Odpowiednie kosiarki do trawy stanowią niezbędny element wyposażenia w każdym ogrodzie. Pielęgnacja trawnika jest jednak dość żmudna i męcząca, szczególnie jeśli jesteśmy właścicielami bardzo dużego terenu. Doskonałym rozwiązaniem jest wybór kosiarki z napędem. W sklepie internetowym otoelektro.pl znajdziesz profesjonalne kosiarki spalinowe z napędem, które znacznie ułatwiają i usprawniają przebieg prac. Są łatwe w manewrowaniu i nie wymagają pchania. Operator jedynie prowadzi maszynę i nadaje jej kierunek. Poznaj szeroki asortyment kosiarek znanych marek w atrakcyjnych cenach.

Wyświetlanie 1–15 z 60 wyników

-9%Hot
CASTELGARDEN Kosiarka Spalinowa XC 55 S

CASTELGARDEN Kosiarka Spalinowa XS 55 S

2499,00 
-15%Nowy
STIGA Kosiarka Spalinowa Combi 553 SE

STIGA Kosiarka Spalinowa Combi 553 SE

2116,00 
-8%
Husqvarna Kosiarka Spalinowa LB 251S

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LB 251S

2249,00 
-10%
kosiarka spalinowa husqvarna lb 256sp

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LB 256SP

2689,00 
Wyprzedane
husqvarna kosiarka spalinowa lb 533s e

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LB 553S e

6290,00 
HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 353AWD

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 353AWD

3999,00 
-15%
HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 356 VP

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 356 VP

3299,00 
-12%
HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 551SP

HUSQVARNA Kosiarka Spalinowa LC 551SP

5279,00 
-16%
STIGA Combi 53 S Kosiarka Spalinowa

STIGA Combi 53 S Kosiarka Spalinowa

1515,00 
Wyprzedane
stiga kosiarka comi 53 seq b

STIGA Combi 53 SEQ B Kosiarka Spalinowa

2399,00 
STIGA Kosiarka Spalinowa Collector 543

STIGA Kosiarka Spalinowa Collector 548 S

1843,00 
-11%
STIGA Kosiarka Spalinowa Combi 55 SQ H

STIGA Kosiarka Spalinowa Combi 55 SQ H

2495,00 
-3%Wyprzedane
STIGA kosiarka Spalinowa Combi 55 SVEQ B

STIGA Kosiarka Spalinowa Combi 55 SVEQ B

3750,00 
-9%
STIGA Kosiarka Spalinowa Combi 55 SVEQ H

STIGA Kosiarka Spalinowa Combi 55 SVEQ H

2899,00 
-10%Wyprzedane
STIGA kosiarka Spalinowa Combi 55 SVQ B

STIGA Kosiarka Spalinowa Combi 55 SVQ B

3199,00 

Jakie zalety ma kosiarka spalinowa z napędem?

  • Wygoda pracy – kosiarka spalinowa z napędem wyposażona w mocny i wydajny silnik doskonale nadaje się do trawników o dużej powierzchni. Brak kabla zasilającego sprawia, że zasięg maszyny jest nieograniczony i możemy swobodnie dotrzeć w najdalsze zakątki ogrodu. W otoelektro.pl mamy najlepsze urządzenia znanych marek, które zapewniają maksymalną wygodę pracy, np.: kosiarki spalinowe z napędem AL-KO wyposażone w system tłumienia wibracji. Kosiarki z napędem poruszają się w sposób automatyczny, co zdecydowanie ułatwia prowadzenie maszyny i pozwala na bardziej płynną i sprawną pielęgnację trawnika.
  • Bezpieczeństwo – brak długiego, plątającego się pod nogami kabla zasilającego nie tylko ułatwia i uprzyjemnia pracę, ale także zwiększa bezpieczeństwo operatora. Przypadkowe uszkodzenie przewodu to poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ogrodnika. Kosiarka spalinowa umożliwia bezpieczną pracę także podczas nagłego pogorszenia pogody i może być używana w trakcie opadów deszczu.
  • Wszechstronność – kosiarki spalinowe z napędem doskonale radzą sobie z koszeniem trawy w każdych warunkach. Posiadaczom nierównych trawników polecamy kosiarki spalinowe HUSQVARNA z napędem na wszystkie koła, które najlepiej sprawdzają się w trudnym terenie. Wysoka moc silników oferowanych maszyn sprawia, że kosiarki z napędem pozwalają na skuteczne koszenie nawet bardzo gęstej trawy.

Jaką kosiarkę spalinową z napędem wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz kosiarki spalinowe z napędem wyposażone w bardzo solidne podzespoły, wydajne silniki oraz wiele przydatnych udogodnień. Wybór konkretnego modelu zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Bez względu, jakie urządzenie wybierzesz, możesz mieć pewność, że kupisz u nas wysokiej klasy sprzęt, który posłuży w Twoim ogrodzie przez wiele lat. Oferujemy markowe kosiarki spalinowe z napędem STIGA, kosiarki HUSQVARNA oraz kosiarki AL-KO. Jeśli zależy Ci na maksymalnej wygodzie i możliwości precyzyjnego dostosowania prędkości, z jaką porusza się maszyna sprawdź dostępne w naszej ofercie kosiarki STIGA wyposażone w wariator.

FAQ

Czy kosiarkę z napędem można pchać?

Urządzenie wyposażone w napęd na koła nie wymaga pchania. Porusza się ono w sposób automatyczny. Operator jedynie nadaje kierunek kosiarce, np.: na zakrętach. Kosiarki spalinowe bez napędu są tańsze i mogą być dobrym rozwiązaniem dla posiadaczy małych ogródków.


Jaką kosiarkę z napędem wybrać?

Wybierając kosiarkę spalinową z napędem, zwróć uwagę na takie parametry jak: moc silnika, obszar roboczy, zakres wysokości koszenia i pojemność kosza. Ważne są także dodatkowe udogodnienia i funkcje. Sprawdź, czy interesujące Cię urządzenie wyposażone jest w regulowaną i składaną kierownicę, regulację prędkości jazdy i wkładkę mulczującą.