Zadbany trawnik to wspaniała ozdoba każdego ogrodu. Pielęgnacja pięknego, zielonego „dywanu” wymaga dokładności i użycia kilku niezbędnych narzędzi. Na równym terenie niezastąpione są tradycyjne kosiarki spalinowe, elektryczne czy akumulatorowe. Co jednak zrobić z trawą, która rośnie w trudno dostępnych miejscach i zaburza estetykę trawnika? W takich sytuacjach warto stawiać na niezawodne podkaszarki spalinowe, które z łatwością poradzą sobie z zadaniami wymagającymi najwyższej precyzji. W otoelektro.pl przygotowaliśmy szeroką ofertę urządzeń od znanych producentów. Sprawdź i wybierz najlepszą podkaszarkę dla siebie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

HUSQVARNA Podkaszarka 122C

HUSQVARNA Podkaszarka 122C

1149,00 
-20%
HUSQVARNA Wykaszarka 129R

HUSQVARNA Wykaszarka 129R

1399,00 
-15%
Wykaszarka spalinowa Husqvarna 336FR

HUSQVARNA Wykaszarka 336FR

2799,00 
HUSQVARNA Wykaszarka 525RX

HUSQVARNA Wykaszarka 525RX

2599,00 
-14%
Wykaszarka spalinowa Husqvarna 535RX

HUSQVARNA Wykaszarka 535RX

3190,00 
HUSQVARNA Wykaszarka 535RXT

HUSQVARNA Wykaszarka 535RXT

4299,00 
HUSQVARNA Wykaszarka 543RS

HUSQVARNA Wykaszarka 543RS

3199,00 
HUSQVARNA Wykaszarka 545FR

HUSQVARNA Wykaszarka 545FR

5190,00 
-15%
HUSQVARNA Wykaszarka 545RX

HUSQVARNA Wykaszarka 545RX

3989,00 
HUSQVARNA Wykaszarka 553RS

HUSQVARNA Wykaszarka 553RS

3649,00 

Lekka podkaszarka spalinowa – przydatna w każdym ogrodzie

Podkaszarki spalinowe to ogromne ułatwienie w pracy każdego ogrodnika. Pozwalają swobodnie dotrzeć do różnych zakamarków i trudno dostępnych miejsc w ogrodzie, do których nie ma dostępu zwykła kosiarka. Idealnie sprawdzają się w przydomowych ogródkach i działkach. Ich obsługa jest bardzo łatwa i wygodna. Mała podkaszarka spalinowa jest niezastąpiona w koszeniu trawy rosnącej przy ścianach budynków, ogrodzeniach, drzewach i krawężnikach. Umożliwia bezpieczne skoszenie trawy w pobliżu rabat kwiatowych bez ryzyka uszkodzenia roślin. Doskonale poradzi sobie nawet na bardzo nierównym i grząskim terenie.

Jakie zalety mają podkaszarki spalinowe do ogrodu?

Podkaszarki spalinowe to bardzo wszechstronne i poręczne maszyny. Doskonale sprawdzą się z koszeniem trawy w trudnych miejscach. Wysokiej klasy modele wyposażone są w mocne silniki, które sprawią, że z łatwością usuniesz twarde i gęste zarośla. Podkaszarka jest bardzo poręczna, lekka i łatwa w manewrowaniu. Brak kabla zasilającego znacznie zwiększa zasięg urządzenia i nie blokuje ruchów operatorowi. Z łatwością można przemieszczać się z podkaszarką po całym terenie ogrodu, lawirować między kwiatami, krzewami i drzewami oraz wchodzić w trudno dostępne części trawnika. Dostępne w otoelektro.pl modele podkaszarek to bardzo solidne urządzenia wykonane z wytrzymałych materiałów. Wyposażone są w bardzo wydajne i niezawodne silniki spalinowe.

Podkaszarki spalinowe STIGA i nie tylko – wybierz urządzenie znanego producenta

W ofercie naszego sklepu zebraliśmy podkaszarki spalinowe różnych producentów. Do wyboru są podkaszarki takich marek jak HUSQVARNA, STIGA oraz AL-KO. Kupując jedno z tych urządzeń, zyskujesz bardzo skuteczne i niezawodne wsparcie w pielęgnowaniu trawnika. Duża ilość dostępnych modeli o zróżnicowanych parametrach sprawia, że bez problemu znajdziesz u nas coś dla siebie.

Podkaszarki spalinowe HUSQVARNA

Podkaszarka spalinowa Husqvarna to propozycja dla wymagających. Doskonale radzą sobie nawet z bardzo trudnymi zadaniami. Wyposażone są w mocne jednostki napędowe ze specjalnym systemem szybkiego rozruchu.

Podkaszarki spalinowe AL-KO

Marka AL-KO to podkaszarki spalinowe, które są bardzo wydajne i niezawodne, wyposażone w mocne silniki dwusuwowe. Specjalne głowice z regulacją kąta nachylenia umożliwiają dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

Podkaszarki spalinowe STIGA

Podkaszarki spalinowe szwedzkiej marki STIGA to urządzenia, które nie mają sobie równych w małych i dużych ogrodach. Dysponowanie takim sprzętem sprawia, że pielęgnowanie trawnika staje się bardzo przyjemnym i łatwym zajęciem.

FAQ

Podkaszarka spalinowa czy akumulatorowa?

Wybór pomiędzy podkaszarką spalinową a akumulatorową zależy przede wszystkim od rodzaju terenu i jego zagospodarowania. Do koszenia dużego i trudnego w pielęgnacji trawnika sprawdzą się modele spalinowe, z kolei podkaszarki akumulatorowe świetnie sprawdzą się w małych ogródkach do koszenia trawy pomiędzy rabatami i krzewami.


Podkaszarka spalinowa czy elektryczna?

Podkaszarki spalinowe mają mocniejsze silniki, które lepiej poradzą sobie z twardymi zaroślami. Podkaszarki elektryczne dobrze sprawdzą się w przydomowym ogródku. Ich zalety docenią osoby, którym przeszkadza hałas i spaliny emitowane przez urządzenia zasilane paliwem.