Szukasz trwałych i niezawodnych kosiarek do trawy? W otoelektro.pl oferujemy wysokiej klasy kosiarki spalinowe WEIBANG wyposażone w solidne jednostki napędowe takich marek jak: Briggs&Stratton lub Loncin. Mocne silniki zapewniają wysoką wydajność nawet w trudnych warunkach. Wiele kosiarek WEIBAND posiada wał kardana oraz bardzo przydatny napęd z 3-stopniową przekładnią. Kosiarki tej marki wyróżniają się doskonałą jakością koszenia, łatwością obsługi oraz funkcjonalnością. Wykonane są z lekkich i trwałych materiałów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Nowy
Weibang Kosiarka Spalinowa WB507SC V 3IN1

Weibang Kosiarka Spalinowa WB507SC V 3IN1

3249,00 
Nowy
Weibang Kosiarka Spalinowa WB537SC V 3IN1-BBC

Weibang Kosiarka Spalinowa WB537SC V 3IN1-BBC

4699,00 

Czym wyróżniają się kosiarki spalinowe WEIBANG?

Kosiarki spalinowe marki WEIBANG wyróżniają się niezawodnością oraz wydajnością. Napęd, przekładnia 3-biegowa i wał kardana dostępne w niektórych modelach umożliwiają bezproblemową pracę nawet na nierównym terenie. W ofercie marki WEIBANG znajdują się funkcjonalne maszyny oferujące aż 4 systemy pracy: zbieranie do kosza, wyrzut boczny i tylny oraz mulczowanie, dzięki temu możemy dopasować je do własnych potrzeb. Solidna konstrukcja z łożyskowanymi kołami oraz lekkie, trwałe materiały przekładają się na wieloletnią niezawodność tych zaawansowanych urządzeń. Kosiarki WEIBANG to synonim niezawodności, bezawaryjności i wysokiej wydajności, nawet w ekstremalnych warunkach.

Kosiarki spalinowe WEIBANG znajdują zastosowanie w pielęgnacji różnego rodzaju trawników, zarówno tych o mniejszych, jak i większych rozmiarach. Doskonale sprawdzą się na terenach o zróżnicowanej powierzchni, a także tam, gdzie trawa jest wysoka i gęsta. Dzięki swojej mocy oraz wytrzymałej konstrukcji są idealnym rozwiązaniem do intensywnego użytkowania w ogrodach prywatnych, parkach czy terenach rekreacyjnych. Kosiarki spalinowe WEIBANG to pewność efektywnej pracy i doskonałych rezultatów na każdym trawniku.

Kosiarki spalinowe WEIBAND z napędem

Nowoczesne i funkcjonalne kosiarki spalinowe z napędem i wałem kardana to gwarancja komfortowej i efektywnej pracy w najcięższych warunkach. W ofercie marki WEIBANG znajdują się maszyny wyposażone w niezawodny i wydajny silnik o pojemności 196 cm3, który charakteryzuje się wysoką mocą, zapewniającą doskonałe efekty koszenia. Prędkość kosiarek z napędem można regulować za pomocą 3-biegowej skrzyni. Co więcej, bardzo trwałe koła zębate przekładni tylnej osi pozwalają na bezproblemowe przeprowadzenie wymagających zadań na dużym i zaniedbanym trawniku.

O wysoką precyzję koszenia dba specjalnie zaprojektowana obudowa, która w połączeniu z profilowanym nożem, dokładnie zbiera trawę, dzięki czemu masz pewność, że na trawniku nie pozostanie ani jedno nieskoszone źdźbło. Komfort pracy operatora podnosi niski poziom wibracji i hałasu. Kosiarki spalinowe z napędem marki WEIBANG wyposażono w system szybkiego składania, dzięki czemu kosiarka nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania.

Kosiarki spalinowe WEIBANG do zadań specjalnych

W ofercie marki WEIBANG znajdują się kosiarki przeznaczone do profesjonalnego zastosowania. Niezawodne do koszenia wysokich traw i zarośli. Wyposażone w mocne silniki benzynowe, opatentowany układ przeniesienia napędu i stalowe podwozie o podwyższonej wytrzymałości, oferują doskonałą jakość, wydajność i trwałość. Za pomocą kosiarki bijakowej doprowadzisz do idealnego stanu nawet najbardziej zaniedbany teren. Taka maszyna wyposażona jest w mocny silnik o pojemności 392 cm3 oraz 38 noży bijakowych typu Y, które bez problemu wycinają i rozdrabniają chwasty na grubych łodygach.

Jeśli chcesz kupić niezawodną i wydajną kosiarkę do trawy, koniecznie zapoznaj się z dostępnymi w naszym sklepie maszynami marki WEIBANG.