Piły spalinowe AL-KO z oferty sklepu otoelektro.pl to wysokiej klasy sprzęt, który ułatwi wykonanie wielu prac związanych z porządkowaniem terenu wokół domu, ogrodu i działki. Zaprojektowane są z dbałością o każdy szczegół z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Oferują bardzo wysoki komfort pracy oraz wysoką wydajność i niezawodność. Szeroka oferta modeli obejmuje urządzenia przeznaczone do cięcia materiałów o różnej grubości i twardości. Niemiecka marka oferuje pilarki kompaktowe, które świetnie sprawdzą się do użytku hobbystycznego oraz profesjonalne modele do bardziej wymagających zadań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

-22%
AL-KO Pilarka Spalinowa Solo 6240

AL-KO Pilarka Spalinowa Solo 6240

789,00 
-23%
AL-KO Pilarka Spalinowa Solo 6436

AL-KO Pilarka Spalinowa Solo 6436

890,00 
-5%
AL-KO Pilarka Spalinowa Solo 6442

AL-KO Pilarka Spalinowa Solo 6442

854,00 
-5%
AL-KO Pilarka Spalinowa Solo 6646

AL-KO Pilarka Spalinowa Solo 6646

1329,00 
-5%
AL-KO Pilarka Spalinowa Solo 6651

AL-KO Pilarka Spalinowa Solo 6651

1424,00 
-5%
AL-KO Pilarka Spalinowa Solo 6656

AL-KO Pilarka Spalinowa Solo 6656

1519,00 

Niezawodne i wydajne pilarki spalinowe AL-KO

Marka AL-KO oferuje niezawodne pilarki spalinowe, które z łatwością sprostają każdemu zadaniu. Pilarki solo® by AL-KO to szeroka gama modeli obejmująca urządzenia lekkie i poręczne, które możesz wykorzystać do uporządkowania zaniedbanego terenu ogrodu, cięcia drewna na opał i zbyt długich gałęzi drzew. Oprócz tego AL-KO oferuje profesjonalne i wysokowydajne piły spalinowe do trudniejszych zadań, dedykowane profesjonalistom z branży leśnej i budowlanej. Mocne, wydajne i niezawodne silniki dwusuwowe zapewniają doskonałe rezultaty i wysoki komfort cięcia.

AL-KO – pilarki spalinowe dla wymagających

Pilarki spalinowe AL-KO to bardzo nowoczesne i funkcjonalne urządzenia. Wiele z dostępnych modeli wyposażono w automatyczne smarowanie łańcucha i szyn, które znacznie ułatwia obsługę i konserwację sprzętu. Najbardziej zaawansowane modele posiadają magnezową skrzynię korbową, która zwiększa odporność na uszkodzenia oraz cylinder pokryty niklem i silikonem. Pilarki spalinowe wyróżniają się doskonałym stosunkiem mocy do masy. Wysoką wygodę użytkowania zapewniają ergonomiczne uchwyty oraz system tłumienia drgań. O bezpieczeństwo operatora dbają systemy bezpieczeństwa, takie jak hamulec bezwładnościowy oraz osłona dłoni.

Pilarka spalinowa AL-KO – najwyższy komfort podczas pracy z drewnem

Każda pilarka spalinowa AL-KO wyposażona jest w nowoczesny silnik dwusuwowy o mocy od 1,2 do 4,7 kW (w zależności od modelu), solidny gaźnik z kompensatorem, system automatycznego smarowania łańcucha oraz system łatwego rozruchu. Jeśli szukasz niezawodnej i wielozadaniowej pilarki, którą wykorzystasz w pracy w ogrodzie, wybierz sprzęt marki AL-KO. Produkty te łączą w sobie znaną niemiecką precyzję i solidność oraz bardzo wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa podczas cięcia różnych gatunków drewna. W otoelektro.pl znajdziesz różne modele pilarek AL-KO, zarówno spalinowe, jak i elektryczne i akumulatorowe.