Kosiarki do trawy STIGA zasilane energią elektryczną to solidne i nowoczesne urządzenia. Niezbędne w każdym przydomowym ogrodzie. Doskonale sprawdzą się na trawnikach o mniejszej powierzchni. Nie wytwarzają spalin, co pozytywnie wpływa na środowisko naturalne oraz nie generują uciążliwego hałasu. W otoelektro.pl znajdziesz kosiarki elektryczne STIGA, które znacznie ułatwiają i przyśpieszają prace związane z pielęgnacją trawnika. Dostępne są modele o bardzo zróżnicowanych parametrach. U nas na pewno znajdziesz odpowiednią kosiarkę do swojego ogrodu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

-21%
STIGA Combi 336c Kosiarka Elektryczna

STIGA Combi 336c Kosiarka Elektryczna

Original price was: 861,00 zł.Current price is: 679,00 zł.
-25%
STIGA Kosiarka Elektryczna Combi 340c

STIGA Kosiarka Elektryczna Combi 340c

Original price was: 1122,00 zł.Current price is: 845,00 zł.

Kosiarka elektryczna STIGA – idealna do małego ogrodu

Elektryczna kosiarka do trawy STIGA to doskonała propozycja dla osób potrzebujących wydajnego urządzenia do swojego domowego ogródka. Te nowoczesne i niezawodne maszyny doskonale radzą sobie z koszeniem nawet gęstej trawy. Lekka konstrukcja, odpowiednio wyprofilowane uchwyty oraz szerokie koła znacznie ułatwiają manewrowanie kosiarką w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Kosiarka elektryczna STIGA z silnikiem indukcyjnym pracują bardzo cicho, przez co praca będzie przyjemniejsza dla operatora oraz nie będzie przeszkadzać mieszkańcom okolicznych domów. Kosiarka elektryczna przeznaczona jest do małych i średnich ogródków. Możemy jej używać wszędzie tam, gdzie jest dostęp do gniazdka sieci elektrycznej. Jej rozruch jest niezwykle prosty – za pomocą jednego przycisku.

Kosiarki elektryczne STIGA – najważniejsze cechy i zalety

Kosiarki STIGA to urządzenia zaprojektowane i stworzone po to, by zapewniać jak największą precyzję i wygodę podczas koszenia trawnika. Kosiarki elektryczne STIGA są łatwe w obsłudze, funkcjonalne i nie zajmują dużo miejsca po złożeniu. Doskonałe silniki zapewniają bardzo wysoką jakość i wydajność koszenia. W sprzedaży dostępne są modele oferujące trzy sposoby koszenia – zbieranie do kosza, wyrzut tylny i mulczowanie. Kosiarki marki STIGA różnią się wieloma parametrami, w tym: mocą silnika, szerokością roboczą, oraz dodatkowymi funkcjami. Kosiarki elektryczne szwedzkiej marki, wyposażone są w pojemne kosze (do 60 litrów), które pozwalają na długotrwałą pracę bez częstych przerw na ich opróżnienie. Płynna, wielostopniowa regulacja wysokości cięcia za pomocą jednej dźwigni umożliwia dostosowanie parametrów koszenia do gatunku i długości trawy oraz ukształtowania terenu. Odpowiednio wyprofilowane koła ze specjalnym bieżnikiem ułatwiają manewrowanie kosiarką w trudnym terenie.

Kosiarka elektryczna STIGA z mulczowaniem

Kosiarka elektryczna 2w1 lub 3w1 to bardzo funkcjonalne urządzenie pozwalające na kompleksową pielęgnację trawnika. W zależności od potrzeby i kondycji trawnika możesz zbierać pokos do pojemnika lub skorzystać z funkcji mulczowania. Elektryczne kosiarki mulczujące to wysoce wydajne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie do utrzymania nieskazitelnych trawników, łączące najnowocześniejszą technologię z najwyższą wydajnością. Wyposażone w mocny silnik, kosiarki STIGA zapewniają precyzyjne cięcie i skuteczne mulczowanie, zamieniając ścinki trawy w drobne cząstki, które służą jako naturalny nawóz dla trawnika. Lekka konstrukcja i łatwość manewrowania sprawiają, że jest to idealny wybór dla właścicieli ogrodów poszukujących niezawodnej i łatwej w utrzymaniu maszyny do pielęgnacji trawnika. Wybierz wysokiej klasy kosiarkę elektryczną STIGA w naszym sklepie internetowym.