W asortymencie sklepu internetowego otoelektro.pl posiadamy szeroką ofertę marki Billy Goat – jednego z największych producentów sprzętu do pielęgnacji trawnika. Maszyny amerykańskiej marki charakteryzują się innowacyjnością, funkcjonalnością i niezawodnością. Doskonale spełniają wysokie oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i osób, które chcą zadbać o piękną, zieloną murawę we własnym ogrodzie. W naszej ofercie znajdują się wertykulatory poprawiające kondycję gleby, a także bardzo wydajne i mocne odkurzacze oraz profesjonalne ssawy naburtowe i siewniki ogrodowe. Wysokiej jakości sprzęt Billy Goat zapewnia odpowiednią wydajność, która daje doskonałe efekty pracy. Wszystkie maszyny wyróżniają się bardzo solidnym wykonaniem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

-4%
BILLY GOAT Odkurzacz KV601SPEU

BILLY GOAT Odkurzacz KV601SPEU

11690,00 
BILLY GOAT Odkurzacz QV900HSPEU

BILLY GOAT Odkurzacz QV900HSPEU

33640,00 
-6%
BILLY GOAT Odkurzacz TKV601SPEU

BILLY GOAT Odkurzacz TKV601SPEU

12890,00 
Wyprzedane
BILLY GOAT Siewnik OS551

BILLY GOAT Siewnik OS551

13160,00 
BILLY GOAT Ssawa Naburtowa DL1802VEEU

BILLY GOAT Ssawa Naburtowa DL1802VEEU

35670,00 
BILLY GOAT Ssawa Naburtowa DL2901VEEU

BILLY GOAT Ssawa Naburtowa DL2901VEEU

54058,00 
BILLY GOAT Ssawa Naburtowa DL3701VEEU

BILLY GOAT Ssawa Naburtowa DL3701VEEU

61380,00 
-6%
BILLY GOAT Wertykulator Spalinowy CR550HCEU

BILLY GOAT Wertykulator Spalinowy CR550HCEU

10990,00 
BILLY GOAT Wertykulator Spalinowy PR550 / PR551V

BILLY GOAT Wertykulator Spalinowy PR550 / PR551V

14022,00 

Odkurzacze do liści Billy Goat – idealne do jesiennych porządków

Spalinowe odkurzacze do liści Billy Goat to doskonały sprzęt, który usprawni prace ogrodowe w okresie jesieni. Opadające z drzew liście oraz fragmenty roślin i gałęzi pokrywające każdy zakamarek posesji i ogrodu znacznie zmniejszają komfort użytkowania terenu zewnętrznego, oraz utrudniają dostęp tlenu i składników odżywczych do gleby. Odkurzacze spalinowe na kołach znacznie przewyższają tradycyjne narzędzia ręczne pod wieloma względami. Przede wszystkim zapewniają znacznie lepszą efektywność, przy jednoczesnej oszczędności czasu i siły.

Maszyny te często wyposażone są w dodatkowe elementy, które rozdrabniają usunięte liście i gałęzie, dzięki czemu kosz zapełnia się wolniej. Poszatkowane fragmenty można przeznaczyć do kompostowania lub zutylizować. Rozdrobnione gałęzie często znajdują zastosowanie jako ściółka, a po odpowiednim wysuszeniu – jako rozpałka do kominka. Odkurzacze Billy Goat wyposażone są w nowoczesne silniki oraz napęd, który zdecydowanie ułatwia pracę, także w trudnym i nierównym terenie.

Ssawy naburtowe Billy Goat – wysokiej jakości sprzęt dla profesjonalistów

Utrzymanie idealnej czystości w dużym ogrodzie, sadzie czy parku wymaga użycia odpowiednich maszyn. Do profesjonalnego użytku idealnie sprawdzają się ssawy naburtowe, które w swojej ofercie ma firma Billy Goat. Sprzęt ten jest ceniony ze względu na swoją wydajność i skuteczność. Bardzo często sięgają po niego firmy zajmujące się utrzymaniem czystości i pielęgnacją terenów zielonych. Wyróżniają się dużą siłą ssącą, która pozwala bardzo dokładnie usunąć wszelkie fragmenty trawy, liście, drobne kamienie, piasek i gałęzie.

W sprzedaży oferowane są trzy modele ssaw naburtowych marki Billy Goat. Na niewielkich i średniej wielkości powierzchniach najlepiej sprawdzają się maszyny z serii DL18 z silnikami Vanguard™ generującymi moc ssania 6,300 m³/h. Wyposażone są w stalowy wirnik z 8 punktami tnącymi, który skutecznie rozdrabnia usunięte zanieczyszczenia. Do pracy na dużych powierzchniach przeznaczone są ssawy z serii DL29 – wyposażone w wirnik o 4 ostrzach z 12 punktami tnącymi oraz DL37 z 6-ostrzowym wirnikiem z 18-punktami cięcia.

Wertykulator Billy Goat – niezbędne do utrzymania trawnika w idealnej kondycji

Okresowa wertykulacja trawnika jest niezbędna do osiągnięcia pięknej i zadbanej murawy. Do tego celu polecamy niezawodne i solidne wertykulatory Billy Goat. Te wydajne maszyny spalinowe bardzo skutecznie usuwają fragmenty roślin, chwasty, mech oraz inne zanieczyszczenia roślinne, które utrudniają dostęp składników odżywczych do gleby. Po wykonaniu wertykulacji promienie słoneczne, woda i tlen bez trudu przedostają się do korzeni trawnika. W efekcie rośliny są lepiej odżywione, szybciej rosną oraz znacznie poprawia się ich wygląd.

Wybierając wertykulator należy zwrócić uwagę na parametry techniczne urządzenia. W ofercie Billy Goat znajdują się maszyny różniące się między innymi pojemnością silnika – 160, 163 lub 200 cm³. Wertykulatory wyposażone są w napęd, który ułatwia pracę operatorowi. Solidne elementy tnące zapewniają bardzo wysoką wydajność na poziomie nawet 1225 m² na godzinę. Wertykulatory są niezbędne do corocznego odświeżania i poprawy kondycji trawnika po zimie. Doskonale sprawdzą się również przed zasianiem trawnika.