Zadbane i uporządkowane obejście wymaga użycia odpowiednich urządzeń. Czasy, w których do sprzątania ogrodu i przestrzeni wokół domu wykorzystywało się miotłę, powoli odchodzą do przeszłości. Narzędzia ręczne ustępują miejsca nowoczesnej technologii, która wkroczyła także do branży urządzeń ogrodniczych. W naszym sklepie znajdziesz zamiatarki STIGA w szerokiej gamie modeli. Oferujemy zamiatarki ręczne i spalinowe, które bardzo szybko i sprawnie usuną różnorodne zanieczyszczenia niezależnie od rodzaju powierzchni. Zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś zamów idealną zamiatarkę dla siebie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

STIGA Zamiatarka Spalinowa SWS 800 G

STIGA Zamiatarka Spalinowa SWS 800 G

4399,00 
-9%
STIGA Zamiatarka Spalinowa SWS 800 GE

STIGA Zamiatarka Spalinowa SWS 800 GE

4549,00 
STIGA Zamiatarka Ręczna SWP 355

STIGA Zamiatarka Ręczna SWP 355

1499,00 

Na co zwrócić uwagę wybierając zamiatarkę STIGA?

Zamiatarka to bardzo przydatne urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym ogrodzie. Znacząco ułatwi prace związane z porządkowaniem obejścia i terenów zielonych wokół domu. Idealnie nadaje się do usuwania liści, fragmentów roślin, kurzu i pyłu, a także gałązek i drobinek piasku z powierzchni kostki brukowej, asfaltu, drewna, trawnika, gresu czy cegieł. W porządkowaniu małego, średniego i dużego ogrodu nie mają sobie równych.

Wybierając zamiatarki STIGA inwestujesz w najwyższej jakości urządzenie wyróżniające się niezawodnością, wydajnością i skutecznością. Podczas zakupu zamiatarki zwracaj uwagę na takie parametry jak: rodzaj napędu, szerokość robocza, ergonomia i konstrukcja uchwytu, wydajność i moc silnika, pojemność zbiornika na odpadki oraz możliwość regulowania wysokości szczotki i kąta zamiatania.

Zamiatarki ręczne STIGA – ekologiczne i łatwe w obsłudze

W ofercie marki STIGA dostępne są zamiatarki ręczne wyposażone w napęd bezpaskowy. Urządzenia te są bardzo ekologiczne, łatwe w obsłudze oraz ciche podczas użytkowania. Nie wymagają różnych czynności konserwacyjnych, co jednocześnie przekłada się na niskie koszty eksploatacji. Zamiatarki ręczne STIGA wyposażono w szczotki talerzowe z regulacją wysokości w trzech lub ośmiu pozycjach (w zależności od modelu). Doskonale usuwają większe zabrudzenia, a znajdujący się pod spodem wałek, skutecznie zgarnia drobinki kurzu i pyłu.

Wyposażone są w bardzo ergonomiczne uchwyty, które zwiększają komfort pracy. Ręczne zamiatarki dostępne są z szerokością roboczą od 55 do 77 centymetrów, dzięki czemu możesz wybrać model, którym szybko i skutecznie posprzątasz zarówno mniejsze, jak i większe powierzchnie. Wszystkie urządzenia mają praktyczny kosz na odpadki o pojemności od 20 do 50 litrów.

Zamiatarki spalinowe STIGA – wydajne i wielofunkcyjne

W przypadku większych powierzchni zdecydowanie lepszym wyborem są zamiatarki spalinowe, które spełniają potrzeby doświadczonych ogrodników i profesjonalistów. Znajdujące się w ofercie STIGA maszyny wyposażone są w bardzo wydajne i oszczędne silniki czterosuwowe, górnozaworowe o mocy 4,4 kW. Model SW 800 GE bez problemu odpalisz nawet w zimie, dzięki elektrycznemu rozrusznikowi. Jest to niezwykle ważne, gdyż to urządzenie może służyć także jako odśnieżarka lub pług do śniegu (po zakupieniu odpowiednich akcesoriów).

Szczotka o średnicy 34,5 cm i szerokości roboczej 80 cm z łatwością poradzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń na dużej powierzchni. Zamiatarki spalinowe STIGA prowadzą się bardzo łatwo i pewnie. Posiadają 6 biegów do przodu i 2 wsteczne sterowane dźwignią. Poruszanie w trudnym terenie ułatwiają 14-calowe opony, zapewniające doskonałą przyczepność, także zimą. Wszystkie modele oferowane przez szwedzką markę zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Bardzo ergonomiczne uchwyty z regulowaną wysokością zwiększają komfort użytkowania. Dodatkowo możesz regulować kąt zamiatania o 15 ° w obie strony.