Wysokiej klasy kosiarki do trawy tylko w Otoelektro! W naszym sklepie internetowym znajdziesz wydajne i niezawodne maszyny, które pomogą Ci odpowiednio zadbać o swój trawnik. Polecamy kosiarki elektryczne HUSQVARNA cieszące się ogromną popularnością i uznaniem wśród najbardziej wymagających ogrodników. Modele zasilane energią elektryczną mają bardzo wiele zalet. Wyposażone są w mocne i wydajne silniki oraz posiadają różnorodne udogodnienia. Sprawdź, co mamy w naszej ofercie i wybierz idealną kosiarkę dla siebie już dziś!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

-10%
husqvarna kosiarka elektryczna LC 141c

HUSQVARNA Kosiarka Elektryczna LC 141c

1389,00 
-17%
HUSQVARNA Nóż do LC 140

HUSQVARNA Nóż do LC 140

95,00 
-15%
HUSQVARNA Nóż do LC 151S

HUSQVARNA Nóż do LC 151S

113,00 
-16%
HUSQVARNA Nóż zbierający do LC 247

HUSQVARNA Nóż do LC 347V

108,00 
-18%
HUSQVARNA Nóż do LC 353V

HUSQVARNA Nóż do LC 353V

115,00 
-15%
HUSQVARNA Nóż mulczujący do kosiarki LB 253S

HUSQVARNA Nóż mulczujący do kosiarki LB 253S

115,00 
-15%
HUSQVARNA Nóż mulczujący do LB 251S

HUSQVARNA Nóż mulczujący do LB 251S

112,00 
-17%
HUSQVARNA Nóż mulczujący do LC141

HUSQVARNA Nóż mulczujący do LC141

95,00 
-17%Wyprzedane
HUSQVARNA Nóż mulczujący do LC141

HUSQVARNA Nóż mulczujący do LC141c

95,00 
-15%
HUSQVARNA Nóż zbierający do LC 247

HUSQVARNA Nóż zbierający do LC 247

110,00 

Lekka i wydajna kosiarka elektryczna HUSQVARNA

Elektryczne kosiarki do trawy marki HUSQVARNA to idealne połączenie solidności, wydajności, nowoczesnych rozwiązań i niezawodności. Idealnie wyprofilowane uchwyty z możliwością regulacji oraz niska waga sprawia, że obsługa tych urządzeń jest niezwykle łatwa i przyjemna. Koszenie trawy przy użyciu kosiarki HUSQVARNA przebiega bezproblemowo. Maszyny te zapewniają precyzyjne koszenie trawnika w idealnej ciszy. Do wyboru są różnorodne modele kosiarek, różniące się wieloma parametrami. Możesz wybrać tańszą kosiarkę bez napędu, która świetnie sprawdzi się w małym ogrodzie, lub kosiarkę z napędem, która znacznie usprawni prace związane z pielęgnacją średniej wielkości trawnika.

Łatwe w obsłudze kosiarki elektryczne do trawy HUSQVARNA

Niska waga, duże koła i ergonomiczna kierownica sprawiają, że kosiarki elektryczne HUSQVARNA są bardzo łatwe w obsłudze i manewrowaniu. Dzięki dużej zwrotności nawet długotrwała praca w ogrodzie nie będzie męcząca, co z pewnością doceni każdy ogrodnik. Uchwyty są regulowane, co umożliwia dopasowanie ich do każdego użytkownika w celu zwiększenia komfortu obsługi kosiarki. Po zakończeniu koszenia trawy uchwyt można szybko i łatwo złożyć, co ułatwi przechowywanie kosiarki i pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca. Rozruch w przypadku kosiarki elektrycznej również jest bardzo łatwy. Nie trzeba szarpać linki rozruchowej. Wystarczy po prostu podłączyć urządzenie do sieci elektrycznej i nacisnąć przycisk.

Ciche i ekologiczne kosiarki elektryczne HUSQVARNA

Jeśli chcesz kosić trawę bez zakłócania spokoju swoim sąsiadom, kosiarka elektryczna doskonale się do tego nadaje. Modele marki HUSQVARNA generują hałas na poziomie 65-85 decybeli. Dla porównania: kosiarki spalinowe generują około 90 decybeli. Dlatego kosiarka elektryczna świetnie sprawdzi się w terenach mieszkalnych. Jej praca nie będzie przeszkadzać innym osobom oraz samemu operatorowi. Kosiarki elektryczne nie emitują spalin, przez co są całkowicie ekologiczne. Nie musimy dolewać do nich paliwa, regularnie wymieniać oleju ani filtrów. Ich obsługa jest bardzo prosta, a koszty eksploatacji niskie.

Kosiarki elektryczne HUSQVARNA – najważniejsze zalety

Kosiarki HUSQVARNA to najwyższa półka urządzeń ogrodniczych. Wyróżniają się solidnym wykonaniem, trwałymi komponentami, doskonałymi silnikami i licznymi udogodnieniami. Doskonale poradzą sobie z koszeniem trawnika o powierzchni do 600 metrów kwadratowych. Ergonomiczny uchwyt w połączeniu z łatwo dostępnym pałąkiem znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Dodatkowo kosiarki elektryczne HUSQVARNA wyposażone są w regulację wysokości koszenia, regulację uchwytu, oraz pojemny kosz na trawę. Oferują dwie metody koszenia: wyrzut tylny / zbieranie do pojemnika. Kosiarkę można wyposażyć również we wkładkę mulczującą BioClip.