Kosiarki akumulatorowe TORO to jedne z najnowocześniejszych maszyn ogrodowych dostępnych na rynku. Wyróżniają się solidnym, metalowym podwoziem i licznymi udogodnieniami, które znacznie usprawniają koszenie trawnika. Dzięki takiemu urządzeniu możesz wykonać pracę w bardzo przyjemnych warunkach bez uciążliwego hałasu i spalin. Wysokiej jakości kosiarka akumulatorowa z napędem i funkcją mulczowania to sprzęt, który musi trafić do Twojego ogrodu. Poznaj ofertę marki TORO w naszym sklepie internetowym.

Wyświetlanie jednego wyniku

-18%
TORO Kosiarka Akumulatorowa 21864 ZESTAW

TORO Kosiarka Akumulatorowa 21864 ZESTAW

Original price was: 6720,00 zł.Current price is: 5490,00 zł.

Kosiarki akumulatorowe TORO z napędem

W tej kategorii oferujemy nowoczesne i solidne kosiarki akumulatorowe marki TORO. Amerykańska firma dostarcza na rynek bardzo innowacyjne rozwiązania, które usprawniają przebieg prac ogrodowych. Kosiarka akumulatorowa idealnie sprawdzi się do przycinania trawnika wokół domu, w ogrodzie i na działce, oraz wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej. Mocne maszyny z akumulatorem 60 V Max posiadają bardzo przydatny napęd, który w przeciwieństwie do innych kosiarek konkurencyjnych firm nie trzeba obsługiwać za pomocą dźwigni. System napędowy automatycznie dopasowuje się do prędkości, z jaką porusza się operator. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zadbać o swój trawnik w komfortowy sposób. Doskonałą jakość koszenia zapewnia 55 cm ostrze, dzięki któremu trawa jest precyzyjnie skracana, a nie szarpana.

Solidne i funkcjonalne kosiarki akumulatorowe TORO

Kosiarki akumulatorowe TORO to urządzenia zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i niezawodności. Wyposażone są w innowacyjną technologię RunSmart™, która optymalizuje moc i czas pracy. W przypadku gęstej i grubej trawy obroty silnika automatycznie wzrastają, co znacznie ułatwia precyzyjne skrócenie trawnika. Z kolei, jeśli warunki nie są aż tak wymagające, obroty silnika maleją. Takie rozwiązanie pomaga zmaksymalizować wydajność urządzenia oraz sprawia, że praca jest mniej męcząca. Kosiarki akumulatorowe TORO idealnie łączą w sobie funkcjonalność i wydajność z niezawodnością. Wszystko dzięki solidnej konstrukcji z metalowym podwoziem oraz pojemnym akumulatorom 60 V, które zapewniają długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Kosiarki akumulatorowe TORO – przyjazne użytkownikom i środowisku

Kosiarki akumulatorowe TORO są przyjazne dla środowiska naturalnego nie tylko ze względu na bezemisyjną pracę. Te nowoczesne urządzenia wyposażone są w opatentowaną technologię Recycler®, która pozwala wykorzystać skoszoną trawę, jako naturalny i odżywczy nawóz. Funkcja mulczowania sprawia, że źdźbła są rozdrabniane i pozostawiane na murawie. Pod wpływem naturalnych procesów wszystkie składniki odżywcze są wchłaniane przez glebę, czego efektem będzie gęsty i lśniący trawnik. Łatwo dostępny przycisk umożliwia szybkie uruchomienie urządzenia, a znajdująca się na obudowie dźwignia pozwala płynnie zmienić tryb pracy pomiędzy mulczowaniem a zbieraniem do kosza. System Smartstow umożliwia złożenie kosiarki po zakończeniu pracy i przechowywanie urządzenia w pozycji pionowej, co pozwala na zaoszczędzenie cennego miejsca.