W otoelektro.pl oferujemy niezbędne urządzenia, które usprawnią przebieg wielu prac w ogrodzie. W naszym asortymencie znajdziesz sprzęt znanych i lubianych marek, których produkty wyróżniają się wysoką trwałością, funkcjonalnością i nowoczesnością. W tej kategorii oferujemy maszyny marki WEIBANG. Wysokiej klasy urządzenia, takie jak kosiarki spalinowe i wertykulatory to sprzęt, którego nie może zabraknąć w Twoim ogrodzie. Korzystają z nich również profesjonaliści zajmujący się utrzymaniem terenów zielonych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Nowy
Weibang Kosiarka Spalinowa WB507SC V 3IN1

Weibang Kosiarka Spalinowa WB507SC V 3IN1

3249,00 
Nowy
Weibang Kosiarka Spalinowa WB537SC V 3IN1-BBC

Weibang Kosiarka Spalinowa WB537SC V 3IN1-BBC

4699,00 

WEIBANG – sprzęt do kompleksowej pielęgnacji ogrodów

WEIBANG to renomowany producent oferujący wysokiej jakości sprzęt do kompleksowej pielęgnacji ogrodów, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki innowacyjnym technologiom i solidnej konstrukcji urządzenia marki WEIBANG są niezawodne nawet przy intensywnym i częstym użytkowaniu. W ofercie znajdują się między innymi kosiarki do trawy oraz wertykulatory, zapewniające efektywną i precyzyjną pracę na każdym etapie pielęgnacji ogrodu. Ponadto firma stale dba o rozwój swoich produktów, wprowadzając nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają pracę i pozwalają osiągnąć doskonałe efekty estetyczne w ogrodzie. Dzięki urządzeniom WEIBANG każdy może cieszyć się pięknym i zadbanym ogrodem przez cały rok, bez względu na jego wielkość czy ukształtowanie.

Kosiarki WEIBANG – wysoka jakość i funkcjonalność

Kosiarki marki WEIBANG to klasa sama w sobie. Wyposażone w mocne i niezawodne silniki marki Loncin oraz solidne agregaty tnące zapewniają doskonałe efekty koszenia za każdym razem. W ofercie marki znajdują się kosiarki z ośmio- lub dziesięciostopniową regulacją wysokości roboczej, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ten parametr do potrzeb swojego trawnika. Zaawansowane modele wyposażono w 3-biegową przekładnię z przeniesieniem napędu poprzez wał kardana. Taka kosiarka to niezawodny sprzęt, który z łatwością poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Kosiarki marki WEIBANG posiadają starannie przemyślaną konstrukcję bez paska i osłony, co w połączeniu z wyprofilowanym nożem umożliwia bardzo precyzyjne koszenie. W ofercie znajdują się maszyny, które oprócz zbierania pokosu do kosza oferują wyrzut tylny i boczny. Niektóre modele posiadają również funkcję mulczowania.

Wertykulatory WEIBANG – gwarancja pięknego trawnika

Wertykulatory spalinowe to kolejne maszyny, jakie firma WEIBANG oferuje właścicielom ogrodów. Zalecane do dużych obszarów o powierzchni do 2000 m2. Wyróżniają się solidną konstrukcją i minimalną ilością plastiku, co przekłada się na trwałość i niezawodność. Mocne i niezawodne silniki Briggs&Stratton, zapewniają dużą moc i efektywną pracę przez długie godziny. Wytrzymałe noże ze stali węglowej, napędzane podwójnym paskiem z napinaczem, oraz płynna regulacja głębokości dają pewność, że wertykulatory WEIBANG sprostają nawet najbardziej wymagającym zastosowaniom. Urządzenia te wyposażono w pojemne kosze, co ułatwia zbieranie resztek trawy i mchu, oraz przyczynia się do utrzymania trawnika w doskonałym stanie. Stosując wertykulatory WEIBANG, usuniesz grubą warstwę torfu, która blokuje dostęp powietrza, wody i składników odżywczych do gleby, co sprawi, że Twój trawnik zyska zdrowy i estetyczny wygląd.