Traktorki ogrodowe marki AL-KO to doskonałe połączenie nowoczesności i niezawodności. Te solidne i funkcjonalne maszyny znacznie usprawnią prace na trawnikach o dużej powierzchni. Stanowią najlepsze rozwiązanie na perfekcyjnie utrzymany i zadbany trawnik w każdym ogrodzie. Traktorki AL-KO wyposażone są w mocne silniki czterosuwowe, jednocylindrowe o wysokim momencie obrotowym, które pod względem wydajności nie mają sobie równych. W tej kategorii prezentujemy traktorki ogrodowe AL-KO z serii Comfort, które zgodnie z nazwą – gwarantują wysoki poziom wygody podczas użytkowania. Wydajny agregat tnący, mocny silnik, ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące i komfortowe fotele – to wszystko wpływa na sprawny przebieg prac ogrodowych.

-5%Nowy
AL-KO Traktor Ogrodowy T 16-103.3 HD V2

AL-KO Traktor Ogrodowy T 16-103.3 HD V2

17099,00 
-5%Nowy
AL-KO Traktor Ogrodowy Solo T 15-93.3 HDS-A

AL-KO Traktor Ogrodowy Solo T 15-93.3 HDS-A

11399,00 
-5%Nowy
AL-KO Traktor Ogrodowy T 13-93.3 HD

AL-KO Traktor Ogrodowy T 13-93.3 HD

14059,00 
-5%Nowy
AL-KO Traktor Ogrodowy T 18-103.4 HD-A V2

AL-KO Traktor Ogrodowy T 18-103.4 HD-A V2

13249,00 
-5%Nowy
AL-KO Traktor Ogrodowy T 18-111.4 HDS-A V2

AL-KO Traktor Ogrodowy T 18-111.4 HDS-A V2

13299,00 
-5%Nowy
AL-KO Traktor Ogrodowy T 15-93.3 HD-A

AL-KO Traktor Ogrodowy T 15-93.3 HD-A

11399,00 
-5%Nowy
AL-KO Traktor Ogrodowy T 22-103.3 HD-A V2

AL-KO Traktor Ogrodowy T 22-103.3 HD-A V2

14249,00 

Mocne i wydajne traktorki ogrodowe AL-KO Comfort

Traktorki ogrodowe AL-KO Comfort cieszą się dużym uznaniem wśród miłośników ogrodnictwa na całym świecie. Chętnie korzystają z nich również profesjonaliści, którzy pielęgnacją terenów zielonych zajmują się zawodowo. W naszym sklepie oferujemy kilka modeli z serii Comfort różniące się mocą silnika, szerokością roboczą, zakresem regulacji wysokości roboczej, dodatkowymi funkcjami oraz metodami koszenia. Traktory AL-KO Comfort to niezwykle łatwe w obsłudze maszyny, które dzięki solidnym komponentom i trwałej ramie Heavy Duty są niezawodne i odporne na uszkodzenia. Modele z serii Comfort napędzane są nowoczesnymi silnikami spalinowymi wyróżniającymi się wysoką kulturą pracy.

Funkcjonalne traktorki AL-KO Comfort z koszem lub bez

Seria Comfort to nowoczesne maszyny przeznaczone na duże obszary trawnika. Wśród dostępnych modeli znajdują się traktorki z koszem na pokos. W przypadku tych traktorków skoszona trawa trafia do pojemnego kosza, którego opróżnianie jest niezwykle proste i przebiega za pomocą teleskopowej dźwigni. Dzięki temu operator nie musi schodzić z traktorka ani przerywać pracy. Traktorki AL-KO Comfort z koszem to doskonałe rozwiązanie na duże i zadbane trawniki, które zawsze muszą prezentować się elegancko i estetycznie.

W ofercie znajdują się również traktorki Comfort bez kosza. Takie maszyny pozostawiają skoszoną trawę na murawie, układając ją z boku w równych rzędach. Takie rozwiązanie polecane jest w przypadku mocno zaniedbanych i zarośniętych obszarów lub trawników w mniej eksponowanych częściach ogrodu. Warto zaznaczyć, że zarówno modele z koszem, jak i bez kosza można doposażyć we wkładkę mulczującą, która rozdrobni skoszoną trawę i pozostawi ją na powierzchni trawnika. Poszatkowane źdźbła działają jak naturalny nawóz, poprawiający kondycję gleby i rosnącej w niej trawy.

Dlaczego warto wybrac traktorek AL-KO z serii Comfort?

Traktorki ogrodowe AL-KO Comfort z mocnymi silnikami i wydajnymi agregatami zapewniają doskonałe efekty pracy za każdym razem. Niektóre modele wyposażono w nowoczesne silniki Briggs&Stratton Intek. Chłodzone powietrzem jednostki słyną z niezawodności i wysokiej mocy. Szeroka gama dostępnego osprzętu znacznie rozszerza możliwości traktorków z serii Comfort. Dzięki temu można je wykorzystać nie tylko do koszenia, ale również do wielu innych prac ogrodowych i porządkowych w obrębie posesji. O wysoki komfort pracy dbają wygodne fotele i łatwo dostępne elementy sterujące.