HUSQVARNA to renomowany producent wysokiej jakości maszyn i urządzeń do pielęgnacji ogrodu, sadu i prac leśnych. Szwedzka marka ma w swojej ofercie wszystko, co niezbędne jest do utrzymania terenu zielonego i obejścia w idealnym stanie. Firma HUSQVARNA jest powszechnie uważana za jednego z najlepszych producentów sprzętu ogrodniczego na świecie. Dzięki niezrównanej jakości i niezawodności wszystkich oferowanych maszyn, produkty HUSQVARNA są wyborem numer jeden dla profesjonalnych ogrodników i amatorów na całym świecie. W asortymencie sklepu otoelektro.pl posiadamy szeroką gamę maszyn, urządzeń i narzędzi szwedzkiej marki. U nas kupisz również niezbędny osprzęt i przydatne akcesoria. Zapraszamy!

Wyświetlanie 1–15 z 258 wyników

-16%
HUSQVARNA Robot Automower® 450X

HUSQVARNA Robot Automower® 450X

18490,00 
husqvarna robot automower 305

HUSQVARNA Robot Automower® 305

6190,00 
-13%
robot husqvarna 310 mark II

HUSQVARNA Robot Automower® 310 Mark II

6990,00 
-17%
HUSQVARNA Robot Automower® 315 Mark II

HUSQVARNA Robot Automower® 315 Mark II

7849,00 
-27%
robot husqvarna automower 420

HUSQVARNA Robot Automower® 420

10390,00 
-10%Nowy
HUSQVARNA Robot Automower® 430X NERA

HUSQVARNA Robot Automower® 430X NERA

16990,00 
Nowy
HUSQVARNA Robot Automower® 450X NERA

HUSQVARNA Robot Automower® 450X NERA

24690,00 
-14%
HUSQVARNA Robot Automower® 550 EPOS

HUSQVARNA Robot Automower® 550 EPOS

24790,00 
-12%
HUSQVARNA Skaryfikator S 138C

HUSQVARNA Skaryfikator S 138C

1059,00 
-13%
HUSQVARNA Traktor Rider R 216T AWD

HUSQVARNA Traktor Rider R 216T AWD

25990,00 
-13%Nowy
HUSQVARNA Traktor TC 114

HUSQVARNA Traktor TC 114

13990,00 
-17%
husqvarna traktor tc 138

HUSQVARNA Traktor TC 138

13490,00 
HUSQVARNA Traktor TC 238TX

HUSQVARNA Traktor TC 238TX

24990,00 
Rider HUSQVARNA R 214TC Comfort edition

Rider HUSQVARNA R 214TC Comfort edition

22990,00 
-26%
Dysza podłogowa Husqvarna

Dysza podłogowa Husqvarna 270mm, przełączana

145,00 

Profesjonalne maszyny i urządzenia do koszenia trawnika

Oferta sprzętu ogrodniczego szwedzkiego producenta jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Wśród nich znajdziemy kosiarki spalinowe HUSQVARNA cenione przez właścicieli przydomowego trawnika, jak i profesjonalnych ogrodników. Wyposażono je w nowoczesne i ekologiczne silniki zapewniające odpowiednią wydajność, co w połączeniu z trwałymi urządzeniami tnącymi zapewnia doskonałe efekty koszenia.

Dużą popularnością cieszą się również roboty koszące Automower®, polecane przede wszystkim osobom ceniącym wygodne rozwiązania. Te funkcjonalne maszyny wyposażone są w nawigację GPS i system czujników, co zapewnia bezproblemową pracę i obsługę. Robot wykonuje swoją pracę samodzielnie bez operatora, dzięki temu, w trakcie pracy urządzenia można poświęcić czas na inne obowiązki.

Funkcjonalne traktory ogrodowe dla wymagających

Osobom ceniącym jak najwyższy poziom komfortu podczas pielęgnacji trawnika polecamy traktorki HUSQVARNA. Niewielkie wymiary, intuicyjnie i ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące oraz bardzo duża wygoda, dzięki komfortowemu i regulowanemu fotelowi to najważniejsze zalety tych wyjątkowych maszyn. Optymalna szerokość robocza gwarantuje, że praca będzie przebiegać szybko i sprawnie, nawet w przypadku wyjątkowo dużego terenu do skoszenia. Traktory ogrodowe HUSQVARNA są wykonane z solidnych podzespołów, co zapewnia wieloletnią trwałość. Ponadto są to maszyny bardzo uniwersalne.

Szeroka gama dostępnych akcesoriów sprawia, że traktorki szwedzkiej marki mogą spełniać różne funkcje. Z ich pomocą możemy nie tylko kosić trawnik, ale również przewozić narzędzia ogrodnicze, odśnieżać chodniki i ścieżki w ogrodzie, a nawet zbierać liście. W ofercie marki HUSQVARNA znajdują się różnorodne modele traktorków. Do wyboru są modele z wyrzutem bocznym lub zbieraniem do kosza. Dostępne maszyny różnią się także mocą silnika i szerokością koszenia. W bogatej gamie traktorków znajdują się także niezwykle zwrotne kosiarki o zerowym promieniu skrętu czy ridery z urządzeniem koszącym z przodu.

Sprzęt do precyzyjnego wykaszania i wycinania

Koszenie trawnika w trudno dostępnych miejscach, np. na zboczu, skarpie lub przy ścianie budynków wymaga użycia specjalistycznych urządzeń. Wszędzie tam, gdzie zwykła kosiarka nie ma szans dotrzeć, sprawdzą się kosy spalinowe HUSQVARNA. Taki sprzęt bez trudu poradzi sobie z wyjątkowo zaniedbanym i zarośniętym terenem. Kosy szwedzkiej marki są wygodne i łatwe w obsłudze.

Doskonałą alternatywą dla kos spalinowych są lekkie i poręczne podkaszarki. Dzięki nim możesz szybki i sprawnie pielęgnować swój przydomowy ogródek. Podkaszarka HUSQVARNA znacznie ułatwi koszenie trawy w różnych zakamarkach. Szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku takich miejsc, jak rabaty kwiatowe czy ścieżki ogrodowe.

Zadbaj o swój ogród z marką HUSQVARNA

W ofercie szwedzkiego producenta znajdziemy także niezawodne i wydajne pilarki spalinowe HUSQVARNA. Mocne i funkcjonalne maszyny mogą być używane do ścinania drzew i cięcia drewna na opał. Niezwykle przydatne w każdym sadzie i ogrodzie są również nożyce spalinowe, a także pilarki na wysięgniku. Urządzenia te dają możliwość precyzyjnego przycinania wysoko położonych gałęzi bez konieczności wchodzenia na drabinę lub inne podwyższenie.

W otoelektro.pl mamy także urządzenia do przeprowadzania porządków wokół domu i w ogrodzie. Wśród nich – dmuchawy do liści, myjki ciśnieniowe i odkurzacze. Nie brakuje także maszyn do pielęgnacji i przygotowania podłoża, takich jak kultywatory i wertykulatory. Sklep otoelektro.pl to miejsce, w którym zaopatrzysz się we wszystkie, niezbędne maszyny i urządzenia marki HUSQVARNA.