Kultywatory HUSQVARNA to wydajne maszyny do rozbijania starej darni na zaniedbanym trawniku lub przygotowania gleby pod zasiew. Urządzenia szwedzkiej marki to gwarancja efektywnej i przyjemnej pracy. Wyróżniają się łatwością w manewrowaniu i obsłudze. Wyposażone są w mocne jednostki napędowe, dzięki czemu doskonale sprawdzą się nawet na twardym podłożu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz różne modele kultywatorów spalinowych HUSQVARNA. Porównaj dostępne maszyny i wybierz idealny kultywator do swojego ogrodu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

-16%
HUSQVARNA Kultywator TF 335

HUSQVARNA Kultywator TF 335

3390,00 
Husqvarna Kultywator TF 435P

HUSQVARNA Kultywator TF 435P

5990,00 
-12%
HUSQVARNA Kultywator TR 348

HUSQVARNA Kultywator TR 348

5990,00 

Kultywatory spalinowe marki HUSQVARNA

Kultywatory HUSQVARNA to bardzo przydatne maszyny przeznaczone do rozluźniania zbitych lub zanieczyszczonych warstw gleby, co pomaga poprawić przepływ powietrza, wody i składników odżywczych do korzeni roślin. Kultywatory wykorzystywane są do przygotowania gruntu do zasiewu, usuwania kamieni i chwastów oraz mieszania gleby z kompostem lub innymi nawozami. Zaletą kultywatorów szwedzkiego producenta jest duża moc. Jeśli chcesz założyć trawnik lub posadzić inne rośliny, a ziemia w Twoim ogrodzie jest twarda, zachwaszczona i kamienista, to kultywator HUSQVARNA z powodzeniem poradzi sobie z przygotowaniem podłoża pod zasiew i poprawi jego kondycję. Kultywator to niezastąpione narzędzie dla każdego miłośnika ogrodnictwa. Poprzez delikatne nacinanie powierzchni na głębokość kilkunastu centymetrów, kultywator doskonale poprawia stan gleby, co jest niezwykle istotne dla zdrowego wzrostu trawy. Regularne użycie tego urządzenia pozwala trawie lepiej pobierać składniki odżywcze oraz wodę, co w efekcie przekłada się na jej gęstość i zdrowy wygląd.

Wydajne i łatwe w obsłudze kultywatory HUSQVARNA

HUSQVARNA oferuje kultywatory ogrodowe napędzane górnozaworowymi jednostkami spalinowymi o dużej mocy i łatwym rozruchu. Dzięki temu maszyny są zawsze gotowe do ciężkiej pracy. Komfortowe uchwyty oraz odpowiednio rozmieszczone elementy sterujące zapewniają wygodę podczas wymagających zadań. Kultywatory są łatwe w obsłudze i manewrowaniu. Składany uchwyt ułatwia przechowywanie maszyny po zakończeniu pracy, a uchwyty transportowe umożliwiają przenoszenie. Praca z użyciem kultywatora HUSQVARNA jest komfortowa, efektywna i bezpieczna. Zastosowana osłona zmniejsza ilość gleby rozrzucanej przez zęby urządzenia roboczego, a przeciwwaga dociąża koła maszyny i poprawia jej wyważenie, co przekłada się na łatwiejsze manewrowanie. Kultywatory HUSQVARNA posiadają regulowany uchwyt umożliwiający dopasowanie do potrzeb użytkownika oraz przekładnię z dwoma biegami do przodu i jednym do tyłu.

Jaki kultywator HUSQVARNA wybrać?

Gama kultywatorów HUSQVARNA obejmuje maszyny z urządzeniem roboczym z przodu lub z tyłu. Jaki model wybrać? To zależy od Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz maszyny do pracy na dużym i wymagającym terenie, najlepszym wyborem będzie kultywator z zębami umieszczonymi z tyłu o szerokości roboczej wynoszącej 48 centymetrów. Napędzane koła oraz zęby, które obracają się w kierunku przeciwnym do jazdy, bardzo efektywnie i sprawnie rozbijają i spulchniają warstwę zbitej gleby. Kultywatory z urządzeniem roboczym w przedniej części idealnie sprawdzą się do zastosowań w przydomowym ogródku czy na działce. Z użyciem takiej maszyny szybko przygotujesz rabaty i grządki pod nasadzenia.

Potrzebujesz wysokiej jakości kultywatora do swojego ogrodu? A może jesteś profesjonalistą, który zawodowo zajmuje się utrzymaniem terenów zielonych? W naszej ofercie znajdziesz kultywatory HUSQVARNA, które poprawią jakość i efektywność Twojej pracy.