Każdy ogrodnik oprócz zwykłej kosiarki potrzebuje sprzętu, który łatwo usunie trawę, zarośla i chwasty w trudno dostępnych zakamarkach ogrodu. W naszym sklepie oferujemy podkaszarki spalinowe, akumulatorowe oraz elektryczne. Te ostatnie świetnie sprawdzą się w każdym przydomowym ogrodzie oraz wszędzie tam, gdzie możemy skorzystać z gniazdka sieci elektrycznej. Poręczna, lekka i mocna podkaszarka elektryczna powinna znaleźć się na wyposażeniu każdego posiadacza trawnika.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

-5%
AL-KO Podkaszarka Elektryczna BC 1200 E

AL-KO Podkaszarka Elektryczna BC 1200 E

474,00 
-5%
AL-KO Podkaszarka Elektryczna GTE 350 Classic

AL-KO Podkaszarka Elektryczna GTE 350 Classic

275,00 
-5%
AL-KO Podkaszarka Elektryczna GTE 550 Premium

AL-KO Podkaszarka Elektryczna GTE 550 Premium

332,00 
AL-KO Szpula z żyłką do BC 1200 E

AL-KO Szpula z żyłką do BC 1200 E

37,00 
STIGA Podcinarka Elektryczna GT 104c

STIGA Podcinarka Elektryczna GT 104c

257,00 
-9%
STIGA Podcinarka Elektryczna GT 106c

STIGA Podcinarka Elektryczna GT 106c

389,00 

Jakie mają zastosowanie podkaszarki elektryczne?

Podkaszarki elektryczne to bardzo przydatne urządzenia służące do przycinania trawy w trudno dostępnych miejscach, w których nie ma możliwości zastosowania zwykłej kosiarki. Podkaszarka elektryczna doskonale sprawdzi się w małych, przydomowych ogródkach. Pozwoli odpowiednio zadbać o niewielki pas zieleni, wykosić trawę na obrzeżach, pod ścianami budynków, wokół drzew oraz w pobliżu krzewów i kwiatów. W otoelektro.pl przygotowaliśmy ofertę najlepszych urządzeń od sprawdzonych i cenionych na całym świecie producentów. Alternatywą dla modeli elektrycznych są podkaszarki akumulatorowe, które nie wymagają stałego połączenia z gniazdkiem, dzięki czemu mają większy zasięg.

Jakie są największe zalety podkaszarek elektrycznych?

Dostępne w otoelektro.pl podkaszarki elektryczne są łatwe w obsłudze, czyszczeniu i konserwacji. Niewielka waga oraz doskonałe wyważenie zwiększają komfort nawet w przypadku długotrwałej pracy. Podkaszarki elektryczne charakteryzują się cichą pracą silnika, dzięki czemu są idealnym wyborem, gdy chcesz zadbać o porządek w swoim ogrodzie, jednocześnie nie przeszkadzając mieszkającym tuż obok sąsiadom. Kolejną niewątpliwą zaletą tych urządzeń jest brak spalin. Elektryczne jednostki napędowe nie emitują szkodliwych związków, które negatywnie wpływają na środowisko naturalne.

Mocne podkaszarki najlepszych marek tylko w otoelektro.pl

W sklepie internetowym otoelektro.pl znajdziesz wyłącznie wysokiej klasy podkaszarki od znanych producentów. Dostępne modele wyróżniają się trwałością, wydajnością, wygodą obsługi oraz atrakcyjną ceną.

Podkaszarka elektryczna Husqvarna

Urządzenia marki HUSQVARNA to propozycja dla wymagających klientów. Są niezawodne i wydajne. Dotrą w każdy zakamarek ogrodu. Zapewniają komfortową i bezpieczną pracę.

Podkaszarka elektryczna Stiga

Oferujemy dobrze ergonomiczne, nowoczesne podkaszarki elektryczne STIGA z wygodnym uchwytem. Ich niewielki rozmiar sprawia, że praca z nimi jest komfortowa, a przechowywanie bezproblemowe.

Podkaszarka elektryczna AL-KO

Podkaszarki elektryczne AL-KO są dobrze wyważone, lekkie i poręczne. Świetnie nadają się do małych i średnich ogrodów. Niestraszna jest im wysoka trawa i zarośla.

Wybrane modele podkaszarek dostępnych w naszym sklepie wyposażone są w regulację kąta nachylenia głowicy, co ułatwia dotarcie do trawy rosnącej w trudno dostępnych miejscach, np.: pod ławką.

Kryteria zakupu podkaszarki elektrycznej

Podczas wyboru urządzenia warto zwrócić uwagę na kilka parametrów. Ważna jest moc silnika – większość dostępnych w sprzedaży podkaszarek dysponuje mocą w przedziale od 350 do 600 W. W naszym sklepie posiadamy także urządzenia o większej mocy, np. 1200W. Dostępne modele różnią się także systemem tnącym – może to być głowica żyłkowa lub nóż tnący, przeznaczony do wycinki krzewów i wysokiej trawy. Dodatkowo podkaszarka elektryczna powinna być wyposażona w wygodny uchwyt, którego położenie można regulować.