Zaopatrzenie gospodarstwa domowego w wodę i nawadnianie ogródka wymaga użycia najwyższej jakości urządzeń. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz nowoczesne i profesjonalne rozwiązania, takie jak pompy zanurzeniowe i powierzchniowe oraz hydrofory i niezbędne akcesoria. Oferowany sprzęt pochodzi od najlepszych, renomowanych producentów. Dostępne w naszym sklepie urządzenia wyróżniają się niezawodnością, prostotą obsługi, wysoką wydajnością, energooszczędnością i niskim poziomem hałasu. W tej kategorii oferujemy wysokiej klasy pompy powierzchniowe do nawadniania ogrodu w szerokiej gamie modeli. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją każdego z oferowanych urządzeń. U nas znajdziesz pompę, która zapewni efektywne dostarczanie wody na teren ogródka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

-5%
AL-KO Pompa Powierzchniowa HWA 3600 Easy

AL-KO Pompa Powierzchniowa HWA 3600 Easy

664,00 
-28%
AL-KO Pompa Powierzchniowa HWA 4000 Comfort

AL-KO Pompa Powierzchniowa HWA 4000 Comfort

1085,00 
-5%
AL-KO Pompa Powierzchniowa HWA 4500 Comfort

AL-KO Pompa Powierzchniowa HWA 4500 Comfort

1263,00 
-5%
AL-KO Pompa Powierzchniowa JET 3600 Easy

AL-KO Pompa Powierzchniowa JET 3600 Easy

474,00 
Wyprzedane
al-ko pompa jet 4000 comfort

AL-KO Pompa Powierzchniowa Jet 4000 Comfort

750,00 
-28%
Pompa al-ko jet 4000/3 premium

AL-KO Pompa Powierzchniowa Jet 4000/3 Premium

859,00 
-31%
Pompa al-ko jet 5000 comfort

AL-KO Pompa Powierzchniowa Jet 5000 Comfort

899,00 
-5%
pompa spalinowa al-ko bmp 14000

AL-KO Pompa Spalinowa BMP 14001

949,00 
-5%
al-ko pompa głębinowa spalinowa bmp 30000

AL-KO Pompa Spalinowa BMP 30000

1234,00 
-5%
AL-KO Pompa Powierzchniowa GP 600 Eco

AL-KO Pompa Powierzchniowa GP 600 Eco

343,00 
-5%
AL-KO Pompa Powierzchniowa JET 6000/5 Premium

AL-KO Pompa Powierzchniowa JET 6000/5 Premium

1234,00 

Pompy powierzchniowe – wszechstronne urządzenia ogrodowe

Pompy do wody to niezbędne urządzenia w każdym ogrodzie. Wśród nich wyróżniamy pompy powierzchniowe, które wykorzystuje się do pobierania wody z różnych źródeł, takich jak stawy, jeziora, baseny, cysterny, beczki i zbiorniki na deszczówkę. Pompy powierzchniowe są lekkie i mobilne. Głównym ich zadaniem jest przemieszczanie wody z jednego miejsca na drugie, co może być przydatne w wielu różnych zastosowaniach ogrodowych, takich jak:

  1. Nawadnianie ogrodu – pompy powierzchniowe mogą być używane do pobierania wody ze źródła naturalnego lub zbiornika i dostarczania jej do systemów nawadniających rośliny ogrodowe. Dzięki pompom powierzchniowym można zaoszczędzić wodę z wodociągów i korzystać z naturalnych zasobów.
  2. Usuwanie wody opadowej – pompy powierzchniowe mogą być skuteczne w usuwaniu nadmiaru wody z terenu ogrodu po intensywnych opadach deszczu lub roztopach.
  3. Transport wody na odległość – pompy powierzchniowe mogą być również używane do transportowania wody na większe odległości, np. do napełniania zbiorników lub do irygacji obszarów oddalonych od źródła wody.

Jakie są najważniejsze cechy pomp powierzchniowych?

W naszym sklepie oferujemy najwyższej jakości pompy znanych i cenionych marek. Wśród dostępnych urządzeń znajdziemy modele marki AL-KO wyróżniające się innowacyjnością i niezawodnością. Umożliwią łatwe dostarczanie wody do zraszaczy, natrysków i opryskiwaczy ogrodowych, dzięki czemu rośliny przez cały czas będą miały zapewniony odpowiedni poziom nawodnienia. Zastosowano w nich zaawansowane systemy chroniące je przed awarią, np. zabezpieczenie przed pracą na sucho. Optymalną ochronę przed zanieczyszczeniami zapewnia filtr XXL, który można bardzo łatwo wyczyścić. W pompach AL-KO zastosowano zintegrowany z filtrem zawór zwrotny, dzięki temu są łatwe w obsłudze i skuteczne w działaniu. Wbudowany system strumieniowy sprawia, że pompy bez trudu zasysają wodę z dowolnego źródła. Na uwagę zasługuje wysoka wydajność i cicha praca oraz solidna obudowa wykonana z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym.

Dlaczego warto kupić pompę powierzchniową z naszej oferty?

Pompy powierzchniowe do wody zapewniają bezpieczne i efektywne nawadnianie ogrodu. Można dzięki nim bez trudu pompować wodę ze stawu, studni, basenu czy zbiornika na deszczówkę i transportowanie jej nawet na duże odległości. Urządzenia te, w zależności od modelu, osiągają imponujące parametry. W przypadku najbardziej zaawansowanych pomp głębokość zasysania wynosi 8 metrów, a maksymalna wysokość tłoczenia to aż 60 metrów. Nowoczesne systemy bezpieczeństwa automatycznie wyłączają ssanie przy bardzo niskim poziomie wody, co chroni pompę przed uszkodzeniem. Pompy z oferty AL-KO podzielone są na serie – Classic, Comfort oraz Premium. Wśród tanich i niezawodnych modeli z serii Classic znajdziemy bardzo wydajną pompę Jet 3600 Easy ze zintegrowanym systemem Venturiego zapewniającym dużą siłę ssącą. Z kolei urządzenia z serii Premium, takie jak Jet 6000/5 wyróżniają się wyjątkowo cichą pracą i wydajnością za sprawą zastosowania wielostopniowego transportu wody. Pompy powierzchniowe są bardzo wszechstronnymi urządzeniami, które mogą znacząco ułatwić zarządzanie wodą w ogrodzie oraz pomóc w utrzymaniu roślin w doskonałym stanie.