W otoelektro.pl oferujemy szeroką gamę urządzeń akumulatorowych do pielęgnacji trawnika i przygotowania gleby. Jednymi z najbardziej niezbędnych są wertykulatory służące do rozluźniania i oczyszczania podłoża z chwastów i kamieni. Umożliwiają one sprawne wykonanie pracy bez uciążliwego hałasu i spalin. W tej kategorii posiadamy nowoczesne i wydajne wertykulatory AL-KO – idealne do małych i średnich ogrodów. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania, niezawodnością i funkcjonalnością. Sprawdź, dlaczego warto je kupić.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

-5%
AL-KO Aerator akumulatorowy AR 1835 18V

AL-KO Aerator akumulatorowy AR 1835 18V

Original price was: 1034,00 zł.Current price is: 982,00 zł.
-5%
wertykulator al-ko sf 4036

AL-KO Wertykulator Akumulatorowy SF 4036 (Zestaw)

Original price was: 1862,00 zł.Current price is: 1768,00 zł.

Wertykulator akumulatorowy AL-KO – jakie ma zastosowanie?

Pielęgnacja trawnika obejmuje nie tylko koszenie i nawożenie. Niezbędna jest także wertykulacja, czyli rozluźnienie gleby. Do tego celu idealny będzie cichy i ekologiczny wertykulator akumulatorowy. Urządzenie to wyposażone jest w obrotowy wałek, na którym zamontowanych jest 12 stalowych noży, które wnikają w glebę na określoną głębokość i usuwają nagromadzone chwasty, zeschniętą trawę i mech. Wertykulacja wiosną i jesienią napowietrza glebę oraz ułatwia wnikanie składników odżywczych do korzeni roślin, co sprzyja wzrostowi trawy. Dostępne w sprzedaży wertykulatory różnią się między innymi rodzajem zasilania. Bardzo popularne w zastosowaniach domowych są urządzenia akumulatorowe, które znajdziesz w tej kategorii. Wyposażone są w pojemny, 50-litrowy worek na usuniętą darń.

Wertykulatory akumulatorowe AL-KO – największe zalety

Wertykulator akumulatorowy marki AL-KO to sprzęt, który musi znaleźć się na wyposażeniu każdego właściciela niewielkiego trawnika. W przeciwieństwie do dużych wertykulatorów spalinowych jest w pełni przyjazny środowisku naturalnemu. Brak spalin i hałasu wpływa na wyższy komfort użytkownika oraz sprawia, że nasza praca nie przeszkadza mieszkańcom okolicznych domów. Za pomocą wertykulatora akumulatorowego AL-KO możesz pielęgnować swój trawnik o każdej porze dnia. Do dyspozycji masz regulowaną kierownicę, której wysokość dopasujesz do własnych potrzeb, a także płynną, 5-stopniową regulację głębokości roboczej za pomocą dźwigni. Urządzenie zasilane jest akumulatorem litowo-jonowym serii EasyFlex, który pasuje do innych urządzeń z rodziny AL-KO 36 V. Oznacza to, że za pomocą jednego akumulatora możesz zasilać szeroką gamę urządzeń.

Jakie wertykulatory akumulatorowe AL-KO oferujemy?

W naszej ofercie znajduje się bardzo funkcjonalny i wydajny wertykulator akumulatorowy AL-KO SF 4036. Kompaktowy rozmiar oraz szerokość robocza wynosząca 36 centymetrów zapewniają szybki i sprawny przebieg prac. Jest to urządzenie 2w1, za pomocą którego możesz nie tylko wykonać wertykulację trawnika, ale także aerację. Jeśli chcesz poprawić dopływ tlenu do gleby wystarczy w kilku prostych krokach zamienić wałek wertykulujący na wałek napowietrzający wyposażony w 40 stalowych sprężyn. Dzięki temu za pomocą jednego urządzenia możemy wykonać kompleksową pielęgnację trawnika. Postaw na solidność, niezawodność i funkcjonalność – wybierz wertykulator akumulatorowy AL-KO z oferty naszego sklepu internetowego.