Szukasz sprzętu, który pomoże Ci utrzymać idealny porządek i czystość w Twoim ogrodzie? Doskonałym rozwiązaniem będzie dmuchawa akumulatorowa do liści! To bardzo przydatne i funkcjonalne urządzenie znacznie ułatwia codzienne sprzątanie obejścia. Wysokiej klasy dmuchawa sprawdza się praktycznie przez cały rok, stanowiąc doskonałą alternatywę dla tradycyjnych narzędzi ręcznych, które możesz odłożyć w kąt. W otoelektro.pl oferujemy wyłącznie sprawdzony i niezawodny sprzęt renomowanych marek. U nas znajdziesz solidne i skuteczne dmuchawy akumulatorowe do liści, a wśród nich – modele z funkcją odkurzacza, które znacząco usprawnią prace porządkowe w ogrodzie i na podwórku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

-5%
AL-KO Dmuchawa Akumulatorowa LB 1860

AL-KO Dmuchawa Akumulatorowa LB 1860

379,00 
-5%
AL-KO Dmuchawa Akumulatorowa LB 1860 Zestaw

AL-KO Dmuchawa Akumulatorowa LB 1860 Zestaw

664,00 
-3%
AL-KO Dmuchawa Akumulatorowa LB 2060

AL-KO Dmuchawa Akumulatorowa LB 2060

319,00 
-5%
AL-KO Dmuchawa Akumulatorowa LB 4060 ZESTAW

AL-KO Dmuchawa Akumulatorowa LB 4060

446,00 
-5%
AL-KO Dmuchawa Akumulatorowa LB 4060 ZESTAW

AL-KO Dmuchawa Akumulatorowa LB 4060 ZESTAW

1130,00 
-5%
AL-KO ODKURZACZ - DMUCHAWA LBV 4090

AL-KO ODKURZACZ – DMUCHAWA LBV 4090

1234,00 
-8%Nowy
HUSQVARNA Dmuchawa Akumulatorowa Aspire™ B8X-P4A

HUSQVARNA Dmuchawa Akumulatorowa Aspire™ B8X-P4A

919,00 
-22%
STIGA Dmuchawa Akumulatorowa BL 100e Zestaw

STIGA Dmuchawa Akumulatorowa BL 100e Zestaw

425,00 
-16%
STIGA Dmuchawa Akumulatorowa BL 300e Zestaw

STIGA Dmuchawa Akumulatorowa BL 300e Zestaw

769,00 
-25%
STIGA Dmuchawa Akumulatorowa VS 100e

STIGA Dmuchawa Akumulatorowa VS 100e

819,00 
STIGA Dmuchawa Akumulatorowa BL 500e

STIGA Dmuchawa Akumulatorowa BL 500e

799,00 
STIGA Dmuchawa Akumulatorowa BL 500e Zestaw

STIGA Dmuchawa Akumulatorowa BL 500e Zestaw

1145,00 
-9%
STIGA Dmuchawa Akumulatorowa SAB 700 AE

STIGA Dmuchawa Akumulatorowa SAB 700 AE

819,00 
-32%
STIGA Dmuchawa Akumulatorowa SAB 700 AE Zestaw

STIGA Dmuchawa Akumulatorowa SAB 700 AE Zestaw

1299,00 

Jakie zastosowanie mają dmuchawy akumulatorowe?

Dmuchawa akumulatorowa do liści to ekologiczne urządzenie służące do zbierania i usuwania zeschłych liści, które opadły z drzew i zalegają na terenie podwórka, ogrodu lub innych obszarach wokół domu. Jest to przenośne, poręczne i lekkie urządzenie generujące strumień powietrza, który zdmuchuje liście i inne zanieczyszczenia z trawnika, chodnika, tarasu lub innych powierzchni. Dmuchawy do liści występują w różnych wersjach, zróżnicowanych pod względem funkcjonalności czy rodzaju napędu. Jednymi z najpopularniejszych są dmuchawy akumulatorowe – idealne do ogrodu.

Dmuchawy używane są przede wszystkim w sezonie jesienno-zimowym, gdy wiele drzew zrzuca liście, choć tak naprawdę urządzenia te mogą się przydać przez cały rok. Za pomocą strumienia powietrza generowanego przez dmuchawę, można zebrać liście w jednym miejscu w celu utylizacji lub skierować je do prosto do worka. Dmuchawa do liści to sprzęt, który znacznie przyspiesza i ułatwia proces sprzątania liści w porównaniu do tradycyjnych metod, takich jak grabienie czy zamiatanie.

Jakie są największe zalety dmuchaw akumulatorowych?

Dmuchawy na akumulator to świetne rozwiązanie dla właścicieli przydomowych ogrodów. Maszyny te są lekkie, poręczne i łatwe w obsłudze. Wyposażone są w baterie z ogniwami litowo-jonowymi, które zapewniają stały dopływ zasilania przez kilkanaście lub kilkadziesiąt minut, w zależności od modelu i marki. Ogromną zaletą dmuchaw akumulatorowych jest nieograniczony zasięg. Korzystając z tej maszyny, nie musisz się martwić o długość kabla czy dostępność gniazdek elektrycznych. Nie ma potrzeby przygotowywania mieszanki paliwowej czy wymieniania filtrów, jak ma to miejsce w przypadku dmuchaw z silnikiem spalinowym. Bezszczotkowe silniki zapewniają odpowiednią wydajność podczas pracy. Wyróżniają się niskim poborem energii i bardzo cichą pracą. Dzięki temu dmuchawy akumulatorowe mogą być używane bez obaw o zakłócenie spokoju okolicznym mieszkańcom.

Dmuchawy, jakich marek warto wybierać?

W otoelektro.pl posiadamy bogaty asortyment produktów renomowanych marek. U nas kupisz najwyższej jakości urządzenia do swojego ogrodu. Jeśli oczekujesz maksymalnej wydajności, efektywności i trwałości, dobrą propozycją jest akumulatorowa dmuchawa do liści STIGA, np. model VS 100e z funkcją odkurzacza i pojemnym workiem na zebrane zanieczyszczenia. Akumulatorowe dmuchawy / odkurzacze do liści ma w swojej ofercie również niemiecka marka AL-KO. Wszystkie dostępne urządzenia to sprzęt najwyższej jakości, wyposażony w różne przydatne funkcje, takie jak regulacja prędkości wydmuchiwanego powietrza. Na uwagę zasługują również ergonomiczne uchwyty, które ułatwiają manewrowanie.

Na co jeszcze zwracać uwagę kupując dmuchawę akumulatorową?

Przy wyborze dmuchawy akumulatorowej należy zwrócić uwagę na pojemność i wydajność baterii. Im większa pojemność, tym dłużej będziesz mógł korzystać z urządzenia bez konieczności ponownego ładowania. Upewnij się również, czy dmuchawa jest sprzedawana z akumulatorem lub, czy trzeba go dokupić osobno. W naszej ofercie mamy zestawy, w których znajduje się akumulatorowa dmuchawa do liści z akumulatorem i ładowarką.

Kolejnym ważnym parametrem jest moc dmuchawy. Wyższa moc oznacza silniejszy strumień generowanego powietrza i lepszą skuteczność zbierania liści. Ważne jest też, aby dmuchawa miała regulację mocy, co pozwala dostosować jej działanie do różnych powierzchni i rodzajów liści. Jeżeli przede wszystkim stawiasz na moc i wydajność oraz potrzebujesz urządzenia profesjonalnego, polecamy dmuchawy spalinowe do liści, które także znajdziesz w naszej ofercie.