W sklepie otoelektro.pl przygotowaliśmy szeroki asortyment sprzętu ogrodniczego. Oferujemy między innymi bogatą gamę narzędzi i urządzeń do pielęgnacji trawnika. U nas coś dla siebie znajdą posiadacze trawników o dużej powierzchni oraz właściciele małych, przydomowych ogródków. Jednymi z najbardziej przydatnych urządzeń są wertykulatory służące do rozluźniania i oczyszczania gleby. Regularne korzystanie z tego typu maszyn znacznie poprawi kondycję trawy, sprawiając, że stanie się gęsta i zwarta. Oferujemy sprzęt znanych producentów, których urządzenia wyróżniają się niezawodnością i funkcjonalnością. Sprawdź!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

-5%
AL-KO Aerator akumulatorowy AR 1835 18V

AL-KO Aerator akumulatorowy AR 1835 18V

Original price was: 1034,00 zł.Current price is: 982,00 zł.
-5%
wertykulator al-ko sf 4036

AL-KO Wertykulator Akumulatorowy SF 4036 (Zestaw)

Original price was: 1862,00 zł.Current price is: 1768,00 zł.
HUSQVARNA Skaryfikator S 138i

HUSQVARNA Skaryfikator S 138i

2699,00 

Czym są wertykulatory?

Wertykulatory to urządzenia elektryczne, spalinowe lub akumulatorowe, wyposażone w obrotowy wałek, na którym zamontowane są ostre noże, które wnikają w darń i usuwają obumarłe fragmenty roślin, przesuszoną trawę, mech i chwasty. Oferowane w naszym sklepie wertykulatory akumulatorowe wyposażone są w pojemny worek, do którego trafia usunięty torf. Okresowa wertykulacja pobudza trawę do krzewienia się, rozluźnia i napowietrza glebę oraz ułatwia przenikanie składników odżywczych do korzeni roślin. Wertykulatory różnią się od siebie mocą, wagą, wielkością i rodzajem zasilania. Posiadaczom małych i średnich trawników polecamy wertykulator na akumulator.

Wertykulator akumulatorowy – jakie ma zalety?

W sprzedaży dostępne są różnego rodzaju wertykulatory. Wybór konkretnego modelu zależy od indywidualnych potrzeb i wielkości trawnika. Posiadacze bardzo dużych ogrodów bardzo często wybierają wertykulatory spalinowe, jednak w przypadku przydomowych ogródków lepiej sprawdzi się wertykulator akumulatorowy. Za pomocą tego typu urządzeń możesz bardzo cicho i bez spalin pielęgnować swój trawnik, aby stał się wspaniałą dekoracją ogrodu. Brak kabla zasilającego znacznie zwiększa swobodę ruchów operatora, co ułatwia dotarcie w najdalsze zakątki trawnika.

Jaki aerator wertykulator akumulatorowy oferujemy?

Decydując się na zakup wertykulatora akumulatorowego, warto zwrócić uwagę na urządzenia znanych i cenionych na całym świecie marek. Kupując produkt wysokiej klasy, masz pewność co do jego solidności i niezawodności. Oferowany w naszym sklepie wertykulator aerator akumulatorowy to najwyższej jakości sprzęt umożliwiający skuteczną i precyzyjną pielęgnację trawnika. Z ich pomocą można wykonać nie tylko wertykulację, ale także napowietrzyć glebę za pomocą wymiennego wałka ze stalowymi sprężynkami do aeracji. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musisz kupować dwóch urządzeń osobno. W naszym sklepie kupisz wertykulator akumulatorowy STIGA oraz innych marek, takich jak:

Wertykulatory akumulatorowe AL-KO

Każdy wertykulator akumulatorowy AL-KO wyróżnia się precyzją i jakością wykonania. Urządzenia tej marki zapewniają bardzo komfortową pracę. Są wytrzymałe i łatwe w obsłudze. Wyposażone są w funkcję wertykulacji i aeracji gleby. Mają wiele przydatnych udogodnień. Przykładowo model AL-KO SF 4036 wyposażony jest w 5-stopniową regulację głębokości roboczej, 50-litrowy kosz i regulowany uchwyt z możliwością złożenia.

Wertykulatory akumulatorowe HUSQVARNA

Wertykulatory akumulatorowe tej marki to najwyższej klasy sprzęt wyposażony w mocne silniki i pojemne baterie. Są bardzo łatwe w obsłudze dzięki niewielkiej wadze, która ułatwia manewrowanie. Wertykulator akumulatorowy HUSQVARNA S 138i ma regulację głębokości roboczej, dzięki czemu skutecznie usuwa chwasty i mech bez naruszania korzeni traw, oraz specjalny przełącznik 2w1 umożliwiającym płynne przechodzenie pomiędzy funkcjami skaryfikacji, oraz wygrabiania mchu.