Kompaktowe, poręczne i łatwe w obsłudze – pilarki elektryczne łańcuchowe z oferty niemieckiej marki AL-KO to sprzęt, który przyda się w każdym ogrodzie. Zostały zaprojektowane i wykonane tak, by gwarantować użytkownikom maksymalną precyzję, komfort i bezpieczeństwo podczas pracy z drewnem. Są idealnie wyważone, ciche i ekologiczne. Wysokiej jakości piły elektryczne AL-KO to niezastąpione i przydatne urządzenia, które powinny znaleźć się w każdym przydomowym warsztacie. Wyróżniają się niezawodnością i dużą mocą, która umożliwia przeprowadzenie różnorodnych prac w ogrodzie. Sprawdź, jakie modele pilarek AL-KO posiadamy w ofercie naszego sklepu. U nas na pewno znajdziesz urządzenie, które idealnie spełni wszystkie Twoje potrzeby.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

-5%
AL-KO Pilarka Elektryczna EKI 2200

AL-KO Pilarka Elektryczna EKI 2200

617,00 
-5%
AL-KO Pilarka Elektryczna EKS 2000-35

AL-KO Pilarka Elektryczna EKS 2000-35

474,00 
-5%
AL-KO Pilarka Elektryczna EKS 2400

AL-KO Pilarka Elektryczna EKS 2400

569,00 

Jakie są zalety pilarek elektrycznych AL-KO?

Elektryczne pilarki do drewna marki AL-KO, podobnie jak wszystkie urządzenia ogrodowe niemieckiego producenta, stanowią doskonałe połączenie jakości, wydajności i trwałości. Zasilane są nowoczesnymi jednostkami o mocy od 2000 do 2400 W – w zależności od modelu. Silniki elektryczne zastosowane w pilarkach AL-KO zachwycają swoją wysoką wydajnością oraz cichą i bezemisyjną pracą. Brak uciążliwego hałasu i spalin znacznie zwiększa komfort pracy oraz umożliwia wykorzystanie pilarki również w pomieszczeniach zamkniętych.

W porównaniu z piłami spalinowymi urządzenia elektryczne wymagają znacznie mniej czynności związanych z konserwacją, takich jak wymiana filtrów, świec i oleju oraz regularne dolewanie paliwa. Zapewniają bardzo łatwy rozruch bez konieczności użycia szarpaka. Smukła konstrukcja i silnik zamontowany wzdłużnie sprawia, że pilarki elektryczne AL-KO to bardzo poręczne urządzenia, idealne nawet do długotrwałej pracy.

Jakie zastosowanie mają pilarki elektryczne AL-KO?

W przydomowym ogrodzie czy na działce rekreacyjnej zawsze jest coś do zrobienia. Wszelkie drzewka i krzewy wymagają regularnego przycinania, a w tym zadaniu niezawodnie sprawdzają się pilarki elektryczne marki AL-KO. Niezależnie od tego, czy chodzi o przeprowadzenie prac pielęgnacyjnych, czy porządkowych w ogrodzie, urządzenia te są właściwym rozwiązaniem.

Pilarki AL-KO wyposażone są w wysokiej klasy podzespoły, które gwarantują skuteczność i wydajność podczas bardziej wymagających prac, takich jak przygotowanie drewna na opał. Doskonałą jakość cięcia zapewniają oryginalne łańcuchy Oregon osiągające prędkość 13,5 m/s, co sprawia, że z łatwością mogą przecinać gałęzie, drzewka i krzewy. Pilarki elektryczne z oferty AL-KO to sprzęt godny polecenia wszystkim ogrodnikom, którzy potrzebują solidnego urządzenia do pracy z drewnem.

Jakie modele pilarek elektrycznych oferuje AL-KO?

W swojej ofercie marka AL-KO posiada trzy modele pilarek elektrycznych, które różnią się od siebie kilkoma parametrami. Do wyboru są urządzenia oferujące moc od 2000 do 2400 W, które świetnie sprawdzą się do różnych prac związanych z pielęgnacją ogrodu. Wszystkie modele wyposażone są w najwyższej jakości prowadnice i łańcuchy (smarowane automatycznie), co przekłada się na wysoki komfort i precyzje podczas użytkowania. Te wysokiej klasy pilarki wyposażono również w niezbędne systemy, które zwiększają bezpieczeństwo. Hamulec systemowy w ułamku sekundy zatrzymuje pracujący łańcuch – dla bezwypadkowej pracy. Dłonie operatora są stale chronione solidną osłoną na obudowie.

W otoelektro.pl stawiamy na solidne i trwałe rozwiązania. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości maszyny i urządzenia, które ułatwią pracę każdemu ogrodnikowi. Oprócz modeli AL-KO polecamy pilarki elektryczne HUSQVARNA oraz pilarki elektryczne STIGA.