Kosiarki do trawy marki AL-KO to sprzęt wyróżniający się innowacyjnością zastosowanych rozwiązań, wygodą obsługi i niezawodnością. W ofercie otoelektro.pl mamy wysokiej klasy kosiarki akumulatorowe niemieckiej marki, które idealnie sprawdzą się w małych i średniej wielkości ogrodach. Posiadają bardzo wydajne i nowoczesne silniki bezszczotkowe, pojemne akumulatory pozwalające na skoszenie do 700 metrów kwadratowych trawnika. Sprawdź, co mamy w naszej ofercie i wybierz idealną kosiarkę do swojego ogrodu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

-5%Nowy
AL-KO Kosiarka Akumulatorowa 3.22 Li Easy

AL-KO Kosiarka Akumulatorowa 3.22 Li Easy

1234,00 
-5%
AL-KO Kosiarka Akumulatorowa 3.82 LI EASY

AL-KO Kosiarka Akumulatorowa 3.82 LI EASY

1139,00 
-5%
AL-KO Kosiarka Akumulatorowa 3.82 LI EASY Zestaw

AL-KO Kosiarka Akumulatorowa 3.82 LI EASY Zestaw

1519,00 
-5%
AL-KO Kosiarka Akumulatorowa 38.2 LI Comfort

AL-KO Kosiarka Akumulatorowa 38.2 LI Comfort

1234,00 
-5%
AL-KO Kosiarka Akumulatorowa 38.2 LI Comfort Zestaw

AL-KO Kosiarka Akumulatorowa 38.2 LI Comfort Zestaw

1614,00 
-5%
AL-KO Kosiarka Akumulatorowa 382 LI Premium

AL-KO Kosiarka Akumulatorowa 382 LI Premium

1424,00 
-5%
AL-KO Kosiarka Akumulatorowa 382 LI Premium Zestaw

AL-KO Kosiarka Akumulatorowa 382 LI Premium Zestaw

1804,00 

Lekka i poręczna kosiarka akumulatorowa AL-KO

Jeśli szukasz lekkiego, łatwego w manewrowaniu i cichego urządzenia kosiarki akumulatorowe AL-KO idealnie odpowiadają Twoim potrzebom. Te nowoczesne maszyny to sposób na perfekcyjnie przystrzyżony i zadbany trawnik. Są bardzo łatwe w obsłudze i nie wymagają wielu czynności konserwacyjnych. Kosiarka zasilana baterią litowo-jonową pozwoli na skoszenie małego i średniego trawnika w bardzo komfortowych warunkach, dzięki bardzo cichej pracy silnika bezszczotkowego. Używając kosiarki AL-KO, wyposażonej w cicho pracujący silnik, masz pewność, że Twoje prace ogrodowe nie będą przeszkadzać okolicznym mieszkańcom. Ogromną zaletą jest brak kabla zasilającego, co pozwala na dotarcie z kosiarką w niemal każdy zakątek ogrodu.

AL-KO kosiarka akumulatorowa dla wymagających

Kosiarki akumulatorowe AL-KO w ofercie otoelektro.pl to świetna propozycja dla osób poszukujących niezawodnego i wydajnego urządzenia na lata. Charakteryzują się cichą pracą, brakiem spalin i kabla zasilającego. Ich praca nie zagraża środowisku naturalnemu oraz nie przeszkadza sąsiadom. Dlatego idealnie sprawdzają się w przydomowych ogródkach. Kupując u nas kosiarkę akumulatorową AL-KO zyskujesz bardzo przydatne urządzenie zaprojektowane i wykonane z dbałością o szczegóły. Każdą kosiarkę akumulatorową AL-KO cechuje:

Wielofunkcyjność

Kosiarki akumulatorowe AL-KO to sprzęt bardzo funkcjonalny i przydatny. W ofercie dostępne są maszyny 2w1, które oprócz koszenia, zbierają pokos do pojemnego kosza lub wyrzucają go na zewnątrz. Niektóre modele wyposażone są w agregat mulczujący, który rozdrabnia skoszoną trawę i rozkłada ją ponownie na powierzchni trawnika. Jest to idealny sposób na naturalne odżywienie i użyźnienie gleby.

Wysokiej klasy silniki

Kosiarki akumulatorowe AL-KO wyposażone są w nowoczesne silniki bezszczotkowe, które w przeciwieństwie do tradycyjnych silników szczotkowych są znacznie mniej awaryjne i łatwiejsze w eksploatacji. Ponadto silniki bezszczotkowe wykorzystywane w kosiarkach AL-KO są bardzo ciche, niezawodne i wydajne.

Nowoczesne akumulatory

Sercem każdej kosiarki akumulatorowej AL-KO jest bateria litowo-jonowa. Technologia litowo-jonowa gwarantuje, że akumulator nie rozładuje się samoczynnie w najbardziej nieoczekiwanym momencie podczas koszenia. W przypadku tej technologii nie istnieje tak zwany efekt pamięci, który mógłby zmniejszyć pojemność baterii. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość łatwego odczytania stanu naładowania akumulatora.

Duża wygoda koszenia

Kosiarki akumulatorowe AL-KO są lekkie i łatwe w manewrowaniu. Zintegrowany przedni uchwyt ułatwia przenoszenie i transport kosiarki z miejsca na miejsce. Dużym udogodnieniem jest regulacja wysokości koszenia, która pozwala na dopasowanie wysokości cięcia do indywidualnych potrzeb. Regulowany i składany uchwyt znacznie zwiększa wygodę operatora kosiarki oraz umożliwia szybkie złożenie maszyny, co ułatwi przechowywanie.