Cicha i bezemisyjna praca, wygoda obsługi i funkcjonalność – to niektóre z najważniejszych atutów urządzeń akumulatorowych HUSQVARNA. Szwedzka marka oferuje niezawodne i wydajne rozwiązania dla właścicieli przydomowych ogrodów, jak i profesjonalnych architektów krajobrazu i osób zajmujących się utrzymaniem terenów zielonych. Wysokiej jakości narzędzia akumulatorowe HUSQVARNA to gwarancja komfortowej i precyzyjnej pracy. Wymienny system akumulatorów litowo-jonowych zapewnia efektywność, trwałość i uniwersalność – jeden akumulator pasuje do wielu urządzeń.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Urządzenia akumulatorowe HUSQVARNA do pielęgnacji trawnika

Chcesz efektywnie skosić trawę, nie martwiąc się o dostęp gniazdka elektrycznego czy długość przewodu zasilającego? Sprawdź dostępne w naszym sklepie kosiarki akumulatorowe HUSQVARNA. W ofercie mamy kosiarki z koszem na pokos, których możliwości można rozszerzyć dokupując zestaw mulczujący BioClip. Mamy również modele wyposażone w napęd własny.

Jeśli zależy Ci na automatyzacji procesu koszenia, doskonałym wyborem będą roboty koszące. Te nowoczesne i funkcjonalne urządzenia akumulatorowe marki HUSQVARNA wyposażone są w nawigację GPS i czujniki zapewniające bezproblemową obsługę i precyzyjne koszenie. Dzięki aplikacji Automower® Connect pracę robota można kontrolować za pomocą smartfona.

Każdy ogrodnik powinien posiadać odpowiednią kosę akumulatorową, która pozwoli łatwo poradzić sobie z wyższą trawą i zaroślami. Takie urządzenie znacznie usprawnia doprowadzenie dawno nieużytkowanego terenu do idealnego stanu. Przydatnym narzędziem będzie również lekka i poręczna podkaszarka, dzięki której precyzyjnie przytniesz trawnik wokół drzew, przy krawężniku czy wzdłuż murów i palisad.

Zadbaj o swój ogród z urządzeniami akumulatorowymi HUSQVARNA

Marka HUSQVARNA oferuje także urządzenia akumulatorowe do pielęgnacji i porządkowania ogrodu. Wśród nich poręczne i wydajne pilarki, które umożliwiają wycinanie drzewek i krzewów, przygotowanie drewna na opał, okrzesywanie i przycinanie gałęzi. Te nowoczesne narzędzia będą bardzo przydatne w przydomowym ogrodzie, a także w profesjonalnych pracach związanych z pielęgnacją zieleni. W naszej ofercie mamy również nożyce do żywopłotu oraz pilarki na wysięgniku – idealne do precyzyjnego przycinania wyższych partii drzew bez konieczności wchodzenia na drabinę czy inne podwyższenie.

Po przeprowadzeniu prac pielęgnacyjnych i koszeniu trawnika należy teren ogrodu odpowiednio uporządkować. Pomocne mogą być dmuchawy akumulatorowe HUSQVARNA, które z powodzeniem zastąpią tradycyjną miotłę. Z ich użyciem z łatwością „zdmuchniesz” w jedno miejsce opadłe liście, fragmenty roślin, trawę czy gałęzie, a nawet śnieg. W naszej ofercie znajdziesz również wydajne wertykulatory i skaryfikatory szwedzkiej marki do kompleksowej pielęgnacji trawnika i przygotowania gleby.

Urządzenia akumulatorowe HUSQVARNA – dlaczego warto je wybrać?

Konserwacja maszyn spalinowych to dość czasochłonna czynność, która może spowolnić przeprowadzanie prac ogrodowych. HUSQVARNA oferuje urządzenia akumulatorowe, które pod względem obsługi są o wiele mniej wymagające. Eliminacja takich czynności jak dolewanie paliwa, wymiana świec zapłonowych czy filtrów, znacznie usprawnia prace i zwiększa wygodę obsługi. Urządzenia akumulatorowe HUSQVARNA wyposażone są w niezawodne i wydajne silniki bezszczotkowe, które wyróżniają się bardzo cichą i bezemisyjną pracą. W porównaniu z modelami spalinowymi mają znacznie mniejszą ilość elementów, które mogą ulec awarii, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie działać bezproblemowo przez długi czas.