Urządzenia akumulatorowe AL-KO to propozycja dla właścicieli ogrodów i profesjonalistów, szukających ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań do pielęgnacji zieleni. W sklepie internetowym otoelektro.pl oferujemy szereg innowacyjnych i funkcjonalnych maszyn docenianych przez użytkowników na całym świecie. Bardzo poręczne, dobrze wyważone i wydajne narzędzia akumulatorowe znacznie usprawnią przebieg różnych prac związanych z utrzymaniem ogrodu. Wybierz ciche, bezemisyjne i niezawodne urządzenia z oferty AL-KO.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Urządzenia akumulatorowe AL-KO – pielęgnacja ogrodu bez spalin i hałasu

Urządzenia akumulatorowe marki AL-KO to zaprojektowane w Niemczech, a wyprodukowane w Austrii narzędzia do wydajnej i komfortowej pracy w ogrodzie. Gama produktów obejmuje wszystkie niezbędne urządzenia, które znajdują zastosowanie w rękach pasjonatów ogrodnictwa i profesjonalistów. Brak kabla zasilającego i lekka konstrukcja ułatwiają manewrowanie urządzeniem i znacznie zwiększają mobilność. Jest to świetne rozwiązanie w miejscach, gdzie nie ma dostępu do gniazdka sieci elektrycznej. Na wysoki komfort pracy wpływa cicha i bezemisyjna praca silników bezszczotkowych. Maksymalną wydajność i moc zapewniają nowoczesne akumulatory z ogniwami litowo-jonowymi. Baterie 18V są kompatybilne z innymi urządzeniami AL-KO zasilanymi akumulatorami o mocy 18 V, a także z systemem Bosch Home And Garden.

Roboty koszące AL-KO Robolinho® – inteligentne i nowoczesne

Bezproblemową pielęgnację trawnika zapewnią roboty koszące AL-KO Robolinho®. Niemiecka marka ma w swojej ofercie modele idealne do przydomowego ogrodu, jak i wydajne roboty do koszenia dużych obszarów trawnika o powierzchni do 2000 metrów kwadratowych. Maszyny te wyposażone są w system czujników, który sprawia, że robot bez trudu manewruje wokół licznych nasadzeń i wstrzymuje pracę ostrzy w przypadku wykrycia przeszkody znajdującej się na trasie przejazdu. Odpowiednio wyprofilowane koła i mocne jednostki napędowe umożliwiają robotom AL-KO pokonywanie wzniesień o nachyleniu do 45% oraz gwarantują doskonałą zwrotność. Robot koszący AL-KO bez trudu skosi trawę w trudno dostępnych miejscach i wąskich ścieżkach. Pracę urządzenia można wygodnie zaplanować i kontrolować z poziomu aplikacji AL-KO inTOUCH, Amazon Alexa oraz IFTTT.

Urządzenia akumulatorowe AL-KO – przydatne w każdym ogrodzie

W ofercie sklepu otoelektro.pl znajdziesz bardzo szeroką gamę urządzeń akumulatorowych marki AL-KO. Oprócz robotów koszących oferujemy kosiarki do trawy z pojemnym koszem i regulowaną wysokością roboczą. Niektóre modele posiadają dodatkowo wkładkę mulczującą, która rozdrabnia i układa pokos z powrotem na murawie, dla odżywienia gleby i trawnika. Mamy również kosy akumulatorowe – idealne do usuwania wysokich i gęstych zarośli, a także podkaszarki do precyzyjnego koszenia trawy w trudno dostępnych obszarach. Wszystkie drzewka, krzewy i żywopłoty wymagają regularnej pielęgnacji, którą umożliwia i ułatwią narzędzia akumulatorowe AL-KO, takie jak pilarki, sekatory i nożyce. Podczas prac porządkowych bardzo przydatne będą dmuchawy do liści, które ułatwią sprzątanie obejścia, ścieżek i podjazdu. Niektóre modele wyposażone są w funkcję odkurzacza i worek. Polecamy również odśnieżarki akumulatorowe pozwalające na szybkie i sprawne usunięcie białego puchu zalegającego na terenie ogrodu i podwórka.

Akumulatorowe traktory i ridery AL-KO – niezbędne na dużym terenie

Koszenie dużych powierzchni trawnika ułatwiają traktory i ridery akumulatorowe AL-KO z serii Edition One. Urządzenia te są bardzo zwrotne i łatwe w użytkowaniu. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi operator ma pełen wgląd w różne dane, takie jak prędkość koszenia czy poziom naładowania baterii. Szybka ładowarka i zewnętrzny port umożliwiają pełne naładowanie akumulatora w ciągu 5 godzin. Traktorki wyposażone są w pojemny kosz o wielkości 310 litrów. W przypadku ridera AL-KO pojemność kosza wynosi 190 litrów.