CEDRUS to marka znana z niezawodnych i wydajnych urządzeń do prac ogrodniczych. Swoje produkty projektuje i wykonuje z myślą o zapewnieniu użytkownikom jak najwyższego komfortu i efektywności pracy. CEDRUS stawia na innowacyjność, funkcjonalność i ergonomię. Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o swój ogród, wybierz urządzenia, które znajdziesz w tej kategorii. Wydajne kosiarki, kosy spalinowe czy wertykulatory – to wysokiej klasy sprzęt, który spełni wymagania profesjonalistów i miłośników ogrodnictwa.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

CEDRUS – co to za firma?

CEDRUS to firma, która od lat zajmuje czołową pozycję na polskim rynku maszyn i narzędzi ogrodniczych. Po rozpoczęciu działalności w grudniu 1993 roku od dystrybucji pilarek spalinowych i części zamiennych firma szybko zwiększyła swoją ofertę. Od 2007 roku wprowadzane są do niej maszyny importowane, a rokrocznie asortyment jest poszerzany, aby sprostać wymaganiom klientów. Wszystkie produkty oferowane przez CEDRUS spełniają europejskie normy jakości i posiadają odpowiednie certyfikaty, co jest gwarancją ich niezawodności i bezpieczeństwa użytkowania. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży ogrodniczo-leśnej w Polsce, oferującą najbardziej kompleksową gamę produktów. W otoelektro.pl posiadamy bogatą ofertę marki CEDRUS obejmującą urządzenia do pielęgnacji trawnika i przygotowania gleby. Mamy również sprzęt do prac pielęgnacyjnych w ogrodzie.

Jakie urządzenia do pielęgnacji trawnika oferuje CEDRUS?

Chcesz odpowiednio zadbać o kondycję i estetykę swojego trawnika? Kosiarki CEDRUS pomogą Ci w tym zadaniu. W swojej ofercie marka posiada ciche i ekologiczne modele akumulatorowe z pojemnym koszem i funkcją mielenia. Doskonale sprawdzą się w przydomowym ogrodzie. Oferują znacznie większą swobodę ruchów i mobilność niż ich elektryczne odpowiedniki. Do większych ogrodów lub profesjonalnych zastosować warto wybrać kosiarki spalinowe zasilane mocnymi i niezawodnymi jednostkami takich marek jak Honda czy Loncin. Wśród oferowanych modeli znajdują się bardzo funkcjonalne kosiarki 4w1 oferujące zbieranie do kosza, mulczowanie i wyrzut boczny oraz tylny. Zastosowany w niektórych modelach napęd znacznie ułatwia zadanie podczas koszenia dużych powierzchni trawnika, a łożyskowane koła sprawiają, że manewrowanie maszyną nie sprawia żadnych trudności. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce również dla kosy spalinowej CEDRUS. Taka maszyna umożliwi szybkie uporządkowanie zarośniętego terenu o dużej powierzchni

Jakie urządzenia marki CEDRUS przydadzą się w ogrodzie?

Wertykulatory CEDRUS to najwyższej klasy sprzęt wyposażony w dwa wymienne wałki. Pierwszy służy do nacinania darni i usuwania filcu, który zalega na trawniku, utrudniając dostęp składników odżywczych do korzeni roślin. Drugi wałek wyposażono w stalowe sprężyny, które nakłuwają glebę, poprawiając jej dotlenienie. Dzięki temu za pomocą jednego urządzenia możesz kompleksowo zadbać o swój trawnik. W pracach porządkowych w ogrodzie bardzo pomocne będą dmuchawy CEDRUS, którymi łatwo uprzątniesz ścieżki, podjazd czy chodnik z liści i fragmentów roślin. Marka ma w swojej ofercie również sprzęt do pielęgnacji drzew i krzewów jak nożyce, pilarki czy sekatory.