Dmuchawy do liści to niezwykle przydatne urządzenia, które znacznie usprawniają prace związane ze sprzątaniem obejścia i ogrodu. Nowoczesne dmuchawy znakomicie zastępują tradycyjne narzędzia ręczne, wykazując przy tym znacznie wyższą efektywność. Szeroki wybór modeli ma w swojej ofercie HUSQVARNA. Szwedzka marka oferuje wysokiej klasy urządzenia spalinowe i akumulatorowe, charakteryzujące się trwałością i wydajnością. Doskonale sprawdzają się na mniejszej i większej powierzchni. Jak wybrać najlepszą dmuchawę do liści? Sprawdź, na co zwrócić uwagę?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

HUSQVARNA Dmuchawa Akumulatorowa 120 iB ZESTAW

HUSQVARNA Dmuchawa Akumulatorowa 120 iB ZESTAW

1699,00 
HUSQVARNA Dmuchawa Akumulatorowa 120iB

HUSQVARNA Dmuchawa Akumulatorowa 120iB

1099,00 
HUSQVARNA Dmuchawa Akumulatorowa 340iBT

HUSQVARNA Dmuchawa Akumulatorowa 340iBT

2549,00 
HUSQVARNA Dmuchawa Akumulatorowa 525iB Mark II

HUSQVARNA Dmuchawa Akumulatorowa 525iB Mark II

2449,00 
-22%
HUSQVARNA Dmuchawa Akumulatorowa 550iBTX

HUSQVARNA Dmuchawa Akumulatorowa 550iBTX

Original price was: 3699,00 zł.Current price is: 2869,00 zł.
-8%Nowy
HUSQVARNA Dmuchawa Akumulatorowa Aspire™ B8X-P4A

HUSQVARNA Dmuchawa Akumulatorowa Aspire™ B8X-P4A

Original price was: 999,00 zł.Current price is: 919,00 zł.

Skuteczne i wygodne sprzątanie z dmuchawą do liści HUSQVARNA

Dmuchawy do liści HUSQVARNA zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o zapewnieniu jak najwyższej efektywności sprzątania. Oferują przy tym wysoki poziom komfortu użytkowania. Urządzenia te wyposażono w nowoczesne i mocne silniki, gwarantujące optymalną wydajność. Zaawansowane technologicznie jednostki generują silny strumień powietrza, co idealnie sprawdza się podczas prac ogrodowych. Za pomocą dmuchawy szwedzkiej marki z łatwością zgarniesz w jedno miejsce liście, gałęzie, ściętą trawę i drobne fragmenty roślin. Maszyna doskonale poradzi sobie również z piaskiem i mniejszymi kamieniami. Dmuchawa HUSQVARNA znacznie usprawni usuwanie śniegu ze ścieżek ogrodowych, trawnika, patio, tarasu i podjazdu. Wszystkie maszyny w ofercie szwedzkiego producenta zapewniają wygodną pracę. Jest to zasługa ergonomicznej konstrukcji i technologii tłumiącej drgania emitowane przez jednostkę napędową. Przekłada się to na znacznie wyższą efektywność sprzątania i mniejsze zmęczenie operatora.

Jakie są najważniejsze aspekty podczas wyboru dmuchawy do liści HUSQVARNA?

Dokonując wyboru dmuchawy do liści, warto zastanowić się nad jej przeznaczeniem. Jeśli potrzebujesz urządzenia, które pomoże Ci w sprzątaniu niewielkiego ogrodu czy działki, najlepszym rozwiązaniem będzie dmuchawa ręczna. Modele marki HUSQVARNA charakteryzują się doskonałą ergonomią. Niewielki ciężar oraz idealne wyważenie znacznie zwiększają komfort użytkowania. Jeśli jednak dmuchawa będzie przeznaczona do sprzątania terenu o dużej powierzchni, lepszym wyborem będzie dmuchawa plecakowa. HUSQVARNA oferuje profesjonalne dmuchawy przeznaczone do najbardziej wymagających prac. Takie urządzenia z łatwością poradzą sobie nawet z dużym i ciężkim stosem mokrych odpadków roślinnych. Niektóre modele dmuchaw z oferty szwedzkiej marki wyposażone są w funkcję odkurzacza. Takie rozwiązanie sprawia, że za pomocą jednego urządzenia nie tylko zbierzesz liście w jednym miejscu, ale również usuniesz je z dowolnej powierzchni w ogrodzie. Funkcja ta znacznie przyśpiesza i ułatwia utrzymanie czystości w obejściu.

Jaką dmuchawę HUSQVARNA wybrać – spalinową czy akumulatorową?

Akumulatorowe dmuchawy do liści to bardzo nowoczesne urządzenia, polecane wszystkim właścicielom niewielkich lub średniej wielkości ogrodów. Wyróżniają się niewielką wagą i niskim poziomem hałasu. Takie urządzenia dedykowane są osobom, które chcą skutecznie i szybko posprzątać obejście bez zakłócania spokoju okolicznym mieszkańcom. Z kolei dmuchawy do liści spalinowe idealnie nadają się do bardziej wymagających prac na dużym terenie. Mocne silniki zapewniają wysoką efektywność i wydajność. Niski poziom drgań i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że nawet długotrwała praca nie sprawi, żadnych trudności.

Dmuchawy do liści HUSQVARNA to idealny wybór dla wymagających właścicieli ogrodów. O jakości i niezawodności tych urządzeń świadczy fakt, że są one bardzo chętnie wybierane przez profesjonalne firmy zajmujące się utrzymaniem terenów zielonych. Zakup dmuchawy szwedzkiej marki to doskonała inwestycja w czysty i zadbany ogród.