W arsenale każdego ogrodnika nie może zabraknąć wysokiej jakości pilarki. Taki sprzęt pomoże zadbać o wygląd ogródka, pozwoli na szybkie i precyzyjne przycięcie gałęzi oraz umożliwi przeprowadzenie lekkich prac związanych z obróbką drewna. W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne, poręczne i wszechstronne pilarki akumulatorowe STIGA. Szwedzka marka znana jest z produkcji trwałych i solidnych urządzeń, które będą nieocenionym wsparciem w Twoim ogrodzie. Do wyboru jest szeroka gama modeli, dzięki temu z łatwością znajdziesz u nas to, czego szukasz. Pilarki akumulatorowe mają wiele zalet, które sprawiają, że są doskonałą alternatywą dla cięższych modeli spalinowych oraz elektrycznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

-21%Nowy
STIGA Pilarka Akumulatorowa CS 100e Zestaw

STIGA Pilarka Akumulatorowa CS 100e Zestaw

749,00 
-19%Nowy
STIGA Pilarka Akumulatorowa CS 300e Zestaw

STIGA Pilarka Akumulatorowa CS 300e Zestaw

933,00 
STIGA Pilarka Akumulatorowa CS 700e

STIGA Pilarka Akumulatorowa CS 700e

1369,00 
STIGA Pilarka Akumulatorowa CS 700e Zestaw

STIGA Pilarka Akumulatorowa CS 700e Zestaw

1835,00 
-4%
STIGA Pilarka Akumulatorowa na wysięgniku SPS 700 AE

STIGA Pilarka Akumulatorowa na wysięgniku SPS 700 AE

1249,00 

Pilarka akumulatorowa STIGA – wszechstronne urządzenie do wielu zastosowań

Regularne przycinanie to niezbędny zabieg wpływający na wzrost i zdrowie krzewów i drzewek owocowych. W tym celu idealnie sprawdzą się lekkie i poręczne pilarki akumulatorowe marki STIGA wyposażone w mocne silniki bezszczotkowe i solidne łańcuchy. Urządzenia te z łatwością poradzą sobie z przycięciem gałęzi, zapewniając prawidłowy rozwój pąków i liści. W sprzedaży dostępne są pilarki z silnikiem o mocy 1,2 kW, które bez trudu przetną nawet grubsze konary. Z pilarkami akumulatorowymi STIGA regularne prace ogrodowe to sama przyjemność, nawet jeśli chodzi o wyjątkowo trudne i niebezpieczne zadania.

Okrzesywanie i przycinanie wysoko położonych partii drzew wymaga bardzo dużej precyzji. Aby ułatwić sobie pracę bez konieczności użycia drabiny, zalecamy wybór pilarki akumulatorowej z wysięgnikiem. Model SPS 700 AE pozwoli na bezpieczne cięcie gałęzi położonych na wysokości nawet 4 metrów. Z pilarek akumulatorowych STIGA można korzystać również w okresie zimowym, szczególnie jeśli posiadasz w domu kominek. Dzięki dostępnym w sprzedaży modelom z łatwością przygotujesz drewno na opał. Niektóre modele wyposażone są w listwę tnąca o długości 30 centymetrów, która bez problemu przetnie nawet grube i twarde pnie.

Dlaczego warto kupić pilarkę akumulatorową marki STIGA?

Pilarki akumulatorowe STIGA zasilane są za pomocą akumulatorów ePower z ogniwami litowo-jonowymi. Tego typu baterie charakteryzują się dużą żywotnością i odpornością na samoczynne rozładowanie. Zachowują swoje właściwości nawet po 600 pełnych cyklach ładowania. Odpowiada to rozładowaniu i ładowaniu akumulatora do pełna dwukrotnie w ciągu tygodnia przez sześć lat. Aby wydłużyć żywotność baterii, nie zaleca się częstego włączania i wyłączania pilarki podczas pracy.

Pilarka akumulatorowa to doskonałe urządzenie, które przyda się w ogrodzie o każdej porze roku. Do największych zalet takiej maszyny możemy zaliczyć cichą pracę, co umożliwia korzystanie z pilarki bez zakłócania spokoju sąsiadom. Kolejną zaletą jest brak uciążliwego kabla elektrycznego oraz szkodliwych spalin. Ważne jest, aby wybierać pilarki wysokiej jakości, a takie oferują wyłącznie renomowane marki. W otoelektro.pl znajdziesz między innymi urządzenia marki STIGA i HUSQVARNA oraz pilarki akumulatorowe AL-KO.