Kosiarki spalinowe to zdecydowanie najpopularniejsze maszyny wykorzystywane w ogrodach. W naszym sklepie oferujemy kosiarki znanych i cenionych marek w niezliczonej ilości wariantów. W tej kategorii znajdziesz solidne i nowoczesne kosiarki spalinowe marki CEDRUS wyposażone w wydajne jednostki napędowe Briggs&Stratton, Cedrus oraz Honda. Oferowane kosiarki wyróżniają się bardzo wytrzymałą konstrukcją i stalową obudową, która chroni silnik oraz inne komponenty przed uszkodzeniem. Wybierz wysokiej jakości kosiarkę do swojego ogrodu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kosiarki spalinowe CEDRUS – nowoczesne i łatwe w obsłudze

Chcesz usprawnić pielęgnację trawnika? Postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz kosiarkę spalinową CEDRUS. W ofercie tego producenta znajdują się funkcjonalne i niezawodne maszyny, wyposażone w centralną regulację wysokości roboczej, ergonomiczne uchwyty i łatwo dostępne elementy sterujące. Duże, łożyskowane koła zapewniają łatwe manewrowanie i swobodne pokonywanie nierównego terenu. Część kosiarek marki CEDRUS wyposażono w napęd, który przydaje się szczególnie podczas pracy na trawniku o dużej powierzchni. Odpowiednią moc i wydajność zapewniają dopracowane i łatwe w rozruchu silniki spalinowe. W kosiarkach CEDRUS zastosowano również wiele udogodnień, takich jak składany uchwyt umożliwiający łatwe przenoszenie i przechowywanie maszyny, a także złącze do węża ogrodowego umożliwiające dokładne umycie urządzenia tnącego po zakończonej pracy.

Kosiarki spalinowe CEDRUS – jaki model wybrać?

W szerokiej gamie modeli kosiarek marki CEDRUS możemy znaleźć kosiarki spalinowe z napędem oraz modele bez napędu. Kosiarki z napędem są szczególnie przydatne podczas długotrwałej pracy na dużym terenie. Napęd minimalizuje wysiłek, jaki operator musi wkładać w obsługę urządzenia. Funkcje tę można w dowolnym momencie wyłączyć, np.: gdy zachodzi konieczność skoszenia trawy w trudno dostępnych miejscach. Kosiarka bez napędu jest lżejsza i bardziej kompaktowa. Doskonale nadaje się do zastosowań w przydomowym ogródku lub na działce. W ofercie marki CEDRUS znajdziemy bardzo funkcjonalne maszyny oferujące kilka sposobów koszenia. Najcześciej jest to wyrzut boczny oraz mulczowanie, które pozwala wykorzystać skoszoną trawę jako naturalny i odżywczy nawóz. Dostępne są również kosiarki spalinowe z koszem wyposażonym we wskaźnik napełnienia, a także modele z wyrzutem tylnym. Jeśli oczekujesz maksymalnej funkcjonalności i wszechstronności wybierz modele 4w1, które oferują wszystkie wymienione sposoby koszenia.

Jakie zastosowanie mają kosiarki spalinowe CEDRUS?

Kosiarki spalinowe marki CEDRUS są doskonałe do efektywnego koszenia dużych powierzchni. Dzięki mocnym silnikom spalinowym, kosiarki CEDRUS gwarantują wydajność i szybkość działania, co sprawia, że nawet rozległe trawniki stają się łatwe w pielęgnacji. Kosiarki spalinowe są niezwykle mobilne i w przeciwieństwie do swoich elektrycznych odpowiedników, nie wymagają dostępności sieci energetycznej. Ponadto kosiarki spalinowe są wyposażone w pojemne kosze na trawę, co eliminuje potrzebę częstego opróżniania i pozwala na dłuższe koszenie. Dzięki solidnej konstrukcji oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, kosiarki spalinowe marki CEDRUS są nie tylko trwałe, ale także odporne na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje długotrwałą i niezawodną pracę przez długi czas. Wszystko to sprawia, że kosiarki z oferty CEDRUS to niezastąpione i niezawodne maszyny dla osób, które wymagają szybkiego, efektywnego i precyzyjnego koszenia.