Odkurzacz do liści to niezbędne urządzenie ułatwiające utrzymanie czystości w ogrodzie. Taka maszyna może być wykorzystywana przez cały rok, a szczególnie w okresie jesiennym. Za pomocą odkurzacza można z łatwością usunąć opadłe liście oraz inne fragmenty drzew i roślin, które pokrywają teren ogrodu i podwórka. Prace porządkowe z użyciem tradycyjnych narzędzi ręcznych mogą być dość problematyczne i nieefektywne. Dlatego marka Billy Goat stworzyła bardzo wydajne i nowoczesne odkurzacze wyróżniające się nowoczesnością i funkcjonalnością. Sprawiają, że prace w jesiennym ogrodzie przebiegają znacznie sprawniej. W tej kategorii znajdują się odkurzacze Billy Goat oraz profesjonalne ssawy naburtowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

-4%
BILLY GOAT Odkurzacz KV601SPEU

BILLY GOAT Odkurzacz KV601SPEU

11690,00 
BILLY GOAT Odkurzacz QV900HSPEU

BILLY GOAT Odkurzacz QV900HSPEU

33640,00 
-6%
BILLY GOAT Odkurzacz TKV601SPEU

BILLY GOAT Odkurzacz TKV601SPEU

12890,00 
BILLY GOAT Ssawa Naburtowa DL1802VEEU

BILLY GOAT Ssawa Naburtowa DL1802VEEU

35670,00 
BILLY GOAT Ssawa Naburtowa DL2901VEEU

BILLY GOAT Ssawa Naburtowa DL2901VEEU

54058,00 
BILLY GOAT Ssawa Naburtowa DL3701VEEU

BILLY GOAT Ssawa Naburtowa DL3701VEEU

61380,00 

Billy Goat – profesjonalne maszyny do pielęgnacji terenów zielonych

Firma Billy Goat to renomowany producent maszyn i urządzeń wykorzystywanych w ogrodnictwie. Amerykańska marka od dziesięcioleci cieszy się uznaniem miłośników prac ogrodowych na całym świecie. Sprzęt Billy Goat jest również szeroko wykorzystywany przez profesjonalne firmy zajmujące się utrzymaniem terenów zielonych. W ofercie firmy Billy Goat znajdziemy wszystko, co niezbędne jest w każdym ogrodzie. Szeroki asortyment produktów obejmuje mocne i wydajne karczownice do wysokiej trawy i zarośli, potężne dmuchawy do liści, wycinarki do darni i siewniki, a także maszyny do przygotowania gleby i pielęgnacji trawnika – aeratory, wertykulatory i skaryfikatory. Jednym z flagowych produktów tej marki są odkurzacze do liści, które ułatwiają wykonywanie prac porządkowych w ogrodzie i na terenie całej posesji. Wszystkie urządzenia i maszyny z oferty Billy Goat są bardzo trwałe, niezawodne i łatwe w użyciu. Ich obsługa jest bezproblemowa i wygodna.

Wydajne odkurzacze spalinowe do liści Billy Goat

Zasilane nowoczesnymi i mocnymi jednostkami marki Briggs & Stratton, odkurzacze Billy Goat doskonale radzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Wykorzystany w tych urządzeniach napęd to niezawodne wsparcie dla operatora, które ułatwia obsługę odkurzacza. Te wysokiej jakości maszyny z łatwością wciągają liście, drobne kamienie, piasek i gałązki, które gromadzą się na różnych powierzchniach w ogrodzie. W ofercie Billy Goat są także odkurzacze z rębakiem, które nie tylko usuwają zanieczyszczenia, ale także rozdrabniają je na małe elementy. Dzięki temu odkurzacz może usunąć większą ilość odpadków roślinnych, a co ważniejsze, są one wstępnie przygotowane do kompostowania lub utylizacji. Rozdrobnione gałęzie to doskonały materiał na organiczną ściółkę do rabat, a także jako rozpałka do kominka, po odpowiednim wysuszeniu. Rozdrobnione liście i inne fragmenty roślin stanowią idealny materiał do kompostownika. Odkurzacze do liści marki Billy Goat to nie tylko narzędzia do sprzątania ogrodu, to również ekologiczne rozwiązanie, które pomaga utrzymać teren zewnętrzny w nienagannej czystości i porządku, jednocześnie przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego.

Mocne ssawy naburtowe Billy Goat do profesjonalnych zastosowań

Ssawy naburtowe to kolejna propozycja w ofercie marki Billy Goat. Te mocne i wydajne maszyny są niezastąpione dla wszystkich posiadaczy dużych ogrodów oraz firm zajmujących się pielęgnacją terenów zielonych. Te zaawansowane maszyny umożliwiają skuteczne usuwanie liści i gałęzi oraz innych zanieczyszczeń roślinnych z dużych powierzchni. Dzięki niezrównanej sile ssącej gwarantują szybkie i efektywne uporządkowanie ścieżek, alejek i chodników oraz trawników. Dzięki nim, utrzymanie ogrodu w perfekcyjnym stanie staje się zadaniem prostym i przyjemnym, a rezultaty są widoczne natychmiast, pozostawiając nasze otoczenie czyste i piękne. Poszczególne modele dostępne w naszej ofercie różnią się parametrami technicznymi i zastosowaniem. Ssawa DL18 to maszyna przeznaczona do prac na małych i średnich powierzchniach, z kolei urządzenia z serii DL29 i DL37 to sprzęt profesjonalny, dedykowany dużym powierzchnią. Każda ssawa wyposażona jest w wirnik rozdrabniający oraz długą rurę ssącą. Można je zamontować na burcie przyczepki za pomocą dodatkowych akcesoriów.