Regulamin

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym www.otoelektro.pl 

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 

Regulamin zakupów

1. Sprzedaż jest prowadzona przez firmę AVEKO z Gdyni, ul. Jarzębinowa 59, NIP 958 146 14 56 przez stronę internetową znajdującą się pod adresem www.otoelektro.pl  

 

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.otoelektro.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 

3. Zamówienia można składać, korzystając z procedury zakupowej dostępnej na stronie www.otoelektro.pl, drogą e-mailową (sklep@otoelektro.pl), telefonicznie 531 00 66 88 lub fax 58 661 74 47.

 

4. Niezależnie od wybranej formy zakupów kupujący zobowiązany jest do wyboru odpowiadającej mu formy płatności (do wyboru: płatność przelewem, płatność przez Przelewy24.pl, gotówka).

 

5. Klient zobowiązany jest podać prawidłowe dane teleadresowe – jest to niezbędne do zrealizowania umowy. Firma AVEKO zastrzega sobie prawo zweryfikowania poprawności danych, a w przypadku wystąpienia wątpliwości odstąpienia od realizacji zamówienia.

 

6. Cena sprzedaży ustalana jest zgodnie z cennikiem obowiązującym w sklepie. Cena obowiązująca w momencie złożenia zamówienia jest wiążąca dla obu stron transakcji, jednakże sklep zastrzega sobie prawo zmiany ceny – jeśli jest ona błędna – w takim przypadku klient jest informowany o pomyłce.

 

7. Wszystkie ceny na stronach www.otoelektro.pl podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT liczony według obowiązującej stawki. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen wszystkich towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania i wycofywania towarów z oferty, ogłaszania i przerywania lub zmiany warunków akcji promocyjnych przeprowadzanych na stronach www.otoelektro.pl

 

8. Za łączną wartość zamówienia przyjmuje się wartość zamówionych produktów plus koszt dostarczenia przesyłki.

 

9. Umowa jest zawierana w momencie, w którym sklep wysyła potwierdzenie przyjęcia zamówienia zawierające cenę oraz warunki płatności. Umowa jest zawierana w języku polskim.

 

10. Warunki realizacji zamówienia mogą zostać zmienione lub umowa może zostać zerwana przez kupującego bez podania przyczyny do momentu wystawienia faktury.

 

11. Wydanie zakupionego towaru następuje w momencie przekazania przesyłki przez firmę świadczącą na rzecz www.otoelektro.pl

 

12. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon.

 

13. Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki odstąpić od umowy i zrezygnować z towaru kupionego w www.otoelektro.pl bez podania przyczyny. Procedura zwrotu pieniędzy może trwać do 5 dni roboczych od momentu, w którym towar zostanie dostarczony do www.otoelektro.pl. Towar powinien zostać odesłany w dowolny sposób na koszt kupującego. Zwracane produkty muszą mieć oryginalne opakowanie, nie mogą również zostać zwrócone, jeśli były używane lub zostały zniszczone. Nie zwracamy kosztów odesłania do nas towaru. Jednocześnie informujemy, że nie odbieramy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem. 

 

14. W sytuacji, gdy sklep www.otoelektro.pl uzna, że towar zwrócony nie odpowiada powyższym wymogom wymienionym w pkt. 13. niniejszego Regulaminu, sklep może uznać odstąpienie od umowy za nieważne i pozostawić towar do dyspozycji kupującego.

 

15. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez www.otoelektro.pl danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz U Nr 133 poz.883.

 

16. W sprawach niewspomnianych w niniejszym regulaminie obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawa z dnia 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez towar niebezpieczny”.

 

17. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby sklepu.

 

18. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep www.otoelektro.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie www.otoelektro.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl