Nożyce spalinowe do żywopłotu STIGA do najwyższej jakości sprzęt, dzięki któremu profesjonalna pielęgnacja ogrodu nie będzie problemem. Wszelkie krzewy rosnące w ogrodzie należy regularnie przycinać. Co więcej, niektórym z nich można nadawać różne kształty, dzięki czemu staną się atrakcyjną dekoracją przestrzeni. W tym celu najlepiej sprawdzą się sekatory spalinowe STIGA, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Te zaawansowane technologicznie i funkcjonalne maszyny zapewniają najwyższy poziom komfortu, precyzji i bezpieczeństwa podczas przycinania krzewów, iglaków i żywopłotu. Jeśli chcesz kupić solidny i niezawodny sekator do swojego ogrodu, koniecznie zapoznaj się z ofertą marki STIGA.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

-20%
STIGA Sekator Spalinowy HT 525

STIGA Sekator Spalinowy HT 525

Original price was: 1049,00 zł.Current price is: 839,00 zł.
-30%
STIGA Sekator Spalinowy HT 725

STIGA Sekator Spalinowy HT 725

Original price was: 2122,00 zł.Current price is: 1476,00 zł.

Do czego można użyć sekatora spalinowego STIGA?

Nożyce spalinowe STIGA to doskonały sprzęt, który idealnie sprawdzi się podczas regularnego przycinania drzewek, krzewów i żywopłotów. Zadanie to polega na usunięciu bardzo gęstych i krzyżujących się pędów oraz najgrubszych i najstarszych gałęzi. Za pomocą sekatora spalinowego możemy bardzo szybko i sprawnie przywrócić krzewom właściwy kształt, ograniczyć nadmierne rozrastanie się roślin oraz pobudzić je do bujnego kwitnienia w kolejnych sezonach. Niektóre rodzaje żywopłotów i krzewów ozdobnych można dowolnie przycinać, nadając im wybrany kształt. Takie proces nie tylko pozwala osiągnąć doskonały efekt dekoracyjny, ale także korzystnie wpływa na kondycję i rozwój żywopłotu. Sekatory spalinowe STIGA, dzięki systemowi tłumienia wibracji i mocnym silnikom zapewniają sprawny przebieg prac bez nadmiernego wysiłku.

Dlaczego warto kupić sekator spalinowy STIGA?

Sekatory spalinowe szwedzkiej marki to bardzo przydatne narzędzie w rękach profesjonalisty i miłośnika ogrodnictwa. Dzięki bardzo ostrym laserowo ostrzonym nożom precyzyjne i równe przycinanie żywopłotu to żaden problem. Urządzenia te wyposażono w zabezpieczenie na końcu listwy tnącej, co umożliwia łatwe dotarcie do trudno dostępnych fragmentów krzewów, rosnących w narożnikach lub przy ścianach budynków. Nożyce spalinowe STIGA przeznaczone są przede wszystkim do pracy w dużych ogrodach z dużą ilością nasadzeń z gęstych krzewów. Wyróżniają się funkcjonalnością i łatwością użytkowania. Pomimo zastosowania silnika spalinowego, waga tych urządzeń nie przekracza 6 kilogramów, co pozytywnie wpływa na komfort pracy. Sekatory STIGA wyposażono w wydajne i ekonomiczne silniki oraz system ułatwiający rozruch maszyny. Doskonałym wyborem może być sekator HT 725 z 70-centymetrowym, diamentowo ostrzonym nożem, który bez trudu przecina zdrewniałe gałęzie i bardzo gęsty żywopłot.

Nożyce spalinowe STIGA dla wymagających

Sekatory STIGA spalinowe są doskonale wyważone, posiadają ergonomiczne uchwyty oraz system antywibracyjny. Dzięki temu każda nawet najbardziej wymagająca i precyzyjna praca nie będzie męcząca. Komfort obsługi podnosi regulowany, obrotowy uchwyt, który można ustawić w trzech pozycjach. Takie rozwiązanie umożliwia dostosowanie położenia rączki do charakteru wykonywanej pracy, aby jeszcze bardziej zminimalizować zmęczenie nadgarstka i zwiększyć precyzję. Co więcej, sekatory spalinowe STIGA to maszyny w pełni mobilne i nieograniczone długością kabla, dostępnością gniazdka elektrycznego czy pojemnością akumulatora.