AL-KO to założona w 1931 roku firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości maszyn i urządzeń wykorzystywanych w pracach ogrodniczych, leśnych i sadowniczych. Niemiecka marka znana jest z tworzenia produktów, które pod względem trwałości, funkcjonalności oraz innowacyjności nie mają sobie równych. Szeroka oferta AL-KO obejmuje między innymi urządzenia do pielęgnacji trawnika – kosiarki i kosy, a także roboty i traktorki ogrodowe. W asortymencie znajdują się również profesjonalne maszyny do przygotowania gleby, sprzęt do pielęgnacji drzew i krzewów, a nawet agregaty prądotwórcze, odśnieżarki i pompy. AL-KO oferuje wszystko, co niezbędne jest do założenia i pielęgnacji ogrodów.

Wyświetlanie 1–15 z 201 wyników

-5%
AL-KO Kosa Spalinowa BC 500 B

AL-KO Kosa Spalinowa BC 500 B

949,00 
-5%Nowy
AL-KO Mini Pilarka Akumulatorowa CS 1815

AL-KO Mini Pilarka Akumulatorowa CS 1815

759,00 
-5%
Pompa zanurzeniowa al-ko ts 400 eco

AL-KO Pompa zanurzeniowa TS 400 ECO

205,00 
-19%Nowy
AL-KO Robot Koszący Solo ROBOLINHO 2323 W

AL-KO Robot Koszący Solo ROBOLINHO 2323 W

6490,00 
-5%Nowy
AL-KO Robot Koszący Solo ROBOLINHO 822 W

AL-KO Robot Koszący Solo ROBOLINHO 822 W

5699,00 
-20%
traktor ogrodowy al-ko premium bieznikowane koła

AL-KO Traktor Ogrodowy Solo T 15-95.6 HD-A

12790,00 
-5%Nowy
AL-KO Traktor Ogrodowy T 16-103.3 HD V2

AL-KO Traktor Ogrodowy T 16-103.3 HD V2

17099,00 
-5%
wertykulator 38 e

AL-KO Wertykulator Elektryczny Combi 38 E Comfort

569,00 
-5%
Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 126 B

Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 126 B

854,00 
-5%
Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 130 B

Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 130 B

949,00 
-5%
Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 141 B

Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 141 B

1044,00 
-5%
AL-KO Aerator akumulatorowy AR 1835 18V

AL-KO Aerator akumulatorowy AR 1835 18V

949,00 
-5%
AL-KO Akumulator EnergyFlex B 800 Li 36V 8Ah

AL-KO Akumulator EnergyFlex B 800 Li 36V 8Ah

949,00 
-5%
AL-KO Akumulatorowa Piła ręczna PS 1815

AL-KO Akumulatorowa Piła ręczna PS 1815

474,00 
-5%
AL-KO Akumulatorowa Piła ręczna PS 1815 Zestaw

AL-KO Akumulatorowa Piła ręczna PS 1815 Zestaw

759,00 

Niezawodne maszyny i urządzenia do koszenia trawy

Kosiarki AL-KO to bardzo wydajne, łatwe w obsłudze i niezawodne urządzenia, które świetnie sprawdzają się podczas koszenia różnej wielkości trawników. Kosiarki spalinowe AL-KO to niezastąpiony sprzęt wyposażony w mocne i nowoczesne silniki. Doskonale poradzą sobie ze skoszeniem nawet wyjątkowo dużych obszarów trawy. Ogromną ich zaletą jest pełna swoboda użytkowania i mobilność. Zasięg kosiarek spalinowych nie jest ograniczony długością przewodu czy pojemnością akumulatora.

W pielęgnacji dużego terenu niezastąpione są traktorki ogrodowe AL-KO zaprojektowane tak, by zapewnić, jak najwyższą wygodę użytkowania. W ofercie niemieckiej marki dostępne są różne modele traktorków, różniące się między innymi szerokością roboczą i mocą silnika czterosuwowego. Mnogość dostępnego osprzętu sprawia, że traktorki stają się bardzo wszechstronnymi maszynami, które ułatwią prace ogrodowe.

Nowoczesne roboty ogrodowe AL-KO

Roboty ogrodowe to rewolucyjne rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnego sposobu na pielęgnację trawnika w ogrodzie. Te innowacyjne urządzenia automatyzują prace ogrodowe, pozwalając na oszczędność czasu, a jednocześnie – gwarantują dużą precyzję koszenia. Dzięki wbudowanym czujnikom roboty potrafią unikać przeszkód, dostosowując trasę koszenia do układu trawnika. Co więcej, są ciche i ekologiczne.

Roboty koszące AL-KO Robolinho® wyróżniają się dużą wydajnością oraz skutecznością dzięki innowacyjnej technologii podwójnych ostrzy Double-Cut. System ten gwarantuje bardzo dużą precyzję cięcia. Co ważne, skoszone źdźbła trawy są mulczowane, dzięki czemu ścinki trawy służą jako naturalny nawóz użyźniający glebę. Kosiarki Robolinho® poradzą sobie ze skoszeniem trawy nawet w trudno dostępnych miejscach.

Ekologiczne urządzenia elektryczne i akumulatorowe AL-KO

Duże i mocne kosiarki oraz kosy spalinowe AL-KO to sprzęt, który bez trudu poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi pracami ogrodowymi. W ofercie marki znajdują się także urządzenia akumulatorowe i elektryczne – idealne do użytku amatorskiego, które sprawdzą się doskonale w przydomowym ogrodzie. Wśród nich wyróżniamy kosiarki elektryczne AL-KO charakteryzujące się dużą mobilnością. Modele elektryczne i akumulatorowe są ciche, nie emitują spalin i nie wymagają stosowania paliwa.

W każdym ogrodzie powinny znaleźć się również podkaszarki, pozwalające na precyzyjne koszenie trawy w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo bardzo przydatne będą nożyce akumulatorowe i okrzesywarki do pielęgnacji drzewek i krzewów. Precyzyjne cięcie i kształtowanie roślin staje się dzięki nim znacznie prostsze.

Profesjonalne przygotowanie gleby z maszynami AL-KO

Wertykulacja trawnika to klucz do osiągnięcia idealnie zielonej i gęstej murawy, która wspaniale ozdobi teren zewnętrzny. W tym celu najlepiej sprawdzają się wertykulatory AL-KO, czyli maszyny wyposażone w obrotowy wałek z umieszczonymi schodkowo stalowymi ostrzami. Wertykulatory skutecznie usuwają zaschniętą darń, liście, mech oraz inne obumarłe fragmenty roślin, które utrudniają dostęp powietrza i składników odżywczych do gleby. W ofercie marki AL-KO dostępne są wertykulatory spalinowe przeznaczone do prac na dużym obszarze oraz modele elektryczne do użytku w małym i średnim ogrodzie.

Jeśli szukasz niezawodnych i wydajnych urządzeń do pielęgnacji swojego ogrodu lub sadu koniecznie zapoznaj się z całą ofertą marki AL-KO, jaką przygotowaliśmy w naszym sklepie. W otoelektro.pl znajdziesz najwyższej klasy sprzęt do pielęgnacji trawnika, drzew i krzewów, a także profesjonalne maszyny do przygotowania podłoża, a nawet odśnieżarki, które pomogą Ci zadbać o swój i podwórko w sezonie zimowym.