Akumulatory HUSQVARNA są niezbędne dla sprawnego działania urządzeń szwedzkiej marki. Zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i wydajności. W otoelektro.pl oferujemy akumulatory różniące się napięciem i pojemnością. Dopasowane do różnych modeli elektronarzędzi, zapewniają użytkownikom elastyczność i wygodę. Bezpieczne, ekologiczne i łatwe w obsłudze akumulatory HUSQVARNA są nieodłącznym elementem sprzętu dla profesjonalistów i entuzjastów ogrodnictwa, gwarantując niezawodne zasilanie w każdych warunkach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

HUSQVARNA Akumulator 40-B140

HUSQVARNA Akumulator 40-B140

849,00 
HUSQVARNA Akumulator 40-B170

HUSQVARNA Akumulator 40-B70

599,00 
-9%
HUSQVARNA Akumulator BLi20

HUSQVARNA Akumulator BLi20

679,00 
-14%
Akumulator BLi200

HUSQVARNA Akumulator BLi200

1145,00 
-13%
HUSQVARNA Akumulator BLi200X

HUSQVARNA Akumulator BLi200X

1249,00 
-6%
HUSQVARNA Akumulator BLi30

HUSQVARNA Akumulator BLi30

1499,00 
-21%
Akumulator BLi300

HUSQVARNA Akumulator BLi300

1739,00 
-27%Nowy
HUSQVARNA Akumulator BLi950X

HUSQVARNA Akumulator BLi950X

4990,00 

Akumulatory HUSQVARNA do użytku domowego

Szwedzka marka HUSQVARNA znana jest z najwyższej jakości urządzeń i narzędzi do prac ogrodniczych i leśnych. W swojej ofercie ma nowoczesne i wydajne akumulatory przeznaczone do różnego sprzętu wykorzystywanego w przydomowym ogrodzie i nie tylko. Wydajny i elastyczny system akumulatorowy HUSQVARNA BLI-X 36V zapewnia pojemność i wydajność niezbędną do każdego rodzaju prac na otwartej przestrzeni. Dostępne są akumulatory przeznaczone do zastosowania w prostych pracach w ogrodzie, np. do podcinania krzewów i trawy, jak i te do bardziej wymagających zadań.

Wytrzymałe i odporne na samoistne rozładowanie baterie z ogniwami litowo-jonowymi zapewniają stały dopływ mocy niezależnie od warunków klimatycznych. Akumulatory HUSQVARNA dysponują różnymi pojemnościami, w tym 2, 4 oraz 7,7 Ah, co pozwala dopasować je do indywidualnych potrzeb użytkowników i parametrów danego urządzenia. Wyposażone są w diodowy wskaźnik naładowania oraz aktywny system chłodzenia, co przekłada się na ich bezpieczeństwo i niezawodność. Dedykowane są urządzeniom z serii 100 oraz 300.

Profesjonalne akumulatory HUSQVARNA o dużej mocy

Profesjonalne akumulatory HUSQVARNA o dużej mocy to doskonały wybór dla osób poszukujących niezawodnych rozwiązań do intensywnego użytku. Dostępne w naszej ofercie akumulatory są specjalnie zaprojektowane, aby sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Znakomita wydajność i kompaktowy rozmiar sprawiają, że są idealne do długotrwałych i precyzyjnych prac, takich jak przycinanie krzewów i gałęzi. Szwedzka marka oferuje profesjonalne akumulatory o mocy 180 Wh oraz 337 Wh, dzięki temu można dobrać akumulator odpowiedni do potrzeb.

Wyposażone są w diodowy wskaźnik naładowania oraz solidną obudowę, zapewniają nie tylko wygodę użytkowania, ale także trwałość i bezpieczeństwo. Jej konstrukcja gwarantuje efektywne chłodzenie, co sprawia, że akumulatory pracują sprawnie nawet podczas intensywnego użytku. Dzięki swojej mocy i wytrzymałości są idealnym akcesorium dla najmocniejszych kosiarek, pilarek łańcuchowych czy podkaszarek HUSQVARNA. Umożliwiają efektywną pracę nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Nowoczesne i funkcjonalne akumulatory plecakowe HUSQVARNA

Profesjonalne akumulatory plecakowe HUSQVARNA to doskonałe rozwiązanie dla wymagających zastosowań. Wyposażone w wytrzymały akumulator o napięciu 36 V i pojemności 31,1 Ah, gwarantują długi czas pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Wzmocniona konstrukcja zapewnia niezawodność i trwałość, umożliwiając codzienną pracę na zewnątrz bez względu na warunki pogodowe. Diodowe wskaźniki LED oraz adapter umożliwiają stałe kontrolowanie poziomu naładowania baterii. Wygodne i ergonomiczne szelki pozwalają na idealne dopasowanie do użytkownika, a łatwo odłączany akumulator umożliwia jego szybką wymianę bez konieczności zmiany uprzęży. Dzięki tym cechom akumulatory plecakowe HUSQVARNA stanowią niezastąpione narzędzie dla wymagających użytkowników. Akumulator plecakowy może współpracować z pełną gamą urządzeń marki HUSQVARNA do profesjonalnych zastosowań.