W ofercie sklepu otoelektro.pl znajdziesz najwyższej jakości maszyny do pielęgnacji trawnika. Wśród nich innowacyjne i niezawodne kosiarki spalinowe TORO. Amerykańska marka od ponad stu lat dostarcza bardzo nowoczesne i funkcjonalne maszyny, które zdobyły uznanie klientów na całym świecie. Doskonale sprawdzają się w przydomowym ogródku, a także do profesjonalnych zastosowań. Wyposażone są w bardzo wydajne i mocne silniki spalinowe. Użytkownik ma do dyspozycji szereg udogodnień, które usprawniają pracę i sprawiają, że efekty koszenia są doskonałe za każdym razem. W sprzedaży dostępne są różne modele kosiarek spalinowych marki TORO. Dzięki temu każdy znajdzie maszynę, która najlepiej spełni wszystkie wymagania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą TORO w naszym sklepie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

-11%
TORO Kosiarka Spalinowa 21770 Recycler

TORO Kosiarka Spalinowa 21770 Recycler

3899,00 
-3%
TORO Kosiarka Spalinowa 21774 AWD Recycler

TORO Kosiarka Spalinowa 21774 AWD Recycler

5890,00 
-15%
TORO Kosiarka Spalinowa 21810 / 21815 TimeMaster

TORO Kosiarka Spalinowa 21810 / 21815 TimeMaster

9490,00 
-9%
TORO Kosiarka Spalinowa 21693 Super Recycler

TORO Kosiarka Spalinowa 21693 Super Recycler

5790,00 
-20%
TORO Kosiarka Spalinowa 21772 BBC

TORO Kosiarka Spalinowa 21772 BBC

4490,00 
-4%
TORO Kosiarka Spalinowa 21773 Steel Deck Recycler

TORO Kosiarka Spalinowa 21773 Steel Deck Recycler

5399,00 

Kosiarki spalinowe TORO – czym się wyróżniają?

Marka TORO słynie z innowacyjnych, opatentowanych rozwiązań, które stosuje w swoich maszynach. Przykładem może być system rozdrabniania Recycler®, dzięki któremu pokos nawet 15 razy przechodzi przez strefę cięcia, zanim trafi z powrotem na trawnik. Dostępny w większości modeli system Vortex Technology zwiększa przepływ powietrza, zapewniając jeszcze drobniejsze przemielenie ściętej trawy. Oba systemy sprawiają, że drobinki trawy szybciej się rozkładają, dostarczając roślinom niezbędnych składników odżywczych. Kosiarki spalinowe TORO napędzane są silnikami o pojemności od 163 do 223 cm³ (w zależności od modelu). W ofercie dostępne są kosiarki z napędem na przednie, tylne lub na wszystkie koła. Korzystanie z kosiarek spalinowych TORO sprawia, że koszenie staje się czynnością przyjemną i łatwą. Wpływ na to ma np. automatyczny napęd ze wspomaganiem trakcji, który pomaga w utrzymaniu stałej prędkości koszenia i dopasowuje się do tempa użytkownika.

Kosiarki spalinowe TORO – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Kosiarki spalinowe TORO to wszechstronne maszyny do pielęgnacji trawników. Idealnie sprawdzają się w obszarach o dużej powierzchni. Mocne i wydajne silniki zapewniają efektywne koszenie nawet gęstej trawy. Pod względem mocy i mobilności zostawiają daleko w tyle modele elektryczne czy akumulatorowe. Nie ogranicza je długość przewodu czy pojemność baterii. Kosiarki spalinowe TORO wyróżniają się niezawodnością, dzięki czemu są gotowe do długotrwałej pracy w każdych warunkach. Zastosowanie opatentowanych technologii przyczynia się do zwiększenia skuteczności koszenia, a także do poprawy kondycji murawy. Dlatego kosiarki spalinowe TORO stanowią doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wydajność, niezawodność i efektywną pielęgnację trawnika na większych obszarach.

Jakie są kluczowe cechy i funkcje kosiarek spalinowych TORO?

Z kosiarkami spalinowymi TORO pielęgnacja dużego trawnika staje się czystą przyjemnością. Doskonałe parametry, nowoczesna konstrukcja i funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że sprzęt amerykańskiej marki cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Oferowane maszyny posiadają mnóstwo przydatnych udogodnień, do których zaliczamy:

  • precyzyjną regulację wysokości koszenia;
  • system zapobiegający przegrzewaniu się maszyny;
  • ergonomiczny uchwyt zapewniający wyższy komfort użytkowania, nawet podczas długotrwałej pracy;
  • technologia Mow ‘n’ Stow™ w silnikach Briggs & Stratton® umożliwia przechowywanie kosiarki w pionie po każdym koszeniu bez ryzyka wycieku paliwa czy oleju;
  • funkcja mulczowania – umożliwia wykorzystanie pokosu jako odżywczego nawozu.