W dzisiejszych czasach nowoczesne technologie szturmem wkroczyły również do naszych ogrodów. Dzięki robotom koszącym utrzymanie trawnika w doskonałym stanie jest łatwiejsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Te inteligentne urządzenia zrewolucjonizowały pracę ogrodników. Bardzo skutecznie i efektywnie koszą trawę bez konieczności wkładania wielu godzin pracy w obsługę tradycyjnej kosiarki. Doskonale sprawdzają się na dużych powierzchniach trawnika. Oferują nie tylko oszczędność czasu i siły, ale także precyzyjne koszenie, sprawiając, że trawnik zawsze wygląda doskonale. W naszym sklepie oferujemy roboty znanych i cenionych marek. W tej kategorii znajdziesz niezbędne akcesoria i części, które zapewniają prawidłową pracę tych nowoczesnych urządzeń.

Wyświetlanie 1–15 z 48 wyników

Nowy
AL-KO Zestaw do czyszczenia Robota

AL-KO Zestaw do czyszczenia Robota

74,00 
-5%
AL-KO Zestaw szybkiego powrotu do bazy

AL-KO Zestaw szybkiego powrotu do bazy

284,00 
Łącznik AM do Autmower

HUSQVARNA Łącznik AM Do Automower

19,99 
-8%
HUSQVARNA Łącznik Przewodu Ze Stacją Ładującą

HUSQVARNA Łącznik Przewodu Ze Stacją Ładującą

6,00 
-6%
HUSQVARNA Noże Endurance

HUSQVARNA Noże Endurance

16,50 
-12%
HUSQVARNA Noże Endurance HSS

HUSQVARNA Noże Endurance HSS

835,12 
HUSQVARNA Przewód ograniczający do robotów koszących 150 m

HUSQVARNA Przewód ograniczający do robotów koszących 150 m

489,00 
HUSQVARNA Przewód ograniczający do robotów koszących 250 m

HUSQVARNA Przewód ograniczający do robotów koszących 250 m

759,00 
HUSQVARNA Przewód ograniczający do robotów koszących 50 m

HUSQVARNA Przewód ograniczający do robotów koszących 50 m

199,00 
-13%
HUSQVARNA Przewód ograniczający do robotów koszących 800 m

HUSQVARNA Przewód ograniczający do robotów koszących 800 m

1999,00 
Przewód ograniczający Heavy duty Ø3,4mm

HUSQVARNA Przewód ograniczający Heavy duty Ø3,4mm 500m

2299,00 
-28%
HUSQVARNA Stacja referencyjna EPOS

HUSQVARNA Stacja referencyjna EPOS

4990,00 
-11%
ogrodzenie tymczasowe automower

HUSQVARNA Tymczasowe ogrodzenie Automower®

204,00 
-9%
husqvarna wieszak na robota

HUSQVARNA Wieszak na kosiarkę Automower®

307,00 
HUSQVARNA Wieszak na kosiarkę Automower®420/430/440/520/450X

HUSQVARNA Wieszak na kosiarkę Automower®420/430/440/520/450X

339,00 

Akcesoria i części do robotów koszących HUSQVARNA

Roboty koszące HUSQVARNA cieszą się ogromną popularnością. Wyróżniają się innowacyjnością i wydajnością, zapewniając doskonałe koszenie za każdym razem. Wspaniale sprawdzają się na każdym terenie, niezależnie od wielkości czy ukształtowania. Szeroki wybór części i akcesoriów w sklepie otoelektro.pl daje możliwość utrzymania tych wyjątkowych urządzeń w idealnym stanie. Dzięki oryginalnym komponentom użytkownicy mogą zapewnić swoim robotom wieloletnią trwałość i perfekcyjne działanie.

Wśród oferowanych produktów znajdują się akcesoria do bardzo nowoczesnych robotów z serii NERA. Zestaw wtyczek ze stacją referencyjną umożliwia wyznaczenie wirtualnych granic obszaru trawnika za pośrednictwem aplikacji Automower® Connect, która również jest dostępna w naszym sklepie W ofercie mamy także przewody ograniczające o różnej długości, zestawy instalacyjne oraz tymczasowe ogrodzenia, dzięki któremu możemy zabezpieczyć konkretny obszar trawnika przed dostępem robota. Oprócz tego oferujemy najwyższej jakości ostrza oraz dodatkowe akcesoria typu – daszek do stacji dokującej, wieszaki czy torby transportowe.

Akcesoria i części do robotów marki STIGA

STIGA to renomowana marka specjalizująca się w produkcji urządzeń i maszyn ogrodniczych najwyższej jakości. Zyskała zaufanie klientów na całym świecie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, trwałości i wydajności swoich produktów. W ramach szerokiego asortymentu firma STIGA oferuje także oryginalne akcesoria i części do robotów koszących, które pozwolą ich użytkownikom utrzymać swoje roboty koszące STIGA w doskonałej formie, zapewniając im długotrwałą wydajność i niezawodność.

To rozwiązania stworzone z myślą o miłośnikach ogrodnictwa, którzy cenią sobie nie tylko efektywność, ale także solidność i zaawansowaną technologię robotów koszących STIGA. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystko, co niezbędne jest do prawidłowej pracy tych wyjątkowo praktycznych urządzeń. Wśród oferowanych produktów mamy zestawy instalacyjne różnej wielkości zawierające przewód, szpilki montażowe oraz złączki. Przewód wydzielający obszar do koszenia, a także szpilki można również kupić osobno.

Części i akcesoria do robotów AL-KO

Roboty koszące AL-KO to urządzenia łączące w sobie najwyższą jakość zastosowanych komponentów, funkcjonalność i niezawodność, czyli to z czego od lat słynie niemiecka marka. Nowoczesne roboty koszące Robolinho® automatycznie skoszą nawet do 2000 metrów kwadratowych powierzchni. Wyróżniają się cichą pracą i bardzo dużą wydajnością. W otoelektro.pl nie brakuje części i akcesoriów również do tych urządzeń. Mamy między innymi zestawy szpilek oraz przewody ograniczające. Bardzo przydatnym akcesorium jest zadaszenie stacji dokującej pasujące do wszystkich modeli robotów. Takie rozwiązanie zabezpiecza urządzenie przed intensywnym nasłonecznieniem i deszczem.

Polecamy kompletne zestawy instalacyjne zawierające wszystkie niezbędne elementy montażowe. Bardzo ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest zestaw szybkiego powrotu do bazy, który umożliwia skrócenie drogi, jaką robot musi pokonać do stacji dokującej, co pozwala zaoszczędzić energię. Oprócz tego w otoelektro.pl kupisz zapasowe noże z dyskiem obrotowym zapewniające perfekcyjne koszenie.