Pielęgnacja trawnika w ogrodzie wymaga zainwestowania w kilka niezbędnych narzędzi i urządzeń, dzięki którym praca będzie przebiegać szybko i sprawnie. Każdy ogrodnik powinien dysponować kosiarką, która skraca trawę na odpowiednią wysokość. Bardzo przydatne są także wykaszarki, dzięki którym można skutecznie pozbyć się wysokiej trawy i gęstych zarośli. Tego typu sprzęt doskonale sprawdzi się w przypadku ogrodów o nierównym terenie. Za pomocą kosy akumulatorowej można w łatwy sposób skosić trawę w różnych zakamarkach i trudno dostępnych miejscach. W otoelektro.pl posiadamy szeroką ofertę produktów – sprawdź!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

-30%
HUSQVARNA Podkaszarka 115iL

HUSQVARNA Podkaszarka 115iL

1189,00 
-26%
HUSQVARNA Podkaszarka 215iL

HUSQVARNA Podkaszarka 215iL

1399,00 
-27%
HUSQVARNA Wykaszarka Akumulatorowa 525iRXT

HUSQVARNA Wykaszarka Akumulatorowa 525iRXT

1969,00 
-5%
AL-KO Kosa Akumulatorowa SOLO GT 4030 (B/Z)

AL-KO Kosa Akumulatorowa SOLO GT 4030 (B/Z)

474,00 
STIGA Kosa Akumulatorowa SBC 700 D AE

STIGA Kosa Akumulatorowa SBC 700 D AE

1539,00 
-21%
STIGA Kosa Akumulatorowa SBC 900 D AE

STIGA Kosa Akumulatorowa SBC 900 D AE

1699,00 
-16%
STIGA Podcinarka Akumulatorowa GT 500e

STIGA Podcinarka Akumulatorowa GT 500e

649,00 
-11%
STIGA Podcinarka Akumulatorowa GT 500e Zestaw

STIGA Podcinarka Akumulatorowa GT 500e Zestaw

1019,00 

Kosa akumulatorowa – dlaczego warto ją wybrać?

Kosa akumulatorowa ma bardzo wiele zalet. Brak silnika spalinowego sprawia, że urządzenie jest ciche. Dzięki temu nie będziesz przeszkadzać sąsiadom podczas wykonywania prac ogrodowych. Wykaszarki akumulatorowe nie emitują szkodliwych spalin, co korzystnie wpływa na środowisko. Tego typu urządzenia są lekkie i poręczne. Praca z ich użyciem przebiega bardzo sprawnie. Mocna kosa akumulatorowa sprawdzi się bardzo dobrze w każdym ogrodzie. Ze względu na brak przewodu zasilającego operator ma zapewnioną pełną swobodę ruchów. Podkaszarka na akumulator pomoże Ci skosić trawę w trudno dostępnych miejscach w ogrodzie, np.: pod drzewami, przy płotach i murze, a także w pobliżu krzewów – wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu tradycyjna kosiarka. W otoelektro.pl znajdziesz zróżnicowane modele. Wybierz opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!

Akumulatorowa kosa do trawy od najlepszych producentów

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy bogatą gamę produktów. Znajdziesz u nas kosy akumulatorowe znanych i cenionych marek. Posiadamy sprzęt o mniejszej mocy, który świetnie sprawdzi się w małym, przydomowym ogródku, oraz mocne kosy z pojemnym akumulatorem, które umożliwią przeprowadzenie prac w dużym ogrodzie z trawnikiem o znacznej powierzchni. Jeśli masz dość spalin i hałasu, wybierz jedną z poniższych opcji.

Kosa akumulatorowa STIGA

Kosy akumulatorowe STIGA to bardzo mocny i wydajny sprzęt, który sprawdzi się w małym i dużym ogrodzie. Do wyboru są maszyny o zróżnicowanej mocy i pojemności akumulatora. Są bardzo wygodne w obsłudze dzięki niewielkiej wadze i dobremu wyważeniu.

Kosa akumulatorowa HUSQVARNA

Kosy akumulatorowe HUSQVARNA zapewniają bardzo wygodną i przyjemną pracę każdemu ogrodnikowi. Wyposażone są w bardzo wydajne i niezawodne silniki zasilane pojemnymi bateriami. Świetnie sprawdzą się na wyjątkowo trudnym i zarośniętym terenie oraz w małych, przydomowych ogródkach. Przykładowo podkaszarka 115iL to niezwykle poręczna i lekka maszyna, która pozwoli na bardzo precyzyjne i dokładne skoszenie trawy w trudno dostępnych miejscach.

Kosa akumulatorowa AL-KO

Kosy akumulatorowe AL-KO to kolejna propozycja naszego sklepu. Sprzęt szwedzkiej marki cechuje wytrzymałość, wydajność i wysoka ergonomia. Model GT 4030 idealnie sprawdzi się do pielęgnacji trawnika i podkaszania przy krawędziach. Duża szerokość koszenia oraz łatwość manewrowania sprawia, że podkaszarki AL-KO są bardzo dobrym wyborem.

FAQ

Kosa akumulatorowa czy spalinowa?

Kosa akumulatorowa to dobry wybór do małych i średnich, przydomowych ogrodów. Jest cicha, lekka i nie emituje spalin. Jednak jeśli dysponujesz ogrodem o bardzo dużej powierzchni, lepszym wyborem będzie kosa spalinowa.