Jest wiele urządzeń i narzędzi, które muszą znaleźć się na wyposażeniu każdego ogrodnika. Z pewnością należą do nich kosy i podkaszarki, które są jednymi z najczęściej wykorzystywanych maszyn w pracach ogrodowych. W sklepie internetowym otoelektro.pl oferujemy szeroką gamę kos i podkaszarek, które umożliwiają sprawną i efektywną pielęgnację trawników, poboczy dróg, rowów, nieużytków czy trudno dostępnych miejsc na terenie posesji. W naszej ofercie mamy modele spalinowe, elektryczne oraz akumulatorowe znanych i cenionych marek. Posiadamy bardzo zróżnicowany i szeroki asortyment modeli, dzięki czemu możemy zapewnić, że znajdziesz u nas idealną maszynę dla siebie, która sprawi, że Twój ogród zawsze będzie idealnie zadbany i czysty.

Wyświetlanie 1–15 z 84 wyników

-5%
AL-KO Kosa Spalinowa BC 500 B

AL-KO Kosa Spalinowa BC 500 B

949,00 
-5%
Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 126 B

Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 126 B

854,00 
-5%
Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 130 B

Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 130 B

949,00 
-5%
Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 141 B

Kosa Spalinowa SOLO BY AL-KO 141 B

1044,00 
-25%
STIGA Kosa Spalinowa BC 545 B

STIGA Kosa Spalinowa BC 545 B

989,00 
AL-KO Głowica Żyłkowa Frs 4125/4535

AL-KO Głowica Żyłkowa Frs 4125/4535

80,00 
AL-KO Głowica Żyłkowa Profi M10X1,25 lgw 130mm

AL-KO Głowica Żyłkowa Profi M10X1,25 lgw 115mm

49,00 
AL-KO Głowica Żyłkowa Profi M10X1,25 lgw 130mm

AL-KO Głowica Żyłkowa Profi M10X1,25 lgw 130mm

63,00 
-5%
AL-KO Multitool Spalinowy 130 MT

AL-KO Multitool Spalinowy 130 MT

1044,00 
-5%
AL-KO Multitool Spalinowy BC 260 MT Zestaw

AL-KO Multitool Spalinowy BC 260 MT Zestaw

1377,00 
-5%
AL-KO Podcinarka Akumulatorowa GT 1825 18 V

AL-KO Podcinarka Akumulatorowa GT 1825 18 V

569,00 
-5%
AL-KO Podcinarka Akumulatorowa GT 4030 Li

AL-KO Podcinarka Akumulatorowa GT 4030 Li

949,00 
AL-KO Siatka do osłony twarzy i głowy

AL-KO Siatka do osłony twarzy i głowy

30,00 
AL-KO Żyłka Kwadratowa 2,7MM

AL-KO Żyłka Kwadratowa 2,7MM

18,00 
AL-KO Żyłka Okrągła 2,0MM

AL-KO Żyłka Okrągła 1,3MM

11,00 

Kosy i podkaszarki spalinowe, elektryczne i akumulatorowe

W sklepie internetowym otoelektro.pl oferujemy kosy i podkaszarki spalinowe, charakteryzujące się dużą mocą i wydajnością. Dzięki nowoczesnym silnikom spalinowym maszyny te są w stanie poradzić sobie nawet z trudnymi warunkami, zapewniając skuteczne koszenie traw i chwastów.

Kosy spalinowe są szczególnie polecane dla większych powierzchni, gdzie ogromną rolę odgrywa jak największa mobilność sprzętu i duży zasięg. W naszej ofercie znajdziesz również kosy i podkaszarki elektryczne, które wyróżniają się prostotą obsługi, niższą wagą oraz niskim poziomem hałasu. Są idealne do mniejszych, przydomowych ogrodów gdzie możliwy jest dostęp do źródeł zasilania.

Dla tych, którzy poszukują równowagi między mobilnością a wydajnością, proponujemy kosy akumulatorowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i pojemnych baterii zapewniają one swobodę ruchu i cichą pracę, jednocześnie oferując wystarczającą moc do skutecznego koszenia. Modele elektryczne i akumulatorowe są świetne do zastosowań domowych. Sprawdzą się w ogródku i na działce. Ich praca nie przeszkadza użytkownikowi, domownikom oraz mieszkańcom okolicznych domostw.

Kosy i podkaszarki – jakie mają zastosowanie?

Kosy i podkaszarki akumulatorowe, elektryczne czy spalinowe znacząco usprawniają prace związane z pielęgnacją terenów zielonych w przestrzeniach prywatnych i publicznych. Poręczne podkaszarki to niezastąpione urządzenia umożliwiające precyzyjne usuwanie traw i chwastów z trudno dostępnych miejsc na terenie ogrodu, działki czy posesji. Szczególnie przydatne do precyzyjnego przycinania trawy przy ogrodzeniach, krawężnikach, wzdłuż ścian budynków, a także przy palisadach.

Kosy natomiast są idealnym wyborem do większych powierzchni ogrodu. Nie oferują aż takiej precyzji jak podkaszarki, jednak ich niewątpliwą zaletą jest większa moc i wydajność. Doskonale sprawdzą się do pielęgnacji dużych ogrodów, łąk, terenów parkowych i mocno zaniedbanych nieużytków. Dzięki wydajnym systemom koszenia oraz ergonomicznym uchwytom zapewniają komfortową pracę nawet podczas długotrwałego użytkowania. Zarówno podkaszarki, jak i kosy są niezastąpione przy utrzymaniu pięknego ogrodu, umożliwiając zachowanie czystości oraz porządku. Dlatego warto mieć te urządzenia w swoim warsztacie.

Wysokiej jakości kosy i podkaszarki renomowanych marek

W sklepie otoelektro.pl oferujemy kosy i podkaszarki tylko renomowanych marek, takich jak STIGA, AL-KO i HUSQVARNA. Działamy z myślą o zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości narzędzi, które są nie tylko wydajne, ale również trwałe, komfortowe w użytkowaniu i niezawodne. Kosy i podkaszarki HUSQVARNA łączą nowoczesną technologię z ergonomiczną konstrukcją. Szwedzka marka oferuje szeroką gamę kos i podkaszarek dostosowanych do różnych potrzeb, zapewniając precyzyjne cięcie i wygodę użytkowania.

Marka STIGA to kolejny czołowy producent w branży, oferujący solidne i funkcjonalne urządzenia. Ich kosy i podkaszarki charakteryzują się mocą, trwałością i przyjazną dla operatora konstrukcją. Dzięki zaawansowanej technologii maszyny STIGA zapewniają optymalną wydajność nawet w trudnych warunkach.

Podobnie niemiecka marka AL-KO, która słynie z wysokiej jakości narzędzi ogrodowych. Ich kosy i podkaszarki zostały zaprojektowane z myślą o precyzji, oferując precyzyjne cięcie przy minimalnym wysiłku. Wydajność, bezpieczeństwo użytkowania i łatwość obsługi sprawiają, że kosy i podkaszarki AL-KO są doskonałym wyborem zarówno dla ogrodników amatorów, jak i profesjonalistów.

Kosy i podkaszarki – dlaczego warto je mieć w swoim ogrodzie?

Kosy i podkaszarki dostępne w ofercie sklepu internetowego otoelektro.pl to niezawodne i niezbędne maszyny, które umożliwią Ci skuteczną, szybką i efektywną pielęgnację ogrodu. Przeprowadzenie podstawowych prac, będzie dzięki nim komfortowe i przyjemne. W naszym bogatym i zróżnicowanym asortymencie znajdziesz kosy i podkaszarki spalinowe, elektryczne oraz akumulatorowe, zapewniające wygodę i łatwość użytkowania.

Podkaszarki gwarantują wysoką precyzję podczas koszenia trawy w trudno dostępnych miejscach, a kosy pozwolą na sprawne koszenie większych powierzchni ogrodu. Wszystkie oferowane przez nas maszyny to sprzęt pochodzący od renomowanych i sprawdzonych producentów. Nie czekaj i już dziś wybierz profesjonalne maszyny, dzięki którym Twój ogród stanie się idealnie zadbanym miejscem, w którym z przyjemnością odpoczniesz podczas ciepłych wiosennych i letnich wieczorów.