Zadbany i równo przycięty trawnik w ogrodzie jest wizytówką każdego domu. Aby prezentował się on tak, jak tego oczekujemy, potrzebny jest sprzęt wysokiej jakości, który pozwoli skutecznie przyciąć trawę do odpowiedniej długości. W naszej ofercie znajdują się trwałe i solidne kosiarki spalinowe, dzięki którym koszenie trawnika będzie czystą przyjemnością. Zapraszamy do poznania naszej oferty kosiarek spalinowych renomowanych firm.

Wyświetlanie 1–15 z 84 wyników

-9%Hot
CASTELGARDEN Kosiarka Spalinowa XC 55 S

CASTELGARDEN Kosiarka Spalinowa XS 55 S

Original price was: 2749,00 zł.Current price is: 2499,00 zł.
-20%Nowy
STIGA Kosiarka Spalinowa Combi 553 SE

STIGA Kosiarka Spalinowa Combi 553 SE

Original price was: 2489,00 zł.Current price is: 1999,00 zł.
AL-KO Kosiarka Spalinowa Easy 4.60 SP-S

AL-KO Kosiarka Spalinowa Easy 4.60 SP-S

1449,00 
-8%
Husqvarna Kosiarka Spalinowa LB 251S

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LB 251S

Original price was: 2449,00 zł.Current price is: 2249,00 zł.
-12%
kosiarka spalinowa husqvarna lb 256sp

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LB 256SP

Original price was: 2999,00 zł.Current price is: 2649,00 zł.
Wyprzedane
husqvarna kosiarka spalinowa lb 533s e

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LB 553S e

6290,00 
-11%
HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 140P

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 140P

Original price was: 1799,00 zł.Current price is: 1599,00 zł.
-15%
Husqvarna Kosiarka Spalinowa LC 140SP

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 140SP

Original price was: 1999,00 zł.Current price is: 1699,00 zł.
-15%
Husqvarna Kosiarka Spalinowa LC 151S

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 151S

Original price was: 2749,00 zł.Current price is: 2339,00 zł.
-15%
kosiarka spalinowa husqvarna lc 247 s

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 247S

Original price was: 2799,00 zł.Current price is: 2379,00 zł.
-11%
husqvarna kosiarka lc 253s

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 253S

Original price was: 3299,00 zł.Current price is: 2939,00 zł.
Husqvarna Kosiarka Spalinowa LC 347V

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 347V

3499,00 
-16%
HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 347VE

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 347VE

Original price was: 3999,00 zł.Current price is: 3379,00 zł.
-14%
HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 353AWD

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 353AWD

Original price was: 3999,00 zł.Current price is: 3449,00 zł.
-12%
HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 353V

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 353V

Original price was: 3799,00 zł.Current price is: 3339,00 zł.

Kosiarki spalinowe do trawy

Dobrej jakości urządzenia i narzędzia do koszenia trawy są przydatne do codziennego dbania o trawnik. Kosiarki spalinowe to jeden z popularniejszych i efektywniejszych wyborów, jeśli chodzi o urządzenia do koszenia trawnika. Zostały one skonstruowane w taki sposób, by jak najbardziej ułatwić koszenie trawy. W naszej ofercie znajdują się kosiarki do trawy we wszystkich możliwych wariantach, np. różnej mocy, różnorodnej szerokości koszenia i pojemności kosza, z napędem na cztery koła czy sprzęgłem noża. Urządzenia te są idealnym rozwiązaniem w przypadku posiadanego ogrodu zarówno o dużym, jak i małym metrażu. Inwestując w kosiarkę spalinową masz pewność, że koszenie będzie szybkie i co ważne – komfortowe. W celu podniesienia wygody obsługi kosiarki możesz wybrać model z regulowaną wysokością rączki i napędem. Ta druga funkcja jest o tyle ważna, iż świetnie spisze się w momencie, kiedy do skoszenia jest spory metraż ogrodu lub też przy nierównościach terenu. Wybierając kosiarkę spalinową z napędem i rozrusznikiem nie musisz wkładać całej siły w to, by urządzenie posuwało się do przodu. Wystarczy delikatnie kierować torem jazdy, a napęd sam będzie prowadził kosiarkę. W ten sposób prace związane z koszeniem trawy w ogrodzie przebiegną szybko, a Ty będziesz mógł się relaksować i podziwiać efekt. Profesjonalne kosiarki spalinowe w ofercie sklepu Otoelektro to urządzenia ułatwiające pracę!

Kosiarki spalinowe z rozrusznikiem elektrycznym

W naszej ofercie znajdują się również kosiarki spalinowe z rozrusznikiem elektrycznym. Dzięki temu obsługa urządzenia jest niezwykle wygodna. Nie trzeba używać siły poprzez ciągnięcie za sznurek, by ją uruchomić. W przypadku wyboru kosiarki do trawy z elektrycznym zapłonem wystarczy jeden prosty ruch i gotowe! Planując zakup kosiarki spalinowej, która posiada elektryczny rozrusznik, w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na pojemność silnika i jego producenta. Właściwy wybór zapewni nie tylko efektowne, ale też komfortowe koszenie ogrodu, nawet tego sporych rozmiarów. Urządzeniem z elektrycznym rozruchem, które posiadamy w swojej ofercie jest kosiarka do trawy marki STIGA Combi 553 SE. Uruchomienie silnika następuje poprzez naciśnięcie przycisku START na kierownicy. Kosiarki spalinowe STIGA to solidne urządzenia pozwalające utrzymać trawnik w doskonałym stanie.

Kosiarki spalinowe z funkcją mulczowania

Nowoczesnymi urządzeniami z naszej oferty są kosiarki spalinowe z funkcją mulczowania. To jeden ze skutecznych sposobów na odżywienie trawnika. Kosiarka bezpośrednio po skoszeniu trawy sieka ją bardzo dokładnie. Przy mulczowaniu nie ma śladów ściętej trawy bezpośrednio na powierzchni trawnika. Ta skoszona jest bowiem wymieszana z korzeniami trawy. Funkcja mulczowania ma wiele zalet, m.in.pozwala zadbać o wygląd trawnika, co sprawia, że jest on idealnie nawilżony i odżywiony. Poza tym koszenie przebiega znacznie szybciej z uwagi na fakt, iż nie tracisz czasu na wysypywanie trawy z kosza czy jej przewożenie w inne miejsce. Sprawdzonym urządzeniem z naszej oferty, które posiada funkcję mulczowania jest Kosiarka Spalinowa AL-KO Premium 470 SP-A z funkcją 4w1. Jest to urządzenie zaawansowane technologicznie, wyróżniające się nie tylko precyzją w koszeniu, ale też wielozadaniowością i wygodą użytkowania.

Mocne kosiarki spalinowe

Kosiarki spalinowe, które mają dużą pojemność silnika mogą okazać się nieocenione w wielu przypadkach. To właśnie pojemność silnika jest bowiem ich największą zaletą przy koszeniu dużych powierzchni trawnika. Dzięki niej wyprzedzają one wszelkie inne urządzenia przeznaczone do koszenia trawy. Mocne kosiarki spalinowe bez problemu poradzą sobie nawet z największą i gęstą trawą. W naszej ofercie znajdują się kosiarki spalinowe renomowanych marek, które mają dużą moc silnika i wysoki moment obrotowy noża tnącego. Dzięki temu żadna wysokość trawy nie będzie im straszna. Za mocną kosiarkę można uznać taką, która ma od 2,6 KM do 4 KM. Taką maszyną w zupełności skosimy nawet duże areały trawnika. Natomiast kosiarki o mniejszej mocy wystarczą do koszenia powierzchni do 600 m2.

Kosiarki spalinowe Husqvarna

Kosiarki spalinowe Husqvarna, które oferujemy, to urządzenia najwyższej jakości, niezwykle trwałe. W zależności od oczekiwań można u nas zakupić urządzenia o mniejszej mocy, jak i te z większym silnikiem. Niektóre z modeli posiadają napęd na cztery koła, co znacznie przyspiesza i ułatwia pracę. Wszystkie urządzenia marki Husqvarna wyróżniają się solidnością i precyzyjnym wykonaniem.

Kosiarki spalinowe Stiga

Kosiarki spalinowe marki Stiga to urządzenia niezawodne podczas koszenia trawnika. W naszym sklepie można zdecydować się m.in. na kosiarki spalinowe z funkcją mulczowania, systemem zbierania do kosza czy też systemem wyrzutu tylnego lub bocznego. Prawie wszystkie kosiarki do trawy posiadają napęd, co sprawia, że zapewniają komfortową i płynną pracę, niezależnie od powierzchni do koszenia.

Kosiarki spalinowe AL-KO

Zachęcamy do zapoznania się z kosiarkami spalinowymi AL-KO. Są to urządzenia zaawansowane technologicznie, posiadające wszelkie niezbędne funkcje do tego, by koszenie było efektywne, szybkie i komfortowe. Urządzenia wyposażone zostały m.in. w napęd na koła, kompleksowe wyposażenie oraz niezawodny silnik, który sprosta wszelkim zadaniom.

FAQ:

Kosiarka spalinowa z napędem – jaką kupić?

Planując zakup kosiarki z napędem przede wszystkim należy wziąć pod uwagę metraż i ukształtowanie ogrodu. Przed ostateczną decyzją należy ustalić szczegóły dotyczące samego urządzenia, m.in. posiadaną moc silnika, opcję regulacji cięcia trawy, szerokości cięcia, pojemności kosza, napędu oraz np. wygodnego elektrycznego rozruchu za pomocą przycisku na kierownicy. Przy ogrodach mających dużą powierzchnię warto zdecydować się na taką kosiarkę spalinową, która ma większą szerokość i wariator napędu, który stanowi o szybkości samojezdnej pracy kosiarki. Dzięki temu koszenie przebiegnie znacznie sprawniej.


Jakie funkcje oferuje kosiarka spalinowa z napędem?

Nasze polecane kosiarki spalinowe posiadają szereg niezbędnych funkcji. Jest to przede wszystkim możliwość centralnej regulacji za pomocą jednej dźwigni wysokości koszenia, czy też posiadany o różnej pojemności kosz, który będzie zbierał ściętą trawę. Poza tym niezwykle przydatną funkcją jest możliwość wyrzutu bocznego czy tylnego oraz opcja zastosowania przystawki do mulczowania gleby. Kolejne funkcje do wyboru to np. wariator napędu, dzięki któremu dopasujemy prędkość napędu do chodu operatora, napęd na cztery koła, możliwość załączania sprzęgła noża, dzięki czemu np. gdy chcemy sobie zrobić przerwę lub przy opróżnianiu kosza nie musimy wyłączać kosiarki. Elektryczny rozruch to natomiast świetna funkcja dla użytkowników, którzy chcą lekko uruchamiać kosiarkę, bez pociągania za linkę. To świetna opcja dla kobiet i młodszych użytkowników, którzy bez wysiłku mogą uruchomić maszynę do pracy.