Posiadanie własnego ogrodu z pewnością dodaje elegancji i uroku całej posesji. Warunkiem jest utrzymanie wszystkich znajdujących się na jego terenie roślin, drzew i krzewów w nienagannej kondycji. Jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych jest regularne przycinanie, które wpływa na lepszy wzrost i rozwój pędów. W naszej ofercie znajdziesz markowe urządzenia ogrodnicze, w tym sekatory elektryczne STIGA. Ten praktyczny i nowoczesny sprzęt to propozycja dla wszystkich posiadaczy przydomowego ogrodu lub działki. Wysokiej jakości ostrza i mocne silniki bez trudu poradzą sobie z gałęziami o grubości nawet 2-centymetrów. Doskonałe wyważenie i ergonomiczna konstrukcja gwarantują pełen komfort pracy i bezpieczeństwo nawet podczas długotrwałego użytkowania.

-15%
STIGA Sekator Elektryczny HT 105c

STIGA Sekator Elektryczny HT 105c

399,00 
-13%
STIGA Sekator Elektryczny HT 106c

STIGA Sekator Elektryczny HT 106c

565,00 

Elektryczny sekator STIGA niezbędny w przydomowym ogrodzie

Szukasz urządzenia, które pomoże Ci w regularnej pielęgnacji krzewów? Wybierz wysokiej klasy sekator elektryczny marki STIGA, dzięki któremu przywrócisz estetyczny wygląd drzewkom ozdobnym i żywopłotom. Zasilanie elektryczne sprawia, że jest to świetne urządzenie do użytku przydomowego. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest możliwość podłączenia do gniazdka elektrycznego. Sekatory STIGA wyróżniają się cichą i bezemisyjną pracą, dzięki czemu można ich używać w pobliżu zabudowań bez ryzyka zakłócania spokoju sąsiadom. Niski poziom hałasu i wibracji oraz brak spalin pozytywnie wpływa na komfort pracy i zapobiega zmęczeniu. Z pomocą tego nowoczesnego urządzenia precyzyjnie przytniesz żywopłot, płotek bukszpanowy, ozdobne iglaki oraz nadasz odpowiedni kształt krzewom. W sprzedaży dostępne są modele wyposażone w nóż o długości 60 centymetrów, umożliwiający sprawne przycięcie najdalej znajdujących się części roślin.

Czym wyróżniają się sekatory elektryczne STIGA?

Nożyce elektryczne do żywopłotu STIGA wyposażone są w najwyższej jakości podwójne, laserowo ostrzone noże o długości od 50 do 60 centymetrów (w zależności od modelu). Umożliwiają skuteczne przycinanie gałęzi o różnej grubości, zarówno w przypadku mniejszych krzewów, jak i większych drzew. Modele oferowane przez STIGA mają silniki szczotkowe o mocy 500 lub 600 W, co zapewnia wystarczającą siłę do cięcia nawet grubszych gałęzi. Dzięki temu urządzeniu można szybko i sprawnie wykonać różne prace ogrodowe. Sekatory elektryczne STIGA zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Posiadają obracaną o 180 stopni rączkę, dzięki czemu można ją ustawić w najbardziej dogodnej dla operatora pozycji. Ta innowacyjna funkcja minimalizuje zmęczenie nadgarstków, pozwalając na dłuższą i bardziej efektywną pracę.

Wybierz wysokiej jakości urządzenia ogrodowe w sklepie otoelektro.pl

W naszym sklepie internetowym bez wychodzenia z domu możesz kompleksowo wyposażyć swój ogrodowy warsztat. Do zaoferowania mamy markowe urządzenia, przeznaczone do pielęgnacji ogrodu. Znajdziesz u nas sekatory elektryczne AL-KO i STIGA, znane ze swojej niezawodności, trwałości i wysokiej skuteczności cięcia. Możesz także wybrać sekatory akumulatorowe, których główną zaletą jest niezależność od dostępności gniazdka elektrycznego. Mamy także sekatory i nożyce spalinowe idealne do trudniejszych zadań w dużych ogrodach.