Urządzenia akumulatorowe TORO to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów oraz domowych ogrodników. Solidna konstrukcja i doskonałe wyważenie znacznie podnoszą komfort oraz precyzję podczas różnego rodzaju prac ogrodowych. Ciche i bezemisyjne silniki bezszczotkowe są niezawodne i wydajne. Amerykańska marka oferuje szereg urządzeń do pielęgnacji ogrodu, sadu i trawnika, a wśród nich – słynące z wysokiej jakości cięcia kosiarki. Jeśli potrzebujesz solidnych rozwiązań, koniecznie zapoznaj się z produktami marki TORO.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zadbaj o swój trawnik z urządzeniami akumulatorowymi marki TORO

Kosiarki do trawy oraz inne narzędzia akumulatorowe TORO są bardzo skuteczne zarówno w użytku prywatnym, jak i profesjonalnym. Znajdują zastosowanie nie tylko w ogrodach domowych, ale także na terenach sportowych i rekreacyjnych. Amerykańska marka tworzy swoje urządzenia z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów i zaawansowanej technologii. Aż 1500 opatentowanych innowacji, umieszcza produkty TORO na czele pod względem funkcjonalności i wydajności.

Znajdująca się w ofercie marki TORO kosiarka akumulatorowa model 21864 to przykład wydajnego, cichego i funkcjonalnego urządzenia, którego nie może zabraknąć w ogrodzie. Wyposażona w 55 cm ostrze i stalowe podwozie maszyna pozwoli Ci zadbać o wygląd i kondycję Twojego trawnika. Jest to kosiarka z napędem wyposażona kosz i funkcję mulczowania. Opatentowany system tnący Recycler® rozdrabnia skoszoną trawę i pozostawia ją na murawie, jako naturalny, bogaty w składniki odżywcze nawóz. Jedną z największych zalet tego modelu kosiarki jest innowacyjny system RunSmart™, który automatycznie reguluje obroty silnika w zależności od panujących warunków.

Za pomocą kosiarki akumulatorowej marki TORO uzyskasz piękny, zdrowy i zadbany trawnik, który stanie się prawdziwą wizytówką Twojego ogrodu i obejścia. Pracę znacznie uprzyjemni ergonomiczny uchwyt ErgoFit zapewniający pewny i wygodny chwyt oraz duże koła, które ułatwiają manewrowanie.

Piękny i zadbany ogród z urządzeniami akumulatorowymi TORO

Łatwa obsługa, wydajność, brak hałasu i spalin – to tylko niektóre z najważniejszych zalet, jakimi wyróżniają się urządzenia akumulatorowe marki TORO. Maszyny te wyposażono w najnowocześniejsze silniki bezszczotkowe zapewniające odpowiednią wydajność podczas pracy w przydomowym ogrodzie. Mocne jednostki napędowe praktycznie nie wymagają obsługi. Niewielka ilość części mechanicznych sprawia, że urządzenia te są niezawodne, zapewniając długotrwałą i bezproblemową pracę.

W przypadku narzędzi akumulatorowych konserwacja ogranicza się do regularnego czyszczenia korpusu i układu jezdnego, kontroli stanu naładowania baterii oraz sprawdzenia kondycji noża. Nie musisz dolewać paliwa czy wymieniać świec zapłonowych jak w przypadku maszyn spalinowych. Co ważne, w pełni wymienne akumulatory litowo-jonowe współpracują z całą gamą elektrycznych narzędzi TORO. Sprawdź ofertę amerykańskiego producenta w naszym sklepie i wybierz najwyższej jakości urządzenia akumulatorowe do swojego ogrodu.