Pilarki łańcuchowe to niezbędny i uniwersalny sprzęt, który powinien posiadać każdy drwal i ogrodnik. Wraz z innymi urządzeniami, takimi jak kosiarka czy podkaszarka pozwolą łatwo i sprawnie wypielęgnować ogród i zadbać o porządek wokół domu. Ze względu na dużą mobilność można je zabierać w dowolne miejsce, np.: na działkę rekreacyjną, by uporządkować jej teren, szczególnie jeśli nie była użytkowana przez dłuższy czas. Pilarki spalinowe STIGA, które znajdziesz w naszej ofercie, to propozycja dla osób oczekujących wysokiej wydajności i łatwości w obsłudze. Sprawdź, jakie modele oferujemy w sklepie otoelektro.pl, i wybierz najlepszą pilarkę spalinową dla siebie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

-18%
STIGA Pilarka Spalinowa CS 540

STIGA Pilarka Spalinowa CS 540

659,00 
-12%
STIGA Pilarka Spalinowa CS 545 16"

STIGA Pilarka Spalinowa CS 545 15″

1190,64 
-10%
STIGA Pilarka Spalinowa CS 545 16"

STIGA Pilarka Spalinowa CS 545 16″

899,00 
-5%
STIGA Pilarka Spalinowa CS 755 15"

STIGA Pilarka Spalinowa CS 755 15″

1823,00 
-10%
STIGA Pilarka Spalinowa CS 755 18"

STIGA Pilarka Spalinowa CS 755 18″

1399,00 
-10%
STIGA Pilarka Spalinowa CS 750 18"

STIGA Pilarka Spalinowa CS 750 18″

1264,00 
-10%Wyprzedane
STIGA Pilarka Spalinowa CS 750 18"

STIGA Pilarka Spalinowa SP 466 / CS 750 15″

1199,00 
STIGA Pilarka Spalinowa PR 730

STIGA Pilarka Spalinowa PR 730

1282,00 

Co wyróżnia pilarki spalinowe STIGA?

Piły spalinowe STIGA zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać jak najwyższy komfort pracy w każdych warunkach. Urządzenia te wyposażone są w zaawansowane systemy tłumiące drgania oraz ergonomiczne uchwyty. Dzięki temu każda praca bez względu na rodzaj i charakter nie będzie powodować zmęczenia. Pilarki spalinowe STIGA cechuje wysoka moc i wydajność na najwyższym poziomie. Zaawansowane technologicznie silniki sprostają każdemu wyzwaniu. Wyróżniają się cichą pracą, niskim zużyciem paliwa oraz ograniczoną emisją spalin. Miękko wykończone, ergonomiczne uchwyty wpływają na wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Solidne materiały, z jakich wykonane są pilarki STIGA, to gwarancja niezawodności i wieloletniej trwałości nawet przy intensywnej eksploatacji.

Jakie zastosowanie ma pilarka spalinowa STIGA?

Pilarki spalinowe STIGA mają bardzo wiele zastosowań. Można je wykorzystać do typowo domowych prac związanych z porządkowaniem terenu ogrodu i działki. Przycinanie gałęzi, cięcie pni czy przygotowanie drewna na opał nie stanowią dla tych urządzeń żadnego problemu. Mocne i wydajne silniki poradzą sobie z pocięciem na mniejsze kawałki kłód o różnej średnicy. Pilarki spalinowe STIGA znajdują zastosowanie również w leśnictwie i budownictwie. Korzystają z nich osoby związane z porządkowaniem terenów leśnych i wycinką drzew. Ogromną zaletą tego sprzętu jest poręczność oraz brak kabla zasilającego, który w przypadku modeli elektrycznych ogranicza swobodę ruchów.

Pilarki spalinowe STIGA – sprzęt dla wymagających

Pilarka spalinowa STIGA to niezawodny pomocnik w każdym ogrodzie. Z pomocą takiego sprzętu prace wymagające precyzji nie będą stanowić wyzwania. Doskonale sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale także w sadzie i na działce. Pilarki spalinowe zapewniają szybki i łatwy rozruch oraz bezproblemową konserwację. Wyposażone są w magnezowe pokrywy silnika, które zwiększają niezawodność i trwałość jednostki napędowej. Tłoki i cylindry pokryto warstwą chromu dla zwiększenia odporności na ścieranie i wysoką temperaturę. Kupując pilarkę spalinową STIGA, zyskujesz wysokiej klasy urządzenie, które pomoże Ci w pielęgnacji ogrodu.