W otoelektro.pl oferujemy profesjonalne narzędzia i urządzenia akumulatorowe do prac w ogrodzie. Taki sprzęt znacznie ułatwia pielęgnację trawnika i krzewów, a jednocześnie jest w 100% ekologiczny i przyjazny dla środowiska. Wysoka wydajność, niezawodność oraz cicha praca sprawiają, że urządzenia akumulatorowe idealnie nadają się do zastosowań domowych. Nie może ich zabraknąć na wyposażeniu każdego miłośnika ogrodnictwa. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i szeroka. Posiadamy sprzęt znanych i cenionych marek, wyróżniający się solidnością i funkcjonalnością.

Wyświetlanie 1–15 z 177 wyników

-16%
HUSQVARNA Robot Automower® 450X

HUSQVARNA Robot Automower® 450X

18490,00 
-5%Nowy
AL-KO Mini Pilarka Akumulatorowa CS 1815

AL-KO Mini Pilarka Akumulatorowa CS 1815

759,00 
-5%Nowy
AL-KO Robot Koszący Solo ROBOLINHO 2323 W

AL-KO Robot Koszący Solo ROBOLINHO 2323 W

7599,00 
-5%Nowy
AL-KO Robot Koszący Solo ROBOLINHO 822 W

AL-KO Robot Koszący Solo ROBOLINHO 822 W

5699,00 
husqvarna robot automower 305

HUSQVARNA Robot Automower® 305

6190,00 
-13%
robot husqvarna 310 mark II

HUSQVARNA Robot Automower® 310 Mark II

6990,00 
-17%
HUSQVARNA Robot Automower® 315 Mark II

HUSQVARNA Robot Automower® 315 Mark II

7849,00 
-27%
robot husqvarna automower 420

HUSQVARNA Robot Automower® 420

10390,00 
-10%Nowy
HUSQVARNA Robot Automower® 430X NERA

HUSQVARNA Robot Automower® 430X NERA

16990,00 
Nowy
HUSQVARNA Robot Automower® 450X NERA

HUSQVARNA Robot Automower® 450X NERA

24690,00 
-14%
HUSQVARNA Robot Automower® 550 EPOS

HUSQVARNA Robot Automower® 550 EPOS

24790,00 
-28%
STIGA Traktor Akumulatorowy GYRO 500e

STIGA Traktor Akumulatorowy GYRO 500e

23900,00 
-5%
AL-KO Aerator akumulatorowy AR 1835 18V

AL-KO Aerator akumulatorowy AR 1835 18V

949,00 
-5%
AL-KO Akumulatorowa Piła ręczna PS 1815

AL-KO Akumulatorowa Piła ręczna PS 1815

474,00 
-5%
AL-KO Akumulatorowa Piła ręczna PS 1815 Zestaw

AL-KO Akumulatorowa Piła ręczna PS 1815 Zestaw

759,00 

Dlaczego warto wybierać urządzenia akumulatorowe?

Maszyny zasilane silnikiem spalinowym oferują bardzo dużą wydajność, jednak wymagają również czasochłonnej konserwacji i serwisu. Są także dosyć duże i ciężkie, co może utrudniać ich przechowywanie. Właśnie dlatego właściciele przydomowych ogrodów najczęściej wybierają ciche i funkcjonalne urządzenia akumulatorowe. Taki sprzęt nie tylko jest mniej wymagający pod względem konserwacji, ale również niezawodny. Wynika to z mniejszej liczby ruchomych części, które są podatne na uszkodzenia i usterki.

Gama urządzeń akumulatorowych do ogrodu jest równie szeroka i zróżnicowana jak w przypadku maszyn spalinowych. W otoelektro.pl posiadamy urządzenia do koszenia i pielęgnacji trawnika, sprzęt do pielęgnacji drzewek i krzewów, urządzenia służące do utrzymania czystości na terenie posesji oraz pełną ofertę niezbędnych akcesoriów.

Urządzenia akumulatorowe do pielęgnacji trawnika

Miłośnicy innowacyjnych rozwiązań, którzy ponad wszystko cenią wygodę, mogą u nas kupić traktorki ogrodowe akumulatorowe, które doskonale sprawdzą się na większych obszarach trawnika. Pozwalają w sposób komfortowy przyciąć murawę na odpowiednią długość, a dodatkowo są łatwe w obsłudze. W ofercie mamy wiele modeli traktorków, a wśród nich – niezwykle zwrotne maszyny typu Zero Turn.

Kosiarki akumulatorowe to sprzęt, którego nie może zabraknąć w żadnym ogrodzie. Te wydajne, funkcjonalne i niezawodne maszyny pomogą utrzymać trawnik w idealnym stanie. W ofercie posiadamy kosiarki znanych marek, w tym modele oferujące kilka sposobów koszenia. Bardzo przydatna jest funkcja mulczowania, która umożliwia wykorzystanie pokosu, jako naturalnego nawozu.

Oprócz tradycyjnych kosiarek niezwykle przydatne są kosy akumulatorowe, które bez trudu poradzą sobie nawet z wyjątkowo zarośniętym i zaniedbanym terenem. Szybko i sprawnie koszą długą trawę i twarde zarośla. Warto również zainwestować w podkaszarki akumulatorowe, służące do koszenia trawy w trudno dostępnych miejscach.

Sprzęt akumulatorowy do kształtowania i pielęgnacji krzewów

Odpowiednie narzędzia i urządzenia akumulatorowe znacznie zwiększą precyzję pracy podczas pielęgnacji terenów krzewiastych. Sprzęt, taki jak sekatory akumulatorowe gwarantuje doskonałe rezultaty i maksymalny komfort podczas przycinania i nadawania kształtu krzewom, drzewkom i żywopłotom. Jeśli w Twoim ogrodzie rosną wysokie drzewka i krzewy, koniecznie zainwestuj w sekator i pilarkę na wysięgniku.

Bardzo przydatnym urządzeniem jest także pilarka akumulatorowa, dzięki której z łatwością wytniesz drzewka i przygotujesz drewno na opał. Niewielkim, choć bardzo praktycznym urządzeniem są nożyce akumulatorowe, które idealnie sprawdzą się do precyzyjnych prac związanych z przycinaniem krzewów i usuwaniem trawy na obrzeżach trawnika.

Jakie narzędzia i urządzenia akumulatorowe wybrać do ogrodu?

Trawnik w ogrodzie wymaga nie tylko regularnego koszenia. Niezwykle ważne jest usuwanie wszelkich zanieczyszczeń organicznych, obumarłych fragmentów roślin i mchu, które gromadzą się na powierzchni gleby. W tym celu niezastąpione są wertykulatory akumulatorowe, które skutecznie rozluźniają i oczyszczają glebę, ułatwiając dostęp tlenu, wody i składników odżywczych do korzeni trawy.

W ofercie otoelektro.pl posiadamy wszystko, co niezbędne jest w każdym ogrodzie. Oprócz kosiarek, traktorków i kos akumulatorowych oferujemy nowoczesne roboty koszące, a także sprzęt służący do całorocznego porządkowania terenu ogrodu i podwórka. Wśród nich dmuchawy do liści i odśnieżarki akumulatorowe. W ofercie mamy narzędzia i urządzenia ogrodowe akumulatorowe STIGA, HUSQVARNA oraz AL-KO. Poznaj cały nasz asortyment i już dziś zamów to, co najbardziej potrzebujesz w swoim ogrodzie.