Traktor ogrodowy to bardzo wszechstronne i funkcjonalne urządzenie, które znacznie usprawnia prace związane z pielęgnacją i utrzymaniem ogrodu oraz obejścia. Bogata gama osprzętu umożliwia korzystanie z maszyny przez cały rok. Jeśli jesteś posiadaczem traktora ogrodowego i chcesz poszerzyć zakres jego możliwości, koniecznie zainwestuj w wysokiej jakości pług śnieżny do kosiarki. Z pomocą takiego osprzętu szybko i sprawnie usuniesz grubą warstwę śniegu z podwórka, chodnika, parkingu czy podjazdu. Odpowiedni pług do traktorka znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

CEDRUS Pług do traktorków STIGA 7102 7122 9102 9122

CEDRUS Pług do traktorków STIGA 7102 7122 9102 9122

2199,00 
CEDRUS Pług do traktorków STIGA 7102 7122 9102 9122

CEDRUS Pług do traktorków STIGA Estate 384 384 M 398 W 398 Tornado

2199,00 
-15%
HUSQVARNA Lemiesz do odśnieżania

HUSQVARNA Lemiesz do odśnieżania

2179,00 
-15%
STIGA Pług Śnieżny (107cm)

STIGA Pług Śnieżny (107cm)

2419,00 
-15%
STIGA Pług Śnieżny (120cm)

STIGA Pług Śnieżny (120cm)

2869,00 
-10%
STIGA Pług śnieżny 120 cm Park 500/900/PRO

STIGA Pług śnieżny 120 cm Park 500/900/PRO

2699,00 
-5%
rama montażowa do traktorów al-ko

AL-KO Pług Śnieżny Z Ramą Montażową

3799,00 

Jakie zastosowanie ma pług śnieżny do traktorka kosiarki?

Pług śnieżny do traktorka ogrodowego to bardzo przydatny sprzęt, umożliwiający skuteczne i bezpieczne usuwanie śniegu z obszaru ogrodu czy podjazdu. Jego najważniejszym elementem jest solidnie wykonany lemiesz z wysokogatunkowej stali, o różnych wymiarach w zależności od modelu. Na dolnej krawędzi znajduje się gumowy zgarniacz, chroniący podłoże przed uszkodzeniami i zwiększający efektywność zbierania pokrywy śnieżnej. Pług śnieżny do traktorka kosiarki doskonale sprawdza się nie tylko w przypadku świeżego, puszystego śniegu, lecz także przy zmarzniętym i ubitym.

Wykonany z wysokiej jakości stali, pług do traktorka to sprzęt, który warto mieć w swoim ogrodowym warsztacie. Dzięki niemu bez trudu usuniemy śnieg nawet na dużej powierzchni. Pług to doskonała alternatywa dla tradycyjnych narzędzi ręcznych. Odśnieżanie dużego terenu przy użyciu łopaty to bardzo męcząca i długotrwała praca. W przypadku pługu za jednym przejazdem odśnieżamy znaczny obszar, dzięki dużej szerokości roboczej lemiesza, która w większości modeli sięga 120 centymetrów.

Nowoczesne i funkcjonalne pługi do traktorka kosiarki

Pług śnieżny do traktorka to sprzęt pracujący w trudnych warunkach, dlatego należy wybierać modele wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. W otoelektro.pl posiadamy lemiesze wykonane z solidnej stali, co wpływa na dłuższą żywotność akcesorium. W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne pługi wyposażone w manualną regulację kąta pracy. Dzięki temu z łatwością dopasujesz nachylenie lemiesza (prawo-lewo) do swoich potrzeb. Oferujemy nowoczesne pługi do śniegu do traktorka wyposażone w płozy ślizgowe i zabezpieczenie antyprzeciążeniowe. Jest to system, chroniący lemiesz i przednią część traktorka w przypadku nadmiernych przeciążeń, czy uderzenia. Działa na zasadzie mechanizmu sprężynowego, który pochyla skrzydło pługu, a następnie – po pokonaniu nierówności – przywraca go do pierwotnej pozycji. Takie rozwiązanie jest bardzo ważne i przydatne szczególnie podczas odśnieżania nierównego terenu, na którym dodatkowo zalega gruba warstwa białego puchu skrywającego różne przeszkody.

Dlaczego warto kupić pług śnieżny do traktorka?

Każdy pług do śniegu do traktorka dostępny w naszym asortymencie został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania i efektywnym odśnieżaniu. Urządzenia te wyposażono w ramę montażową umożliwiającą szybkie przymocowanie do traktorka, co sprawia, że proces przygotowywania sprzętu do odśnieżania jest niezwykle szybki i prosty. Nasza oferta obejmuje różnorodne modele pługów, wyposażone w regulowany kąt nachylenia lemiesza, płozy oraz zaawansowany system antyprzeciążeniowy, który chroni lemiesz przed uszkodzeniami spowodowanymi pracą w trudnych warunkach śniegowych.

Pług do śniegu znacząco zwiększa możliwości traktorka ogrodowego, który zwykle wykorzystywany jest głównie do koszenia trawnika. Dzięki funkcji odśnieżania traktorek staje się bardziej wszechstronny, a jego zakup staje się jeszcze bardziej opłacalny. Dodatkowym atutem jest możliwość szybkiego usunięcia śniegu z posesji, zdejmując z właściciela trud związany z ręcznym odśnieżaniem. Oferujemy szeroki wybór modeli, aby każdy klient mógł znaleźć pług, który idealnie spełni jego oczekiwania i ułatwi zimową pielęgnację terenu. Mamy pługi pasujące do różnych traktorków takich marek jak STIGA, AL-KO czy HUSQVARNA. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą osprzętu do traktorków ogrodowych w naszym sklepie.