Regularne prace porządkowe potrafią zająć naprawdę sporo czasu, szczególnie jeśli teren posesji, podwórka czy ogrodu jest duży. W takim przypadku korzystanie z tradycyjnych narzędzi ręcznych jest mało wydajne i skuteczne, a dodatkowo – męczące i długotrwałe. Jeśli marzysz o pięknym i czystym obejściu postaw na nowoczesne rozwiązania. W otoelektro.pl oferujemy najwyższej klasy dmuchawy do liści AL-KO, wyposażone w mocne silniki dwusuwowe, które generują strumień powietrza o dużej sile. Taka maszyna bez trudu uprzątnie liście, ścinki trawy czy drobne kamyczki z każdej powierzchni zewnętrznej. Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z dostępnymi urządzeniami. Funkcjonalne, niezawodne i skuteczne w sprzątaniu – takie właśnie są oferowane dmuchawy spalinowe AL-KO.

Wyświetlanie jednego wyniku

-5%
AL-KO Odkurzacz Do Liści 442 SbA

AL-KO Odkurzacz Do Liści 442 SbA

949,00 

Dmuchawy do liści AL-KO – zastosowanie

Dmuchawy spalinowe do liści to sprzęt, który powinien posiadać każdy ogrodnik. Dzięki takiej maszynie wszelkie prace porządkowe staną się prawdziwą przyjemnością. Za pomocą tego urządzenia można doprowadzić do początku cały teren ogrodu. Silny strumień powietrza błyskawicznie rozdmuchuje opadłe liście, fragmenty drzew i roślin, a także drobne gałązki i kamyczki, które pokrywają ogrodowe ścieżki i trawnik, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Dmuchawa spalinowa AL-KO to doskonałe urządzenie, które można wykorzystać również do usuwania piasku, pyłu i kurzu z tarasów, balkonów, samochodów oraz patio. Dmuchawa może być również skuteczna w starciu ze śniegiem. Urządzenie bez trudu poradzi sobie z usunięciem warstwy świeżego śniegu z różnych powierzchni. Dmuchawy do liści AL-KO z silnikiem spalinowym to profesjonalny sprzęt, który może posłużyć do pielęgnacji miejskich terenów zielonych, dużych parkingów i parków.

Funkcjonalne odkurzacze ogrodowe AL-KO

Jeśli potrzebujesz wysokowydajnego i funkcjonalnego urządzenia, dzięki któremu szybko posprzątasz teren zewnętrzny, marka Al-KO ma je w swojej ofercie. Kompaktowe dmuchawy / odkurzacze ogrodowe AL-KO łączą w sobie dwie funkcje, sprawiając, że prace przebiegają jeszcze szybciej. Kompaktowy model solo® by AL-KO 442 to poręczna i skuteczna maszyna, która pomaga zebrać liście i zanieczyszczenia w jednym miejscu lub od razu zasysa je do pojemnego worka. Zebrane odpadki organiczne to doskonały materiał do kompostownika. Dmuchawa do liści AL-KO wyposażona jest w system antywibracyjny, który korzystnie wpływa na komfort i precyzję pracy. Urządzenie jest doskonale wyważone, co ułatwia manewrowanie.

Dlaczego warto kupić dmuchawę do liści AL-KO?

Dmuchawa do liści AL-KO została zaprojektowana, aby pomóc w utrzymaniu czystości i porządku na terenie zewnętrznym. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i mocą, która zapewnia skuteczne usuwanie liści i zanieczyszczeń z różnych powierzchni. Dmuchawa do liści AL-KO oferuje połączenie mocy, trwałości i łatwości obsługi. Ergonomiczna konstrukcja zmniejsza zmęczenie użytkownika, dzięki czemu idealnie nadaje się do długotrwałego użytkowania. Dlatego też, jeśli szukasz niezawodnego rozwiązania do sprzątania na zewnątrz, dmuchawa do liści AL-KO jest godną inwestycją. W otoelektro mamy także dmuchawy spalinowe STIGA oraz profesjonalne odkurzacze spalinowe do liści na kółkach i ssawy naburtowe.