Trudno sobie wyobrazić prace ogrodowe bez użycia odpowiedniego sprzętu. Aby w ogrodzie panował idealny porządek, należy dbać o regularne koszenie trawy także w trudno dostępnych miejscach i zagłębieniach. W tym celu idealnie sprawdzą się kosy spalinowe, które z łatwością poradzą sobie z wysoką trawą i zaroślami rosnącymi w różnych zakamarkach. Warto postawić na solidne i niezawodne urządzenia znanych marek. W naszym sklepie z pewnością znajdziesz model, który spełni Twoje wymagania i potrzeby. Posiadamy szeroki asortyment maszyn takich marek jak STIGA, której produkty są znane i cenione przez osoby zajmujące się pielęgnacją ogrodów hobbystycznie, jak i profesjonalnie. Zachęcamy do zapoznania się z opisami i parametrami dostępnych w naszym sklepie kos spalinowych STIGA.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

-25%
STIGA Kosa Spalinowa BC 545 B

STIGA Kosa Spalinowa BC 545 B

Original price was: 1327,00 zł.Current price is: 989,00 zł.
-16%
STIGA Kosa Spalinowa BC 535 B

STIGA Kosa Spalinowa BC 535 B

Original price was: 899,00 zł.Current price is: 755,00 zł.
-12%
STIGA Kosa Spalinowa BC 555 B

STIGA Kosa Spalinowa BC 555 B

Original price was: 1099,00 zł.Current price is: 969,00 zł.
-17%
STIGA Kosa Spalinowa BC 750 B

STIGA Kosa Spalinowa BC 750 B

Original price was: 2149,00 zł.Current price is: 1787,00 zł.
STIGA Kosa Spalinowa BC 760 B

STIGA Kosa Spalinowa BC 760 B

2617,00 

Kosa spalinowa STIGA – niezbędna w każdym ogrodzie

STIGA kosa spalinowa stanowi idealne uzupełnienie kosiarki tradycyjnej, a w wielu przypadkach skutecznie ją zastępuje. Zwykła kosiarka nie skosi trawy w trudno dostępnych miejscach, wzdłuż ścian i krawężników, czy wokół drzew. Nie poradzi sobie również z gęstymi zaroślami i twardymi kłączami. W takich przypadkach kosa spalinowa nie ma sobie równych, dlatego taki sprzęt powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego ogrodu. Kosy spalinowe STIGA świetnie poradzą sobie nawet w bardzo trudnych warunkach. Wyposażone są w niezawodne i wydajne silniki, które gwarantują efektywną pracę żyłki lub noża. Urządzenia szwedzkiej marki wyróżniają się wysoką ergonomią użytkowania. Dołączone do zestawu szelki zapewniają równomierny rozkład ciężaru kosy na barkach użytkownika, co znacznie zwiększa komfort podczas wykonywania pracy.

Wykaszarka spalinowa STIGA – dlaczego warto ją kupić?

Kosa spalinowa STIGA to sprzęt, który przyda się każdemu ogrodnikowi. Kosa idealnie przytnie trawnik w trudno dostępnych miejscach, usunie nieestetyczne zarośla, zeschnięte krzaki i uporczywe chwasty. Szwedzka marka oferuje urządzenia zróżnicowane pod względem mocy silnika. Do wyboru są lekkie i poręczne modele 2-suwowe oraz bardzo mocne kosy z silnikiem 4-suwowym do zastosowań profesjonalnych, które sprawdzą się na przykład w pracach leśnych. Każdy z oferowanych modeli wyposażony jest w miękkie i bardzo wygodne uchwyty oraz specjalny system tłumiący drgania. Dzięki takim rozwiązaniom nawet wyjątkowo długa praca nie będzie męcząca. Kosy spalinowe STIGA są bardzo łatwe w obsłudze dzięki systemowi Easy Start, który umożliwia uruchomienie silnika jednym, lekkim szarpnięciem. Szybką wymianę oraz sprawne wysuwanie żyłki zapewniają nowoczesne głowice z technologią Tap&Go Easy Load.