NASZA DEWIZA
Tylko Dobrze Zorganizowany Zespół Może Odnieść Sukces.
To, co robimy, robimy z pasją

Naszą misją jest dostarczenie Państwu urządzeń i maszyn ogrodowych najlepszych producentów. Cenimy sobie najwyższą jakość obsługi, którą chcemy dzielić się z Państwem.

Największy dystrybutor

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów w Polsce takich marek jak: AL-KO, STIGA, TORO, CUB CADET oraz HUSQVARNA. Każdego roku obsługujemy 10.000 klientów.

W TROSCE O TWÓJ OGRÓD

Poznaj nas lepiej

Jesteśmy z Państwem od ponad 10 lat. Każdy rok był inny, ale dzięki zaufaniu naszych klientów, mamy nadzieję cieszyć się z kolejnych lat.

Jako Otoelektro.pl jesteśmy przodującym sklepem internetowym w Polsce, jeżeli chodzi o ofertę maszyn i urządzeń ogrodowych. Od 2011 roku, staramy się połączyć doskonałą i kompetentną obsługę z bezkonkurencyjną gamą produktów.

Otoelektro.pl, to nie tylko sklep online, ale również jeden z największych
i najbardziej nowoczesnych sklepów stacjonarnych w województwie pomorskim. Salon, bo tak można śmiało nazwać nasz sklep, to miejsce, w którym prezentujemy naszym klientom maszyny i urządzenia ogrodowe.

Cenimy sobie dobre relacje z klientem, dlatego oferujemy Państwu obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Nasz zespół chętnie podzieli się wiedzą na temat urządzeń ogrodowych, fachową pomoc przy zakupie oraz obsługę serwisową i reklamacyjną.

Gdy planujemy, nie umknie nam nic.
2011
ROK ZAŁOŻENIA
40000
ZADOWOLONYCH KLEINTÓW
8
FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE
1
ODDZIAŁY
6
CZŁONKÓW ZAŁOGI
100000
ZŁOZONYCH ZAMÓWIEŃ