Wysokiej jakości pilarka to bardzo przydatne urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domowym warsztacie. Doskonale sprawdzi się w różnych pracach związanych z obróbką drewna, porządkowaniem działki i ogrodu. Pilarka służy między innymi do ścinania zbyt długich gałęzi, usuwania krzewów i spróchniałych drzew oraz tworzenia różnych konstrukcji z drewna. Do zastosowań domowych idealnie nadaje się elektryczna pilarka do drewna. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze modele znanych i cenionych marek. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

-17%
HUSQVARNA Pilarka 420EL

HUSQVARNA Pilarka 420EL

1245,00 
-5%
AL-KO Pilarka Elektryczna EKI 2200

AL-KO Pilarka Elektryczna EKI 2200

617,00 
-5%
AL-KO Pilarka Elektryczna EKS 2000-35

AL-KO Pilarka Elektryczna EKS 2000-35

474,00 
-5%
AL-KO Pilarka Elektryczna EKS 2400

AL-KO Pilarka Elektryczna EKS 2400

569,00 
-21%
STIGA Pilarka Elektryczna CS 118c

STIGA Pilarka Elektryczna CS 118c

399,00 
-19%
STIGA Pilarka Elektryczna CS 122c

STIGA Pilarka Elektryczna CS 122c

525,00 

Jakie zalety ma pilarka elektryczna łańcuchowa?

Elektryczna pilarka łańcuchowa to sprzęt, który doskonale sprawdzi się w rękach osób niemających doświadczenia w obsłudze tego typu narzędzi. Z pomocą pilarki wiele prac porządkowych w ogrodzie przebiegnie szybko i sprawnie. Pilarkę elektryczną można wykorzystać do przygotowania drewna na opał i podzielenia grubych kłód na mniejsze kawałki. Największe zalety pilarek elektrycznych to:

  • Bezproblemowa obsługa – pilarki elektryczne nie wymagają wymiany filtrów, świec i uzupełniania zbiornika na paliwo. Nie wymagają użycia szarpaka do uruchomienia silnika, co znacznie ułatwia ich użytkowanie.
  • Niska waga – pilarki elektryczne są lżejsze i bardziej poręczne niż modele spalinowe, dlatego świetnie sprawdzą się do zastosowań w domu i ogrodzie. Waga pilarek elektrycznych zazwyczaj nie przekracza 5 kilogramów nawet w przypadku zaawansowanych technicznie urządzeń wyposażonych w dodatkowe akcesoria.
  • Cicha praca – pilarka elektryczna wyróżnia się cichą pracą, dlatego wszelkie prace ogrodnicze czy budowlane nie będą przeszkadzać sąsiadom, czy pozostałym domownikom.
  • Brak spalin – pilarki elektryczne nie emitują szkodliwych związków chemicznych do atmosfery podczas pracy, dlatego są bardzo ekologiczne.
  • Trwałość – oferowane w otoelektro.pl pilarki elektryczne to bardzo solidne urządzenia wykonane z wytrzymałych materiałów. Komponenty wewnętrzne są chronione masywną obudową, która zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniami, trocinami i pyłem.

Jakie pilarki elektryczne oferujemy w otoelektro.pl?

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrana pilarka elektryczna spełni twoje wymagania i potrzeby, koniecznie zapoznaj się z parametrami technicznymi danego modelu. Bardzo ważna jest długość prowadnicy, moc silnika, ergonomia oraz systemy bezpieczeństwa. W otoelektro.pl oferujemy sprzęt wysokiej klasy od znanych producentów. U nas kupisz następujące pilarki:

Pilarki elektryczne HUSQVARNA

Pilarki elektryczne HUSQVARNA to sprzęt polecany wymagającym ogrodnikom. Szwedzka marka to światowy lider na rynku pilarek, a jej produkty wyróżniają się innowacyjnością, funkcjonalnością i niezawodnością.

Pilarki elektryczne STIGA

Pilarki elektryczne STIGA są bardzo ergonomiczne, trwałe i niezawodne. Zapewniają wysoki komfort użytkowania dzięki miękkim i ergonomicznym uchwytom oraz systemom tłumiącym wibracje. Idealne do pracy w przydomowym ogrodzie.

Pilarki elektryczne AL-KO

Pilarki elektryczne AL-KO to ciche i wydajne urządzenia, które doskonale sprawdzą się w bardzo wielu pracach ogrodowych. Zastosowano w nich wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

FAQ

Piła elektryczna – jaką wybrać?

Do typowo amatorskich zastosowań w warsztacie, domu i ogrodzie w zupełności wystarczy pilarka elektryczna o średniej mocy. Modele z silnikiem o mocy do 1,8 kW z łatwością poradzą sobie z cięciem gałęzi i niektórych gatunków drewna. Do trudniejszych zadań polecamy pilarki o mocy 2 kW.