W otoelektro.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do pielęgnacji swojego ogrodu, domu i obejścia. Oferujemy wysokiej jakości urządzenia spalinowe i akumulatorowe renomowanych marek jak HUSQVARNA. W tej kategorii przygotowaliśmy szeroki wybór niezbędnych i przydatnych akcesoriów oraz części, które zapewniają niezawodną pracę różnych urządzeń, a także zwiększają ich funkcjonalność. Oryginalne akcesoria HUSQVARNA to gwarancja wydajnej i efektywnej pracy sprzętu, takiego jak kosiarki, traktory, myjki czy pilarki.

Wyświetlanie 1–15 z 127 wyników

-26%
Dysza podłogowa Husqvarna

Dysza podłogowa Husqvarna 270mm, przełączana

145,00 
-19%
husqvarna dysza podłogowa do odkurzacza

Dysza podłogowa Husqvarna 300mm uniwersalna

79,00 
-17%
adapter łączący urządzenia husqvarna

HUSQVARNA Adapter

49,00 
deflektor husqvarna wyrzut tylny

HUSQVARNA Deflektor wyrzutu tylnego

449,00 
detergent do czyszczenia kamienia i drewna

HUSQVARNA Detergent Do Drewna I Kamienia

73,99 
detergent do mycia samochodów

HUSQVARNA Detergent Do Samochodów

73,99 
-19%
dysza ssąca do myjki ciśnieniowej

HUSQVARNA Dysza Ssąca

119,00 
-23%
HUSQVARNA Dysza Zagięta do Myjki

HUSQVARNA Dysza Zagięta do Myjki

239,00 
-20%
husqvarna filtr do wody myjka ciśnieniowa

HUSQVARNA Filtr Do Wody

54,90 
-17%
HUSQVARNA Filtr Paliwa Do Traktora TC138T R214TC R216T AWD

HUSQVARNA Filtr Paliwa Do Traktora TC138T R214TC R216T AWD

19,99 
Łącznik AM do Autmower

HUSQVARNA Łącznik AM Do Automower

19,99 
-8%
HUSQVARNA Łącznik Przewodu Ze Stacją Ładującą

HUSQVARNA Łącznik Przewodu Ze Stacją Ładującą

6,00 
-16%
HUSQVARNA Ładowarka QC250

HUSQVARNA Ładowarka QC250

419,00 
-8%
Husqvarna Łańcuch Do Pilarek H21

Husqvarna Łańcuch Do Pilarek H21

119,00 
-12%
Husqvarna Łańcuch X-Cut Do Pilarek SP21G 12"

Husqvarna Łańcuch X-Cut Do Pilarek SP21G 12″

84,00 

Części i akcesoria do urządzeń marki HUSQVARNA

Sklep otoelektro.pl to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej jakości akcesoria do sprzętu marki HUSQVARNA. Nasza oferta obejmuje bogaty wybór akcesoriów do urządzeń spalinowych, elektrycznych oraz akumulatorowych. Oferujemy oleje do silników dwusuwowych i czterosuwowych, świece zapłonowe oraz filtry. Do urządzeń akumulatorowych oferujemy baterie litowo-jonowe o różnych parametrach, ładowarki, pasy nośne i systemy plecakowe.

U nas znajdziesz bogatą gamę akcesoriów do kos spalinowych i podkaszarek HUSQVARNA, w tym: żyłki o różnej grubości i przekroju, tarcze tnące i głowice żyłkowe. Do pilarek ogrodowych oferujemy łańcuchy, a także różne rodzaje prowadnic i oleje do łańcuchów. Zadbaliśmy również o szeroki wybór akcesoriów zapewniających bezpieczeństwo i komfort użytkownikom, do których należą okulary oraz ochraniacze twarzy i głowy.

Ponadto oferujemy akcesoria do myjek ciśnieniowych HUSQVARNA. Możemy zaoferować różnego typu dysze, np. do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, innowacyjne szczotki obrotowe do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni pionowych i poziomych (patio, taras, ściana), a także różnej długości węże i uszczelki. Bardzo przydatnym akcesorium jest rozpylacz do detergentów oraz węże i dysze ssące czy węże do czyszczenia rur. O niezawodną pracę Twojej myjki zadba filtr do wody, chroniący pompę przed zanieczyszczeniami.

Niezbędne akcesoria do traktorów i robotów HUSQVARNA

W otoelektro.pl zapewniamy Ci wszystkie niezbędne akcesoria do robotów HUSQVARNA Automower, które umożliwią optymalne wykorzystanie tych zaawansowanych urządzeń. Nasza oferta obejmuje zestawy wtyczek ze stacją referencyjną, przewody ograniczające, zestawy instalacyjne oraz tymczasowe ogrodzenia, które zapewnią bezpieczną pracę Twojego robota. Ponadto oferujemy wysokiej jakości ostrza oraz dodatkowe akcesoria takie jak daszek do stacji dokującej, wieszaki czy zestawy do konserwacji, które pomogą Ci w utrzymaniu urządzeń w doskonałej kondycji.

Dla użytkowników traktorków i riderów ogrodowych HUSQVARNA mamy bogaty wybór osprzętu do koszenia, w tym urządzenia tnące CombiClip, zestawy i nakładki do mulczowania oraz deflektor wyrzutu tylnego. Ponadto proponujemy różnorodne akcesoria do montażu w tylnej części maszyny, takie jak przyczepy, dzięki którym bez wysiłku przewieziesz sprzęt ogrodowy czy niezbędne narzędzia i urządzenia. Bardzo przydatne w ogrodach o dużej powierzchni będą wertykulatory i aeratory, które posłużą Ci do efektywnego odżywienia gleby. Możesz również wybrać zbieraczki do trawy czy rozsiewacze do nawozów, które znacznie przyśpieszą wykonanie różnych prac ogrodowych. Warto też wyposażyć się w osprzęt montowany z przodu traktorka, jak szczotka, która umożliwi szybkie i sprawne usunięcie liści czy śniegu ze ścieżek ogrodowych, podjazdu czy podwórka.