Nożyce do tui są niezbędnym narzędziem dla miłośników ogrodnictwa, florystyki oraz wszystkich tych, którzy chcą zadbać o kondycję i estetykę rosnących w ogrodzie krzewów. Żywopłot z tui może wspaniale zdobić ogród oraz skutecznie chronić przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów i przechodniów tylko wtedy, gry będzie starannie przycięty i zadbany. W tym celu należy zaopatrzyć się w wysokiej klasy sprzęt ogrodniczy, który znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy nożyce do tui renomowanych marek, charakteryzujące się wydajnością i niezawodnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyświetlanie 1–15 z 28 wyników

-5%
AL-KO Nożyce Akumulatorowe HT 1845 18 V

AL-KO Nożyce Akumulatorowe HT 1845 18 V

322,00 
-5%
AL-KO Nożyce Akumulatorowe HT 1845 18 V Zestaw

AL-KO Nożyce Akumulatorowe HT 1845 18 V Zestaw

607,00 
-5%
AL-KO Nożyce Akumulatorowe HT 2050

AL-KO Nożyce Akumulatorowe HT 2050

351,00 
-5%
AL-KO Nożyce Akumulatorowe HT 2050 Zestaw

AL-KO Nożyce Akumulatorowe HT 2050 Zestaw

607,00 
-5%
AL-KO Nożyce Akumulatorowe HT 4055 ZESTAW

AL-KO Nożyce Akumulatorowe HT 4055 ZESTAW

1139,00 
-5%
AL-KO Nożyce Akumulatorowe na Wysięgniku HTA 1845

AL-KO Nożyce Akumulatorowe na Wysięgniku HTA 1845

474,00 
-5%
AL-KO Nożyce Akumulatorowe na Wysięgniku HTA 1845 Zestaw

AL-KO Nożyce Akumulatorowe na Wysięgniku HTA 1845 Zestaw

759,00 
-15%
HUSQVARNA Nożyce akumulatorowe 215iHD45

HUSQVARNA Nożyce akumulatorowe 215iHD45

1479,00 
-6%
HUSQVARNA Nożyce Spalinowe 122HD60

HUSQVARNA Nożyce Spalinowe 122HD60

1590,00 
-18%
HUSQVARNA Nożyce Spalinowe 522HD60X

HUSQVARNA Nożyce Spalinowe 522HD60X

3199,00 
-20%
HUSQVARNA Nożyce Spalinowe 522HDR75X

HUSQVARNA Nożyce Spalinowe 522HDR75X

3290,00 
-15%
HUSQVARNA Nożyce Spalinowe 522HS75X

HUSQVARNA Nożyce Spalinowe 522HS75X

3590,00 
-14%
HUSQVARNA Podkaszarka 215iL I Nożyce Do Żywopłotu 215iHD45

HUSQVARNA Podkaszarka 215iL I Nożyce Do Żywopłotu 215iHD45

2189,00 
STIGA MultiTool Akumulatorowy MT 500e

STIGA MultiTool Akumulatorowy MT 500e

1275,00 
narzedzie multitool smt 100 ae

STIGA MultiTool SMT 100 AE 4 Ah (Zestaw)

1209,00 

Nożyce czy sekator – co wybrać do cięcia tui?

Zastanawiasz się, jakie narzędzie będzie najlepsze do pielęgnacji tui? Wiele osób wciąż sięga po tradycyjne ręczne sekatory i nożyce, które są lekkie i poręczne. Takie narzędzia dobrze sprawdzą się w przypadku ogrodów z mniejszą ilością nasadzeń. Dobrze radzą sobie ze skracaniem cienkich i delikatnych pędów. Jeśli jednak chcesz odpowiednio wypielęgnować żywopłot, polecamy nowoczesne nożyce do tui, które przewyższają ręczne narzędzia pod względem efektywności i wygody obsługi. Dzięki nożycom elektrycznym, akumulatorowym czy spalinowym z łatwością przytniesz tuje i nadasz im pożądany kształt. Taki zabieg doskonale wpłynie na kondycję i pokrój krzewów. Urządzenia znacznie usprawniają prace ogrodowe, sprawiając, że przebiegają szybciej i nie są męczące.

Jakie nożyce do przycinania tui są dostępne?

W sprzedaży dostępne są różnorodne modele nożyc do tui. Podobnie jak w przypadku kos, kosiarek czy innych urządzeń wykorzystywanych w ogrodnictwie, nożyce mogą się różnić rodzajem napędu, mocą czy funkcjonalnością. Który rodzaj wybrać? To zależy przede wszystkim od potrzeb oraz zastosowania. Choć każdy model ma swoje mocne strony, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, który rodzaj nożyc do tui jest najlepszy. Poniżej przedstawimy krótki przegląd poszczególnych typów nożyc, aby pomóc w dokonaniu świadomego wyboru, dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Elektryczne nożyce do tui

Sekatory i nożyce elektryczne do tui to idealne urządzenia do prac w przydomowym ogrodzie. Wyróżniają się niewielką wagą i cichą pracą. Nie emitują szkodliwych spalin, są poręczne i łatwe w obsłudze. Stanowią doskonały wybór dla osób słabszych fizycznie oraz niemających dużego doświadczenia w przycinaniu i kształtowaniu tui. Decydując się na zakup takich nożyc, musisz mieć świadomość, że urządzenie będzie potrzebować stałego dostęp do gniazdka elektrycznego. Co więcej, kabel zasilający ma ograniczony zasięg. Może również zmniejszać swobodę ruchów podczas pracy. Elektryczne nożyce do tui dobrze sprawdzą się w przypadku małych żywopłotów z tui. Taki sprzęt pozwoli na sprawne wykonanie pracy bez zakłócania spokoju okolicznym mieszkańcom.

Akumulatorowe nożyce do tui

Nożyce akumulatorowe do cięcia tui wyróżniają się poręcznością i mobilnością. Zapewniają bardzo wysoki komfort pracy i precyzję. Nożyce zasilane energią z akumulatora są lekkie i mają niewielkie rozmiary. Świetnie sprawdzą się w małym i średniej wielkości ogrodzie. Brak kabla zasilającego znacznie zwiększa swobodę ruchów i zasięg urządzenia. Mając takie nożyce, nie musisz szukać gniazdka elektrycznego i przedłużacza. Modele akumulatorowe wyposażone są w nowoczesne baterie litowo-jonowe wyróżniające się trwałością i odpornością na samorozładowanie. W naszej ofercie znajdziesz nożyce akumulatorowe w szerokiej gamie modeli. Do przycinania wyższego żywopłotu polecamy nożyce do przycinania tui na wysięgniku dzięki, którym zadbasz o wyższe partie krzewów bez konieczności wchodzenia na drabinę lub inne podwyższenie.

Nożyce do tui spalinowe

Urządzenia spalinowe charakteryzują się wyższą mocą i wydajnością niż modele elektryczne czy akumulatorowe. Polecane są wszystkim, którym zależy na maksymalnej efektywności pracy. Stanowią idealną propozycję dla posiadaczy dużego terenu otoczonego naturalnym ogrodzeniem z tui. Taki sprzęt często trafia w ręce nie tylko amatorów, ale i profesjonalistów, którzy potrzebują mocnych i niezawodnych urządzeń. Nożyce spalinowe do tui są cięższe niż akumulatorowe odpowiedniki, jednak nowoczesne modele są bardzo dobrze wyważone, dzięki czemu wyższa waga nie pogarsza komfortu obsługi. Doskonale radzą sobie z bardziej wymagającymi zadaniami, np. do cięcia grubszych i twardszych gałęzi.

Wybierz wysokiej klasy nożyce do obcinania tui

W otoelektro.pl znajdziesz wysokiej jakości sprzęt, który znacznie usprawni wszystkie prace związane z pielęgnacją drzew i krzewów. Oferujemy nożyce do tui znanych producentów jak STIGA, AL-KO i HUSQVARNA. Nożyce spalinowe, akumulatorowe czy elektryczne tych marek cechuje niezawodność, wydajność i funkcjonalność. Wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją. Wyposażone są w nowoczesne technologie, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort użytkowania, np. system zmniejszający wibracje czy osłona dłoni operatora.

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Sprawdź, jaki sprzęt posiadamy i wybierz nożyce dopasowane do własnych potrzeb.