Nożyce do żywopłotu na wysięgniku to wszechstronne i przydatne urządzenie do pielęgnacji wysokich krzewów. Idealne do przycinania gałęzi rosnących w górnych partiach żywopłotów i drzew. Wyposażone są w teleskopową przedłużkę, która umożliwia regulowanie zasięgu oraz wysokiej jakości ostrza i mocny silnik, co zapewnia komfortowe i szybkie cięcie. W otoelektro.pl oferujemy nożyce znanych marek. Zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o zapewnieniu efektywnej pracy. Chcesz zadbać o estetykę swojego ogrodu? Zainwestuj w dobre nożyce na wysięgniku do żywopłotu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

-5%
AL-KO Nożyce Akumulatorowe na Wysięgniku HTA 1845

AL-KO Nożyce Akumulatorowe na Wysięgniku HTA 1845

Original price was: 519,00 zł.Current price is: 493,00 zł.
-5%
AL-KO Nożyce Akumulatorowe na Wysięgniku HTA 1845 Zestaw

AL-KO Nożyce Akumulatorowe na Wysięgniku HTA 1845 Zestaw

Original price was: 829,00 zł.Current price is: 788,00 zł.
-22%
STIGA MultiTool Akumulatorowy MT 500e

STIGA MultiTool Akumulatorowy MT 500e

Original price was: 1275,00 zł.Current price is: 999,00 zł.
Wyprzedane
STIGA Sekator na wysięgniku SPH 700 AE

STIGA Sekator na wysięgniku SPH 700 AE

1286,00 

Jakie zastosowanie mają nożyce do żywopłotu na wysięgniku?

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku to doskonałe narzędzie do efektywnego i wygodnego przycinania oraz kształtowania żywopłotów, drzew i krzewów. Stanowią swego rodzaju przedłużenie ręki ogrodnika, umożliwiając dotarcie do wysoko położonych partii bez konieczności wchodzenia na drabinę. Teleskopowe, regulowane rączki pozwalają na dopasowanie zasięgu ostrzy w zależności od potrzeb. Urządzenia te zazwyczaj zasilane są akumulatorowo lub sieciowo. Wyposażone są w wysokiej jakości prowadnice i łańcuch tnący, co gwarantuje precyzyjne cięcie. Nowoczesne modele nożyc na wysięgniku wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją, która minimalizuje uczucie zmęczenia i dyskomfortu, nawet podczas długotrwałej pracy w ogrodzie. Dzięki tego typu urządzeniom nie musisz wchodzić na podwyższenie, co znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa. Z użyciem nożyc na wysięgniku bez trudu usuniesz suche, obumarłe pędy z górnych części żywopłotu, korzystnie wpływając na wygląd i kondycję krzewów.

Jakie nożyce na wysięgniku do żywopłotu są dostępne?

Dostępne w sprzedaży nożyce na wysięgniku różnią się nie tylko producentem, ale również mocą silnika, maksymalnym zasięgiem czy rodzajem zasilania. Najczęściej spotykane są nożyce do żywopłotu na wysięgniku elektryczne lub akumulatorowe. Te pierwsze wymagają stałego podłączenia do sieci za pomocą kabla, dlatego dobrze sprawdzą się tylko tam, gdzie jest dostępne gniazdo elektryczne. Modele akumulatorowe zapewniają znacznie większą mobilność i swobodę ruchów. Nie musisz stosować przedłużacza ani uważać, by nie przeciąć kabla. Nożyce akumulatorowe oferują nieograniczony zasięg, dlatego świetnie sprawdzą się w dużym ogrodzie. Takie urządzenia wyróżniają się niewielką wagą i poręcznością. Podobną mobilność i swobodę ruchów oferują nożyce do żywopłotu na wysięgniku spalinowe. Są to mocne i wydajne maszyny, które można wykorzystać do bardziej wymagających zadań.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze nożyc na wysięgniku?

Jest kilka ważnych kwestii, jakie należy uwzględnić podczas wybierania nożyc na wysięgniku do żywopłotu. Pierwszą z nich jest długość, na jaką można wysunąć teleskopową przedłużkę. W sprzedaży dostępne są modele z wysięgnikiem sięgającym powyżej 3 metrów, co pozwoli z powodzeniem przeprowadzić precyzyjne cięcie w każdym ogrodzie. W przypadku nożyc akumulatorowych należy sprawdzić pojemność baterii oraz czas ładowania. Warto wybierać modele, które wyposażone są w praktyczny wskaźnik poziomu naładowania akumulatora. Bardzo przydatna jest obrotowa głowica, która umożliwia dopasowanie optymalnego kąta cięcia. Kupując nożyce, należy zwrócić uwagę na moc silnika i długość prowadnicy. Parametry te w największym stopniu wpływają na wydajność i efektywność pracy.

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku w sklepie otoelektro.pl

Potrzebujesz wysokiej jakości nożyc na wysięgniku do żywopłotu? W ofercie naszego sklepu mamy urządzenia sprawdzonych i znanych marek. U nas kupisz nożyce do żywopłotu na wysięgniku STIGA, AL-KO oraz HUSQVARNA. Wszystkie oferowane nożyce są nowe i objęte gwarancją producenta. Urządzenia tych producentów spełnią oczekiwania nawet doświadczonych ogrodników. Zapewniają wysoki komfort pracy, dzięki ergonomicznej konstrukcji i przydatnym udogodnieniom, takim jak regulowana głowica. Wysokiej klasy nożyce na wysięgniku pozwolą Ci zadbać o estetykę i kondycję żywopłotu w efektywny i wygodny sposób. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.