Stworzenie pięknego i gęstego trawnika w ogrodzie wymaga starannej pielęgnacji za pomocą różnych narzędzi i urządzeń. Każdy posiadacz ogrodu regularnie korzysta z kosiarki, jednak samo skracanie trawy nie wystarczy. Niezbędne jest okresowe napowietrzanie gleby poprzez usunięcie zeschłej trawy i korzeni oraz mchu i chwastów. W tym celu stosuje się wertykulatory, które dostępne są w ofercie naszego sklepu. Przygotowaliśmy bogatą ofertę modeli znanych i cenionych producentów, w tym marki STIGA.

-14%
STIGA Wertykulator Aerator Elektryczny SV 213 E

STIGA Wertykulator Aerator Elektryczny SV 213 E

579,00 
wertykulator-aerator stiga 415e

STIGA Wertykulator Aerator Elektryczny SV 415 E

845,00 

Dlaczego warto wybrać wertykulator STIGA elektryczny?

Jaki wertykulator najlepiej sprawdzi się w przydomowym ogrodzie? W sprzedaży dostępne są modele zróżnicowane pod wieloma względami. Do wyboru są m.in. wertykulatory spalinowe oraz bardzo wygodne wertykulatory elektryczne. Tego typu sprzęt znacznie ułatwi przeprowadzenie prac w ogrodzie. Idealnie sprawdzi się na średniej wielkości trawnikach o powierzchni 200-800 metrów kwadratowych. Urządzenia zasilane energią elektryczną wyróżniają się bardzo cichą pracą. Nie emitują szkodliwych substancji, dlatego są przyjazne środowisku. W naszym sklepie internetowym mamy modele od najlepszych producentów. Godne polecenia są wertykulatory elektryczne STIGA wykonane z wytrzymałych komponentów.

Funkcjonalny aerator wertykulator elektryczny STIGA

Jeśli chcesz uzyskać idealny i piękny trawnik w swoim ogrodzie, zdecyduj się na zakup funkcjonalnego urządzenia, jakim jest wertykulator-aerator elektryczny STIGA. Tego typu urządzenie wyposażone jest w dwa wymienne wałki do wertykulacji i aeracji gleby. Wałek z metalowymi ostrzami szybko i skutecznie usuwa starą darń, umożliwiając przenikanie składników odżywczych do gleby, a wałek z kolcami posłuży do napowietrzenia i rozluźnienia gleby. W zależności od tego, jaki rodzaj prac chcesz wykonać, możesz w szybki sposób dostosować urządzenie.

Jak wybrać najlepszy wertykulator elektryczny?

Dokonując wyboru wertykulatora elektrycznego, warto zapoznać się z parametrami danego urządzenia. Znacznie ułatwi to zakup odpowiedniego modelu. Do najważniejszych parametrów należy szerokość robocza, która określa, jak szeroki będzie pas trawnika poddany wertykulacji podczas jednego przejazdu. Kolejnymi, ważnymi kwestiami są waga urządzenia oraz moc silnika, które wpływają na wydajność wertykulatora i wygodę podczas jego użytkowania. Warto wybierać wertykulatory elektryczne STIGA wyposażone w regulację głębokości roboczej.

Solidne i niezawodne wertykulatory w sklepie otoelektro.pl

W sklepie internetowym otoelektro.pl oferujemy niezawodne i trwałe wertykulatory pochodzące od najlepszych producentów. Bogata gama modeli umożliwia wybranie optymalnego rozwiązania. Do wyboru są nowoczesne i wydajne wertykulatory elektryczne, wertykulatory akumulatorowe oraz spalinowe wyróżniające się dużą mocą silnika. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Wszystkie modele dostępne są w przystępnych cenach.