Wentylacja i klimatyzacja

Zapewnią odpowiedni przepływ powietrza zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych bądź użytkowych. Oferowane przez nas wentylatory łazienkowe, kominkowe, kanałowe, dachowe czy też przenośne dostępne są w szerokiej gamie modeli do wyboru, co pozwoli na dopasowanie do indywidualnego zapotrzebowania. Zapewnią one cichą i bezpieczną pracę, a ich działanie oparte jest na tworzeniu przyjemnego, chłodnego powiewu w nagrzanym pomieszczaniu.
Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem są klimatyzatory ścienne, okienne, przenośne, ścienno-przysufitowe czy kanałowe, które w przeciwieństwie do wentylatorów sprawdzą się nie tylko podczas wysokich, ale i niskich temperatur (funkcja chłodzenia oraz ogrzewania powietrza).
Oferujemy Państwu szeroki wybór urządzeń o różnym zastosowaniu, parametrach i sposobie oraz miejscu montażu. Dlatego znajdą Państwo u nas nie tylko różnego rodzaju wentylatory i klimatyzatory, ale i takie urządzenia jak rekuperatory (m.in. centrala nawiewna z nagrzewnicą wodną), nawilżacze i osuszacze powietrza, nawiewniki, anemostaty, nasady kominowe czy też drzwiczki rewizyjne.

 

 

 

REKUPERATORY

WENTYLATORY

OKAPY KUCHENNE


KLIMATYZATORY

NAWIEWNIKI NASADY KOMINOWE

ANEMOSTATY

DRZWICZKI REWIZYJNE OCZYSZCZACZE POWIETRZA

 

 

WENTYLACJA I KLIMATYZACJA

VENTS Wentylator Quiet Extra 150 VENTS Wentylator Quiet Extra 150
Producent: Vents
Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
VENTS Wentylator Quiet Style 100 VENTS Wentylator Quiet Style 100
Producent: Vents
Cena: 145,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl